Go Back   Old Project Avalon Forum (ARCHIVE) > Project Avalon Forum > Global Ground Crew Networking > Europe > CZECH REPUBLIC

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 09-22-2008, 02:25 PM   #1
matrix2012
Guest
 
Posts: n/a
Default DŮleŽité

Všichni v české republice!!!
Těm, kteří se vážně zajímají o přežití možnost záchrany z důvodů možné celosvětové Apokalipsy kolem roku 2012 doporučuji návštěvu českého webu: www.matrix-2012.cz
Tento pavučina má vlastní program záchrany pro území ČR. Staňte se členy Občanského sdružení můžeme řešit tento aktuálí problém spolu doma! Je k jedinečná šance, kterou vám zatím nikdo nenabídl asi nenabídne. Informujte i ostatní!
Gaspar
  Reply With Quote
Old 09-22-2008, 02:40 PM   #2
trismeg
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Czech
Posts: 9
Default Re: DŮleŽité

Ahoj,
jsme rádi, že jsi to sem napsal. Jenom si nejsme jistí, jestli pokračovat tady nebo na matrixu - viz odkaz výše. Co si o tom myslí ostatní???
trismeg is offline   Reply With Quote
Old 09-24-2008, 07:43 AM   #3
kuf
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: DŮleŽité

Quote:
Originally Posted by trismeg View Post
Ahoj,
jsme rádi, že jsi to sem napsal. Jenom si nejsme jistí, jestli pokračovat tady nebo na matrixu - viz odkaz výše. Co si o tom myslí ostatní???
Ahoj,
ja osobne budu navstevovat tak jako tak obe fora a weby :-), takze tak :-). zatim jsem se nedocetl kdo konkretne stoji za projektem u nas (mozna jsem to jen prehledl, nemam to jeste uplne prostudovane) a trochu me "vadi" projekt c.3, taky pochopitelne mame svuj soukromy projekt kam se uz "nikdo nevejde", ale rozhodne neni soucasti "celkove osvety". Ale to je ***, stejne jsem rad ze uz mame prostor na diskuze i primop v cestine.
k.u.f.
  Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 08:49 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Project Avalon