Szukaj

__________________________________________________________

O Projekcie Camelot

Projekt Camelot został założony przeze mnie i Kerry Cassidy w kwietniu 2006. Oryginalna strona została zarchiwizowana - nie zmieniona i w całości - jako biblioteka. By zobaczyć przegląd biblioteki, proszę kliknąć tutaj.

Dodatkowo, generalna strona portalu (kliknij tutaj) daje dojście do wielu nowych stron, w tym Project Avalon i Kerry nowa osobista strona, Project Camelot Productions.

Oryginalna, obszerna, strona Camelot, z dostępem do ponad 200 godzin wyczerpującego materiału wywiadów audio i wideo, kliknij tutaj.

Camelot kanał YouTube, ponad 100 pełnometrażowych filmów, kliknij tutaj.


Napiszę teraz więcej o łańcuchu zdarzeń - których opis wciąż nie jest zebrany w jednym miejscu - które doprowadziły do separacji tych dwóch stron i decyzji o zarchiwizowaniu Camelot jako bibliotekę.

Oczywiście, Camelot został zdjęty. Tę decyzję podjęto na pewno przed końcem lata 2009 - po naszych wideo-konwersacjach z Pete Peterson i Steven Greer, zajęciu stanowiska na temat problemu szczepionek, i trzech publicznych wystąpieniach Henry Deacon, osiągających punkt kulminacyjny w jego oświadczeniu na scenie w Barcelońskim Kongresie Egzopolitycznym [przyp. tłumacza - egzopolityka jest polityką kontaktów międzyplanetarnych], że odwiedził bazę na Marsie.

Nie tylko to, ale znacząco zdenerwowaliśmy Kościół Scjentologii naszym wywiadem z Dane Tops interview exposé. I w 2008 zdenerwowaliśmy Illuminati naszym wywiadem z Leo Zagami i naszym kontaktem z Norweskim Politykiem (Khaqan Khan).

Wtedy w październiku 2008 spotkaliśmy się z Jake Simpson. Tego wieczora który z nim spędziłem zetknęliśmy się ze ściśle tajnym systemem monitorowania pochodzącym od Annunaki, który jest udokumentowany w naszym reportażu Jake Simpson. Dotknęło to nas oboje, ale otrzęśliśmy się z tego. Mimo to, być może wtedy ściągnęliśmy uwagę jakichś potężnych przeciwników spoza tej planety.

Skutkiem tego wszystkiego była akumulacja od trzech do siedmiu potężnych grup wrogów - i Camelot był prawdopodobnie przypieczętowany. Jest spory kawałem do powiedzenia więcej o tym wszystkim, ale to powyższe może przynajmniej być początkiem odpowiedzi na pewne pytania jakie wielu, co zrozumiałe, stawiało.

Nasza praca, oczywiście, jest kontynuowana - i nadarza się sposobność, że te dwie strony, które teraz zastępują jedną, w dodatku do zarchiwizowanej biblioteki, uczynią nawet więcej aby upowszechnić ważne informacje które ludzie muszą usłyszeć i rozumieć, równocześnie pozwalając Kerry i mi skupiać się na aspektach naszej misji, które pozostają w silnym rezonansie z każdym z nas.

Wesprzyj Projekt Avalon - wykonaj dotację:

Donate

Dziękujemy za twoją pomoc.
Twoja szczodrość pozwala nam kontynuować pracę.

Bill Ryan

bill@projectavalon.net


unique visits

Google+