Szukaj

__________________________________________________________

Jessica, Kryształowe Dziecko

Ta strona jest przeformatowaną i przetłumaczoną wersją oryginalnej publikacji Project Camelot.Jessica Schab: Kryształowe Dziecko Przemawia

Sedona, Arizona, Grudzień 2008

Spotkaliśmy Jessicę na konferencji NEXUS w Australii w październiku 2008 roku. Była we łzach na koniec naszej prezentacji i powiedziała, że musi z nami porozmawiać. Młody Australijczyk widział jej domowe wideo YouTube i osobiście hojnie zasponsorował jej długą podróż z Vancouver do Brisbane. Chylimy za to przed nim czoła, i on wie kim jest.

Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że mogłoby być interesującym (i wartościowym dla wielu) przeprowadzenie wywiadu z Jessicą. Widząc ją jako Kryształowe Dziecko (Crystal Child), podjęliśmy decyzję aby dołączyć ją do naszego grona świadków jako reprezentantkę młodszego i bardzo oświeconego pokolenia, które jest dobrze poinformowane, głęboko przejęte światowymi wydarzeniami oraz potrzebą ludzkości duchowego wzrostu aby przekroczyć mnogość problemów, przed którymi stoimy wspólnie.

W tym pięćdziesięciominutowym wideo Jessica mówi otwarcie i emocjonalnie na temat jej osobistej podróży, jej rodzinie, i niektórych z jej zadziwiających doświadczeń. Jej słabościami są jej dysleksja oraz to, że jeszcze w pełni nie zintegrowała swoich wielu doświadczeń oraz percepcji; jej siła oraz otwartość oraz determinacja aby przynieść wiadomość tym, którzy mogą ją od niej usłyszeć. Widzi siebie jako nowo powstałego nauczyciela oraz posłańca, prawdopodobnie ma rację w obu tych rzeczach.

Tak jak wszyscy z nas, ma jeszcze długą drogę przed sobą, i musi się wiele nauczyć. Ale to dlatego my wszyscy tutaj jesteśmy, i wybór jakiego dokonujemy to pomaganie sobie nawzajem tak dobrze jak potrafimy. Czujemy się szczęśliwi mogąc zaprezentować jej wiadomość światu.

Kliknij tutaj aby zobaczyć stronę Jessici oraz się z nią skontaktować.

Wesprzyj Projekt Avalon - wykonaj dotację:

Donate

Dziękujemy za twoją pomoc.
Twoja szczodrość pozwala nam kontynuować pracę.

Bill Ryan

bill@projectavalon.net


unique visits

Google+