Szukaj

__________________________________________________________

Witajcie w Nowym Projekcie Avalon

Początek nowego Projektu Avalon


Project Avalon, założony oryginalnie przez Billa Ryana i Kerry Cassidy z Project Camelot w sierpniu 2008, startuje teraz ponownie jako wysokojakościowy portal informacji i inspiracji. Będzie kontynuował misję podobną do tej, którą miał pierwotny Project Camelot, kiedy został założony w 2006 roku.

Ja (Bill Ryan) będę operował niezależnie, przy pomocy dużej grupy ochotników z całego świata, którym wszystkim chciałbym tutaj podziękować. Wy wiecie kim jesteście.

Szeroki przedział materiału na tej stronie będzie przepisany i przetłumaczony na wiele języków, i mam przywilej pracować z drużyną tłumaczącą najwyższej jakości i dedykacji. By skontaktować się z tą drużyną w celu udzielenia pomocy, proszę nacisnąć tutaj. Cała ludzkość stoi razem by zmierzyć się z problemami i możliwościami, które przed nami wszystkimi stoją w ciągu kilku najbliższych lat.

Dostarczę najlepszych informacji i inspiracji, do których będę mógł uzyskać dostęp lub udostępnić. Będę wciąż przeprowadzał wywiady wideo i audio zgodnie z tradycją Camelot, jak też dostarczał podsumowań w artykułach i komentarzach. Wywiady te będą przepisane przez dobrze ugruntowaną drużynę, która pracuje także z Project Camelot i stroną Davida Wilcocka -Divine Cosmos. Ci ludzie są również nieocenionymi bohaterami ze względu na swoją służbę dla świata.

Jest również Przyrzeczenie Okrągłego Stołu, jako lista różnych deklaracji... proszę kliknąć tutaj by się przyjrzeć i dodać swoje imię, jeżeli chcesz.

Ważną częścią tej strony jest Avalon Forum. To również wkrótce będzie odświeżone. Mam przywilej pracować z bardzo wysokiej jakości drużyną moderatorów, którzy są poświęceni aby uczynić to najlepszym forum w internecie. Zapraszamy cię do obejrzenia, i do przyłączenia się do dyskusji, jeżeli chcesz.

Przyrzeka się, że strona ta pozostanie niekomercyjna. Nie będę już dłużej dostawał dotacji z Project Camelot. Jest możliwość przekazania dobrowolnej dotacji dla naszego nowego przedsięwzięcia - na dole tej strony. Do tych wszystkich, którzy dotowali nam w przeszłości, wyciągam moje najcieplejsze poszanowanie. Zagraliście krytycznie ważną rolę w pomaganiu nam w kontynuowaniu tej pracy.

Ta strona wkrótce zmieni swój wygląd: To co tu widzicie to w uproszczeniu jest forma zastępcza. Strona ewoluuje znacznie w ciągu następnych kilku miesięcy i ekscytuje mnie bycie częścią tej nowej sposobności. Chcę wyciągnąć nową wdzięczność do wszystkich, którzy ofiarowali wsparcie w jakiejkolwiek formie, i jest was bardzo wielu.

Możecie do mnie napisać osobiście na bill@projectavalon.net. Mogę nie być w stanie odpisać na wszystkie wiadomości, ale będę czytał je wszystkie.

--Bill Ryan
5 Marca 2010


Never doubt that a small group of thoughtful committed citizens can change the world.
Indeed, it is the only thing that ever has.
Margaret Mead (1901-1978)

Wesprzyj Projekt Avalon - wykonaj dotację:

Donate

Dziękujemy za twoją pomoc.
Twoja szczodrość pozwala nam kontynuować pracę.

Bill Ryan

bill@projectavalon.net


unique visits

Google+