View Single Post
Old 01-06-2010, 03:55 PM   #6
codin
Avalon Senior Member
 
codin's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Romania
Posts: 8
Default Re: vin vremuri grele pt Romania - ce e de facut?

Nimic nu e intamplator si nimic nu e ce pare la prima vedere. Experienta de viata ne invata acest lucru. Si totusi, lasand la o parte "coincidentele" stranii, nu se poate sa nu observam miscarile febrile underground ale diverselor organizatii sau societati mai mult sau mai putin secrete. Evident ca se pregateste ceva "mare", ceva care ne va afecta pe toti in cel mai profund mod cu putinta. Daca ati observat...se si "simte" in aer ca vin vremuri ciudate. Spiritul ne-o ia inainte si ne avertizeaza activandu-ne vigilenta. Vin vremuri grele pentru toata umanitatea, nu doar pentru romani. Aici avem un avantaj - practicam arta supravietuirii de secole intregi...Si un dezavantaj - ceea ce vine nu seamana cu nimic din ceea ce au patimit strabunii nostri, cu ceea ce am patimit noi.
- modificarea campurilor electro-magnetice prin HAARP = dezechilibru mental si nu numai
- chemtrails = distrugerea sistemului imunitar si a naturii
- vaccinari = imbolnavirea premeditata a oamenilor
- Codex Alimentarius = otravirea oamenilor si dezechilibrarea matricei genetice
- noua religie "New Age" = ratacirea spirituala a lumii
- "cultura banului" exacerbata = abrutizarea oamenilor
- cultivarea "ego" - ului = indepartarea de legea universala divina
- razboiul permanent = permanentizarea sentimentului de frica
- promovarea minciunii in permanenta = neincredere, deziluzii, depresie etc
Luate la intamplare, cred ca sunt doar cateva din armele folosite pentru a distruge fiinta umana - metodic, cu sange rece si cu zambetul pe buze.
Noi, ca si oameni, avem o singura sansa - si anume sa ne reintoarcem spiritul catre sursa originala, sa ne reconectam iar apoi fiecaruia ii va fi dat o sansa pentru a razbate. Parola este "iubire", in acceptul larg al cuvantului.Eu asa cred insa s-ar putea , deasemenea, sa ma insel.
codin is offline   Reply With Quote