View Single Post
Old 09-18-2008, 01:42 PM   #11
Malachi
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Anyone in Hungary???

Nyilas,

érdekes és értékes gondolatok, szerintem sokan érzünk valami hasonlót. Magyarországon különösen nehéz mostanában "világpolgárként" gondolkodni, annyira lekötnek mindenkit a helyi politikai, egyéb közéleti gondok, furcsaságok. Én egy ideje már túlléptem ezeken, nem igazán hiszem, hogy egyhamar bármi is megváltozna, ezért nem pazarlok rájuk energiát. Normális életet igyekszem élni, nem szemetelek az utcán, nem gyűlölködöm, nem ítélek meg senkit, azt hiszem ennél többet jelenleg nem tudok hozzátenni a mindennapokhoz. Talán sikerül hatással lennem néhány emberre, akik talán szintén elfelejtik majd a mindennapi kicsinyes csatározásokat, és megpróbálnak emberként, büszkén a jövőbe tekintve élni. Lassan talán kialakul valami, itthon is, ahogy a nagyvilágban.
2012...nem tudom. Ha bármilyen katasztrófa, vagy hasonló történne annak mindenképpen látjuk majd a jeleit, ahogy közeledik a dátum. Egyelőre semmiben nem vagyok biztos, talán "csak" szemmel láthatatlan változás történik majd, ami nem is hoz azonnali hatást, hanem lassan bomlik majd ki, évek alatt. Addig is rengeteg érdekes dolog történhet, itt van mindjárt 2008. 10.14. egy ideje felröppent a hír, hogy akkor történik majd az első kapcsolatfelvétel, elég látványos módon, vagy itt a Nibiru, amit szintén a saját szemünkkel láthatunk majd, ha valóban megjelenik, szóval ha az ember nyitott szemmel jár és igyekszik összekötni a pontokat - ha ez lehetséges - előbb-utóbb tisztán kirajzolódik majd a kép, és tudni fogjuk majd mi várható, mire számítsunk.
Félnünk biztosan nem kell, bármi is legyen nem ér majd váratlanul.
  Reply With Quote