View Single Post
Old 09-14-2008, 09:33 AM   #11
Yorkie
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: London
Posts: 14
Default Re: Hi! Poland ground crew

Hey Deler.

Te pytania, ktore zadales rowniez i mnie drecza. Nie wiadomo co sie stanie jesli zmienia sie bieguny, mysle ze nikt o tym nie wie. Tak, sa przewidywania ze lady zostana zalane.
Kerry i Billy (z projectu Camelot i Avalon) siedza w Szwajcarii, podobno jedno z bezpieczniejszych wg nich miejsc.
St Clair buduje jakia bezpieczna strefe na terenach Black forest w poludniowej Bawarii, dosc blisko z granica Szwajcarska.
Pamietam, ogladalam kiedys interview z Michael St Clair i on wspominal ze na Google Earth jest taka opcja ze mozesz podniesc pozim wod i mial nawet wydrukowana mapke z Google Earth.
Ja do tej opcji nie dotarlam, ale widzialam na jego mapce ze jedynie poludniowe krance Polski byly jako tako ok.
Powiedzmy od Wroclawia , na poludnie.
Wiekszosc przekazow czy interview mowi ze najlepsze miejsca beda to jakies odosobnione miejsca w gorach z dostepem do zrodel wody.
Jak znasz dobrze Google Earth to daj znac jak odszukac ta opcje, albo w sumie mozna sie zapytac samego St Clair, ma tu swoje miejsce na forum. Poza tym serdecznie zapraszal tam na Bawarie by pokazac ludziom jak on sie przygotowuje do nadchodzacych zmian.
Ja sama nie wiem co o tym myslec, ale sadze ze zakupie wkrotce jakies puszkowe jedzenie, nasiona, pare lamp naftowych itp. wiem ze brzmi to smiesznie, moja rodzina patrzy na mnie z niedowierzaniem , ale przeciez jedzenie sie nie zmarnuje jak nic sie nie stanie, a i latarki czy lampy naftowe tez zuzyje.
wiec nie widze w tym problemu. Problem bedzie jak nagle okaze sie ze nie mamy wody i elektrycznosci, a dostawcy nie dostrczaja zywnosci do Twojej miejscowosci.
Poza tym namowilam rodzine by zainwestowali w panele sloneczne, zawsze to jakas dodatkowa energia (ps nie musi byc wcale slonecznie by uzyskac energie).
Myslalam tez o zlocie i srebrze, ale jeszcze sie za to nie wzielam.
Ja wyznaje zasade balansu i nie mam zamiaru panikowac, ale jak ktos mnie sie spyta, to tak, opracowuje plan "B"
Jakies inne opcje i pomysly?
Dzieki za linki na allegro, pomysle nad tym srebrem...
Yorkie is offline   Reply With Quote