View Single Post
Old 09-18-2008, 11:40 AM   #10
Nyilas
Avalon Senior Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: Hungary
Posts: 5
Default Re: Anyone in Hungary???

Hát....ez egy nehéz kérdés!

Én mostmár leginkább a David Wilcock-féle elképzelés felé hajlok, legalábbis ez "rezonál" velem igazán. Bár ma még (számomra legalábbis) elég nehéz elképzelni, hogy hogyan nézne ki ez a 4. dimenziós föld, ahová az emberiség többsége állítólag átkerül 2012 után. Mivel nyilas csillagjegyű vagyok (ezáltal menthetetlen örök optimista), úgy gondolom hogy akármi is történjék, a világ mindenképpen jobb hely lesz ez után a dátum után. Ennek a jelei már ma is láthatóak, elég ha csak nyitott szemmel járunk embertársaink között. Egyre több ember "ébred fel", kezdi megelégelni a jelenlegi rendszert, bár a többségük még csak tudat alatt érzi ezt. Érzik, hogy változás kell, de még nem kristályosodott ki bennük, hogy ennek pontosan miben is kellene megnyilvánulnia. Sajnos a többség megrekedt a politikai változás szintjén, még mindíg attól várják a csodát, holott szerintem ennél sokkal többről van szó. Nehéz ezt szavakba önteni, de szerintem ti is érzitek, különben nem lennétek itt velem együtt. Szerintem arról szól az egész, hogy nőjünk már végre fel, viselkedjünk érett ember módjára, használjuk a saját eszünket, ne hagyjuk hogy mások birka módjára terelgessenek bennünket, hogy külső rendszerek kényszerítsék ránk az akaratukat (pl. az úgynevezett "állam"), amire egyébként meggyőződésem, hogy semmi szükségünk, legalábbis a jelenlegi kizsákmányoló, sanyargató, az életünket teljesen feleslegesen megkeserítő "törvényeket" hozó formájára semmiképpen. Erről egyébként oldalakat tudnék még írni, de most nem akarlak titeket untatni vele. Emellett persze spirituális változásra (főként erre) is szükség van, fel kell adnunk az egoista, "csakmagammaltörődökatöbbitleszarom" típusú viselkedést, amit sajnos a "Nagy Agymosó", a televízió sikerrel terjesztett el, mint követendő mintát. Ha új világot akarunk építeni (mert én azt akarok), abban nem lehet helye önzésnek, gátlástalanságnak, az együttérzés teljes hiányának, cinizmusnak és az emberi gonoszság egyéb formáinak.
Pontosan még én sem tudom, hogy hogyan szeretnék majd élni, de a főbb sarokpontokat most vázoltam nektek. Én dióhéjban ilyennek szeretném látni a 2012 utáni éveket és szerintem ebbe az irányba már el is indultunk, még ha jelenleg esetleg épp az ellenkezőjét tapasztaljuk is. Nem mondom, hogy egy diadalmenet lesz, kemény, embert próbáló évekre számítok, de a végeredmény csodálatos lesz.
Nyilas is offline   Reply With Quote