Search

__________________________________________________________

 

Vítejte na českých a slovenských
stránkách projektu Avalon

Tým českých a slovenských překladatelů Vás srdečně vitá.

Najdete tu seznam stránek přeložených do Cestiny a Slovenštiny.

V případě,že Vás zaujme obsah daných dokumentů,prosím obracejte se častěji na tyto stránky pro nové tituly,které se průběžně doplňují.Pokud byste se rádi připojili k našemu prekladatelskemu týmu, klikni zde! Uvítáme Vaši účast!

Naším cílem je vytvářet mezinárodní Projekt Camelot,který zahrnuje mnoho odlišných kultur světa.Důležité informace,které máme,nejsou k dispozici prostřednictvím hlavního proudu médií,a sahají za anglicky mluvící svět,s důležitostí pro celé lidstvo v čase těchto velkých změn.
Každá kultura má velké množství toho,co může předat lidstvu a my doufáme,že Projekt Camelot se může stát místem pro vzdělání těchto ojedinělých pohledů.

Veškeré kultury,jazyky a tradice mohou tvořit historickou transformaci odehrávající se v době naší existence.Prosím připojte se k probouzení lidstva!Tým českých a slovenských prekladateľov Vás srdečne víta.

Nájdete tu zoznam stránok preložených do Češtiny a Slovenčiny.

V prípade, že Vás zaujme obsah daných dokumentov, prosím obracajte sa častejšie na túto stránku kôli novým titulom, ktoré sú tu priebežne dopĺňané.  Ak by ste sa radi pripojili k nášmu prekladateľskému tímu, kliknite tu. Uvítame Vašu účasť!

Naším cieľom je vytvárať medzinárodný project Camelot, ktorý zahŕňa množstvo odlišných kultúr sveta. Dôležité informácie, ktoré  máme, nie sú k dispozícii prostredníctvom hlavného prúdu médií, ale siahajú za anglicky hovoriaci svet s dôležitosťou pre celé ľudstvo počas tohto obdobia veľkých zmien.

Každá kultúra má veľké  množstvo toho, čo môže ponúknuť ľudstvu, a my dúfame, že Projekt Camelot sa môže stať miestom pre zdieľanie týchto ojedinelých pohľadov. 

Všetky kultúry, jazyky a tradície môžu tvarovať historickú transformáciu odohrávajúcu sa počas našej doby existencie. Prosím pripojte sa k tomúto prebúdzaniu ľudstva!


České a slovenské stránky

Home page

Rozhovory


S podtitulom videa

Bob Dean - Rozhovor 2011
Jordan Maxwell - Blízke stretnutia a iné príbehy (Projekt Avalon - 2010)
Podporte Projekt Camelot- venujte:

Donate

Dekujeme za Vasi pomoc.
Bez Vasi podpory bychom nebyli schopni delat nasi praci

Bill Ryan

bill@projectavalon.net


unique visits