جستجو

__________________________________________________________

 به پروژه آوالون فارسی خوش آمدید

پروژه آوالون فارسی به گرمی شما را خوشامدگویی می کند.

شما مجموعه ای از صفحات ترجمه شده به فارسی را در پایین صفحه خواهید یافت. می توانید برای یافتن ترجمه های نو در آینده به این صفحه مراجعه کنید. اگر می خواهید که به تیم ترجمه ما ملحق بشوید لطفا اینجا را کلیک کنید. ما همکاری شما را از صمیم قلب پذیرا هستیم.
هدف ما این است که پروژه آوالون را به یک پروژه بین المللی تبدیل سازیم، و فرهنگهای مختلقی را گرد هم آوریم. اطلاعات مهمی که ما داریم و در رسانه های عمومی و رسمی موجود نیست، بایستی در این دوران پر از تغییر به گوش همه مردم جهان برسد. هر فرهنگ می تواند به نحوی آگاهی بشریت را بالا ببرد و امیدواریم که پروژه آوالون بتواند موقعیتی را فراهم کند که فرهنگ های مختلف بتوانند دیدگاه های خود را باهم در میان بگذارند. همه فرهنگ ها، زبان ها و سنت ها تحت تاثیر تغییرات شگرفی هستند که در حال وقوع است و هم چنین می تواند در این تغییراتی که در زندگی ما در حال وقوع است، تاثیر گذار باشد. لطفا در این عصر هشیاری و بیداری بشریت به ما ملحق شوید.

لینک های مربوط به ویدیوهای زیرنویس شده بوسیله علامت مشخص شده است. با کلیک کردن به مثلث گوشه سمت راست پایین پخش کننده ویدیو می توانید توضیحاتی را مربوط به آن مشاهده نمایید.

در حال حاضر تیم ترجمه فارسی ما به صورت کامل شکل نگرفته است و اولین کار ما ویدیوی ماموریت انگلوساکسون با زیرنویس فارسی است. فایل زیرنویس را می توانید در پایین صفحه پیدا کنید. بقیه صفحات در حال حاضر به زبان انگلیسی موجود هستند که با مترجم گوگل می توانید به صورت نسبی به نسخه فارسی آنها دسترسی داشته باشید.صفحات ترجمه شده

گفتگوها

ماموریت انگلوساکسون: یک مقدمه
(English) ماموریت انگلوساکسون: متن گفتگو با شاهد
(English) ماموریت انگلوساکسون: متن ارایه بیل رایان | MP4 | زیرنویس فارسی به فرمت SSA
از پروژه آوالون حمایت کنید:

Donate

از کمک هایتان متشکریم.
سخاوتمندی شما ما را قادر می سازد که به کار خود ادامه دهیم.

بیل رایان

bill@projectavalon.net


unique visits