חפש

__________________________________________________________

התמונה הגדולה:השערה

דף זה הינו גירסה מחודשת מתוך המקור-Project Camelot publication

להלן סיכום מפורט של ההבנות שלנו,נכון לעכשיו,לגבי הנושאים המרכזיים הקשורים בנוכחות המבקרים,והשינויים העתידים להתרחש בכדור הארץ.
באופן טבעי,הבנות אלו עשויות להשתנות או להתעדכן בכל עת,כשהתמונה הרחבה תתחדד ותתבהר. כמו-כן,הן מכוונות לעורר מחשבה ולהזמין את הקוראים לעשות את המחקר ולבחון את הדברים מנקודת מבטם. זה היה יכול להיות יוצא מן הכלל אם כל פרט שלהלן יהיה נכון.


הרבה מן המידע הזה נמצא גם במקומות אחרים באתר זה (בצורת ראיון או בדפים של הנרי דיקון) או במקום אחר אך, הסיכום שלהלן יכול להיות שימושי כתקציר לצורכי דיון..אסון רוזוול

המבקרים  שהתרסקו ברוזוול היו בני אנוש(1) מן העתיד. הם לא היו מכוכב לכת אחר(2) אלא, מכדור הארץ של העתיד-שצעדו (או אולי נכון יותר לומר נסעו )לאחור בזמן,ל-1947,כדי לנסות לטפל בבעיות רציניות שקרו בהיסטוריה(3) שלהם. משימתם הייתה לנסות לשנות את עברם ע"י יצירת ענף משני לציר הזמן שלהם כך,שאירועים מסוימים האמורים להתרחש בעתיד הקרוב שלנו,למעשה לא יתרחשו

המבקרים מרוזוול היו במשימה אלטרואיסטית טהורה. הם לא היו חייבים לעשות זאת אלא,בחרו לעשות כך מתוך חמלה.אלא שהמשימה השתבשה באופן הרסני - לא רק מפני שהם התרסקו (תאונה שנגרמה ע"י מכ"ם בעל עוצמה גבוהה – מאוחר יותר,הצבא הבין זאת והשתמש במכ"ם כנשק) אלא,מפני שהיה בידיהם מיתקן שהיה האמצעי היחיד בידיהם,מתקן להתמצאות בזמן ובמרחב,להחזירם הביתה ולאחור בזמן.
המתקן היה בגודל קופסה קטנה,מפותח מאוד ובעל פונקציות רבות בתכונותיו,קטן בהרבה מה'מראה' ("Looking Glass") שדן בוריש(4)   וביל האמילטון(5) סיפרו שהיו בשימוש מדעני הצבא בניסויים שונים.כשהקופסה הושגה ונלמדה ע"י הצבא,זה היה אסון בפני עצמו.זה גרם לבעיה חמורה בהרבה בציר הזמן,מפני שזה חשף בפנינו את טכנולוגית-תמרון-הזמן בעיתוי לא נכון...וגם לימד את הצבא מה צופן העתיד.

אי אפשר לתאר בעוצמה המתאימה,כמה הרה-אסון היה עבורנו המקרה של רוזוול. זו הייתה תקלה חמורה,מיד בתחילת המאמץ של האנשים מן העתיד,לתקן את הבעיה. השגת מתקן כזה שהיה בידיהם של המבקרים מרוזוול,
היה יכול לשנות באופן מיידי את ציר הזמן שהמבקרים מן העתיד ניסו לתקן מלכתחילה...כך שלאחר מכן ישנם שני צירי זמן הדורשים תיקון, ולא אחד.

**************************************

 1. המידע הזה נמסר ע"י דן בוריש (Dan Burisch).עיין בדף הראיונות שלנו וגם באתר של דן בוריש . לא כל המבקרים הם 'נוסעים בזמן'.ישנם גזעים רבים מאוד המבקרים בפלנטה הזו. רבים מהם הם חוצנים במלוא מובן המילה.ישנם דיווחים שונים על מספרם אבל, העד האמין, סרג'נט קליפורד סטון (Sgt. Clifford Stone) למשל,אומר שידע על 57. עדים אחרים דיווחו על מספרים דומים. המניעים של המבקרים שונים אחד מהשני כמו האג'נדות האנושיות.אפשר להניח בבטחה שכמה מהם ידידותיים ואלטרואיסטים, כמה רעים ופועלים מטובת עצמם ולאחרים, אג'נדות שאפשר רק לנחשן ואולי הן מעבר להבנתנו.
 1. לפי בוריש ,חלק מן המבקרים  שהופיעו בהמשך,היו בני אנוש מן העתיד אשר,(בזמן עתידי זה-ממנו נסעו בזמן) חיו על פלנטות אחרות ולא עוד על כדור הארץ.
 1. העניין הזה מורכב,לפי בוריש,חלק מבני האנוש מן העתיד הם ידידותיים בעוד,שאחרים בעצם שואפים להבטיח שההיסטוריה לא תשתנה,ראה הערה 23.  
 1. דן בוריש יצר שרטוטים טכניים מפורטים, מתוך זכרונו, של מתקן ה'מראה' שאותו הכיר היטב. אנו נפרסם אותם כשנקבל את האישור לכך. הנרי דיקון אמר שמעולם לא עבד או נפגש עם משהו דומה ל'מראה' שדן בוריש תיאר, ולכן אינו יכול לאשר את קיומו.
 1. ביל האמילטון תיאר את ה'מראה' בפירוט מסוים בעמוד זה באתר שלו.(הערה:התמונה הנראית,אינה הדבר האמיתי,היא נלקחה מהסרט 'מכונת הזמן' The Time Machine) . גם הטקסט הועתק לכאן.

NOAA ,הכוכב האפל, והתחממות העולמית

ארגון קטן בתוך NOAA  (המינהל הלאומי לענייני אוקיאנוס ואטמוספרה) מודע למה שהמדענים מכנים לעיתים-
 'השמש השניה'. זהו עצם אסטרונומי מסיבי,אולי 'ננס חום'(6) ,הנמצא במסלול אליפטי מאורך סביב לשמש שלנו, במישור נטוי יחסית לשאר כוכבי הלכת. כדי ליישר קוו עם מדענים אחרים(7),נכנה אותו כוכב אפל.
הכוכב האפל מתקרב כרגע,וגורם לתופעות של תהודה בשמש,בצורות שונות(8).זו הסיבה להתחממות של כל כוכבי הלכת,לא רק של כדה"א(9) .המידע הזה חסוי אך,ידוע מזה שנים מספר(10).

העניין הזה קשור לאסון רוזוול שתואר קודם לכן. הבעיות שהמבקרים מן העתיד ניסו לפתור הן מורכבות אך,בעיקרן אפשרי שהן תתבטאנה באירוע שיוצת ע"י 'פרץ' בפעילות השמש בנקודה מסוימת בעתיד הקרוב.
אנו מדגישים בחוזקה שהאירוע הזה הוא אך בגדר אפשרות - (הוא נחזה במתקן ה'מראה' בעתיד האפשרי)...וחשוב לדעת,ההערכה כרגע היא - כי הסבירות נמוכה(11).

ההתגברות בפעילות השמש נגרמת רק בחלקה ע"י הכוכב האפל,כמה גורמים לוקחים חלק בכך והם מורכבים.
כמה מהם בקנה-מידה גלאקטי(12),וקשורים לאירועים מחזוריים טבעיים שפגעו בכדור הארץ כבר מספר פעמים בעבר.
מה שגורם לאירוע הזה להיות מיוחד בפעם הזו הוא ההתקבצות של כמה גורמים - כמו ההתחממות העולמית(13),אוכלוסית-היתר,והנטייה שלנו ליזום מלחמה(14)-כל אלה,מאיימים,יחד עם האירועים המחזוריים והאירועים בשמש, על קיומנו ועל סביבתנו.

האירועים בקנה מידה גדול,אינם ניתנים לעצירה. לפי הבנתנו הפעילות בשמש בלתי נמנעת ועלול לקרות בכל עת בעשר השנים הבאות פחות או יותר, למרות שלא ברור מתי תתפרץ. למרות שהעניין הוגזם ,בלתי אפשרי לא לראות, ש2012(15)נמצאת במרכז פעמון עקומת ההסתברות.
אמנם,קיימת אפשרות למזער את השפעת האירוע בשמש. מידע שהופק מה'מראה'  מלמד - באמינות של 85% - שישנה סבירות של 19% לתרחיש הגרוע ביותר(16).נראה שאיום התרחיש הגרוע הוסר,למרות שבכל ציר זמן שבו ננוע,צפויות לנו בעיות משמעותיות עם המשברים שסביבנו,מעשה ידי-האדם (המוגברים ע"י פעילות השמש).

**************************************

 1. ראה באתר המצוין של אנדי לוייד כאן ,ובאתר 'המכון למחקר כוכבים בינאריים' כאן . לסדרות של רישומים המתארים את מסלולו המשוער של הכוכב האפל,לחץ כאן.
 1. ישנם הבדלים בין החוקרים בכמה פרטים אך,הקונסנזוס הוא שזה כנראה 'ננס חום'. דיקון רק מתייחס אליו כגוף אסטרונומי מסיבי, הגורם לתופעות גרוויטציוניות ואחרות. בוריש קבע בהתכתבות אישית שלמיטב זכרונו,נאמר לו שהגוף הזה הוא 'חור שחור' קטן.
 1. המכאניזם לא ברור אבל,כנראה שהוא כולל תופעות אלקטרומגנטיות,גרוויטציוניות ותהודות שונות.
 1. המידע הזה נמצא ברשות הציבור.למשל,נצפה שמאדים,צדק ופלוטו מתחממים כולם. ישנן התייחסויות רבות אחרות. לחץ כאן כדי לקרוא את המחקר המקיף והמפורט של דיויד וילקוק וריצ'ארד הוגלנד על שינויים אקלימיים בכל כוכבי הלכת במערכת השמש.
 1. טענה אפשרית לכוכב מלווה הוכרזה ב1983 ע"י צוות 'הלווין לאסטרונומיה בתת-אדום' IRAS ,בדיווח על גוף בגודל של צדק הנמצא במרחק 550 י"א (550 פעם המרחק מכדה"א לשמש). הארגון נסוג מהדיווח למרות שIRAS טענו תמיד שלא היה כאן ניסיון הסתרה.דיקון מדווח שארגון קטן בתוך NOAA ידע על 'שמש שניה' במשך עשר שנים או יתכן ואף הרבה יותר אך,מעולם לא התייחס לכך באופן פומבי.
 1. בוריש העיד שלפי מידע מה'מראה' שנותח לאחרונה בעזרת מחשב,ישנו סיכוי של 19% לתסריט הגרוע ביותר וזאת ברמת אמינות של 85%.
 1. בוריש ודיקון מדווחים שניהם שהגורמים העיקריים המשפיעים כאן הם גורמים גלאקטיים ובקנה מידה גדול מטבעם,הקשורים עם השפעות נשנות וארוכות טווח באופן מחזורי,על כדה"א. קרא מאמר זה על הקשר בין קרינה קוסמית להתחממות כדה"א,למשל.   
 1. אל גור בסרטו הדוקומנטארי שזכה לפרסום רב,מנסה להוכיח שלפליטת הפחמן הגוברת,תוצאה הרסנית ופוגעת באופן משמעותי.אבל, לעומת זאת,כמעט בטוח שהסיבה האמיתית להתחממות העולמית קשורה בגורמים בקנה מידה גדול יותר.(ראה הערה 9)
 1. הדיווח מ'הר ברזל',בין שאר המסמכים הנמצאים ברשות הציבור,מתייחס לדרישה המתוזמרת למלחמה בכדי להשיג מצב של יציבות כלכלית וחברתית בקנה מידה גדול.
 1. ה-21 בדצמבר 2012 הוא היום בו מסתיים לוח השנה של המיה. נכתב רבות על ספקולציות,מדוע לא ראו בני המיה צורך להמשיך את פעולת הלוח מעבר ליום זה. דיקון ובוריש קובעים שאין בתאריך הזה חיזוי מדויק,והאירועים הקשורים בשמש,שקיומם נמצא בספק,יכולים להתרחש כמעט בכל זמן שבחלון השנים 2007-2016 .  
 1. ראה הערה 11. מפני שננקטו צעדים (לפי בוריש) לנטרל את פעולתם של מכשירים מסוימים שהיו עלולים לגרום לשינויים מסיביים על


ביטוח: בסיסים תת-קרקעיים, 'פרויקט הבטחת גורל', והמושבה במאדים

הקוראים בוודאי מבינים עד עתה את הקשר למיליארדי הדולרים(17) שהושקעו בעשורים האחרונים ע"י סוכנויות הצבא השונות בבסיסים תת-קרקעיים בכמה מדינות(18). בהנחה ש'אירוע הכחדה'(19) הוא בלתי נמנע,הציניקנים יטענו שזה רק נבון להשקיע את כספי משלם המיסים בהבטחת הישרדותם(20) של לפחות מעט מבני האדם

קוראים אחרים יקשרו את התרחיש האפשרי הזה,לסיפור שדן שרמן(21)(Dan Sherman) סיפר בסגנון ישיר,בלתי מתימר ומפוכח,על האימון שעבר בתור 'קשר אינטואיטיבי',כהכנה למצב עתידי לא ידוע,שבו התקשורת האלקטרונית תהיה בלתי שמישה(22).
הפרויקט שבו לקח חלק נקרא 'פרויקט הבטחת גורל' (project Preserve Destiny)...ששמו מרמז באופן ברור על מה מדובר(23).

חוקרים שבחנו את האשמות תוכנית הטלוויזיה הידועה לשמצה-'אלטרנטיבה 3'(24) מסכימים באופן כללי שמדובר  בתרמית. ישנן הוכחות ברורות שהתוכנית תארה בצורה דרמטית אירועים שניתן לטעון שהם פיקטיביים. למרות זאת,נראה שהייתה כאן דיסאינפורמציה שאינה מכוונת,יותר מאשר תרמית .אירועים מסוימים שמתוארים בתוכנית(25) דומים באופן בולט לתרחיש המוצג כאן. ביניהם קיומו של בסיס חשוב על המאדים,שהוקם בשנות השישים המוקדמות והאספקה אליו בוצעה,תוך שילוב של שימוש ב'שערי חלל'(26) (Stargates) ובתוכנית חלל מתקדמת ומסווגת בשם קוד 'סולאר ווארדן'(27) (Solar Warden) . לבסיס על המאדים מספר תפקידים(28) אך ביניהם בוודאי גם הבטחת הישרדותו של המין האנושי במקרה שמשהו לא נעים יקרה על פלנטת הבית שלנו.

***************************************

 1. ראה פרטים באתר זה וגם במקומות אחרים.
 1. ישנם דיווחים עקביים על בסיסים תת-קרקעיים בארה"ב,בריטניה,פורטו-ריקו,צרפת,גרמניה,נורבגיה,קנדה,אוסטרליה,דר' אמריקה ואנטארקטיקה.לחץ כאן, כאן וכאן לשלוש תמונות מעניינות של מכונות ענק לקידוח מנהרות.ישנם גם בסיסים תת-ימיים שקיומם אושר ע"י דיקון והם נחקרו ע"י ד"ר ריצ'ארד סאודר ואחרים.
 1. בוריש מדווח שלפי מידע מה'מראה',בתרחיש הגרוע ביותר,צפויים 94% מהאוכלוסיה על כדה"א להיכחד בתקופה של השנים הספורות שלאחר האסון.
 1. כל תכנון של תרחיש-על צבאי היה מבוסס על ההנחה שלא כל אחד יוכל להינצל כשאוכלוסית העולם תהיה תחת איום רציני.
 1. הסיפור של שרמן מסופר בספרו האלקטרוני, 'מעל אירגונים חשאיים'(ABOVE BLACK).
 1. מקובל על המדענים שאחת מהתופעות האפשריות מהתפרצות-שמש מספיק גדולה תהיה אי-שמישות של כל מערך התקשורת האלקטרונית על כדה"א לזמן-מה.
 1. הכותרת 'פרויקט הבטחת גורל'(PROJECT PRESERVE DESTINY) המצמררת,מרמזת על כך שהפרויקט מבוסס אולי,על ההנחה שאירוע טראומאתי עתידי נצפה בעזרת מכשירי 'שער זמן'(TIME PORTAL) ברמה טכנולוגית גבוהה מאוד...וזה חייב להיות וודאי,שמה שנצפה אכן יתרחש. בוריש מדווח שקבוצה מסוימת של בני אנוש מן העתיד,שאותם הוא מכנה 'הנבלים'(THE ROGUES) אשר באו בערך מ-45000 שנה בעתיד מחויבת להבטיח שאירועים בהיסטוריה שלהם,יתגשמו בציר הזמן שלנו ולא ימנעו.
 1. 'אלטרנטיבה 3' שודרה ב'טלוויזיה אנגליה' של בריטניה ב-20 ביוני 1977-למרות שבמקור הייתה אמורה להיות משודרת ב-1 באפריל.'טלוויזיה אנגליה' הצהירה יום לאחר השידור,שזו אמורה הייתה להיות בדיחה.לחץ כאן בכדי לצפות בווידאו התוכנית עצמה(54 דק') לחץ כאן לקטע מן העיתונות בו מגלה לסלי ווטקינס,שכתב את ספר באותו שם,שלמרות שהתכוון ליצור בדיה,כתמיכה לתוכנית הטלוויזיה,הוא קלע במקרה למשהו מאוד אמיתי,בהנחה שהציג.
 1. ההנחה שתוארה בתוכנית הטלוויזיה(ובספר) הייתה שלהתמודדות עם הבעיה הכפולה של אוכלוסיית-יתר והתחממות עולמית ישנן שלוש אפשרויות:אפשרות 1: להפחית באופן משמעותי את האוכלוסייה האנושית בעולם.אפשרות 2: להקים רשת של בסיסים תת-קרקעיים כדי להגן על אוכלוסיית-עלית קטנה.אפשרות 3: ליצור מושבת 'תיבת-נוח' של המבריקים והטובים מן האנושות הרחק על-פני כוכב הלכת מאדים.
 1. לפי דיקון 'סטארגייטים' משמשים באופן שגרתי להובלה למקומות רחוקים,'מסע בזמן' באופן מיידי.
 1. דיקון מדווח שסולאר ווארדן מכיל צי קטן מסווג מאוד,של ספינות חלל.
 1. לפי דיקון הבסיס על מאדים הוא רב שימושי ומאוכלס בכ-670,000 בני אדם(חלקם לא מן ההווה).הבסיס הוא תת-קרקעי ונמצא בתחתית ים עתיק שיבש,הוא היה קיים בעצם במשך אלפי שנים אך,הוקם מחדש בשנות ה-60 המוקדמות ע"י צוות בין-לאומי .אחד מתפקידי הבסיס הוא כ'סטארגייט' המאפשר גישה למקומות רחוקים יותר.

מה ניתן לעשות?

כפי שנכתב להלן,האירועים המחזוריים בקנה מידה גדול הצפויים לקרות,אינם ניתנים לעצירה,לא על ידינו ולא על ידי גזע אחר כלשהו,מתקדמת ככל שתהיה הטכנולוגיה שבידיהם. אך ניתן לרכך את השפעתם של אירועים מסוימים. רבים הדברים שנותרו בשליטתנו למרות,שעם כל יום שחולף השעון מתקתק: פליטת הפחמן אינה מיטיבה עם המצב,מלחמה יזומה ומתוזמרת מגדילה את הכאוס,ומחלות חדשות ומגפות(29) יכולים להיות תחת שליטה אם ננהג בזהירות.

אזהרה זו אינה שונה מאלו שהושמעו על ידי מעבירי המסרים אך כאן, לאור הסיכון הגבוה מהרגיל,אכן אפשרי לפעול יחד לשנות את המצב כדי שאנו -בני הגזע האנושי נמצא את עצמנו עם גבינו אל הקיר.

ברמה האישית,קיימות אפשרויות נוספות. מייקל סנט קלייר(30) (Michael St Clair) אומר בפשטות: בחר מקום בטוח ועשה זאת עכשיו. רבים אחרים מסכימים עימו. אולי יהיה זה חכם לא לגור על יד החוף, באזורים נמוכים,באזורים מועדים לרעידות אדמה,בעיר גדולה או ליד הרי געש. מי שתייה עלולים להיות נושא מעיק. אנליסטים מחשיבים את חצי הכדור הדרומי (אוסטרליה?) לבטוח יותר מהצפוני,כשטירוף המלחמה היזומה מאיים.

זכרו שההתחממות העולמית תתחיל באמת להטריד בעתיד הקרוב. ה'מסוע האטלאנטי'(31) יפסיק את פעולתו באופן בולט,מה שיביא על אירופה קיפאון עמוק. ככל שכדור הארץ יתחמם תגבר ההתאדות מהים כך,שיש לצפות הוריקנים בדומה ל'קטרינה' (במערב) וציקלונים(במזרח-הם בעצם אותה תופעה) ותצורות מזג אויר קיצוניות בכל מקום.

ישנה גם גישה מטאפיסית. בספרה 'ניסוי הכוונה: שנה את חייך בעזרת מחשבותיך' (The Intention Experiment: Using Your Thoughts to Change Your Life), לין מקטאגרט(32)(Lynne McTaggart) טוענת כפי שעשתה גם בספרה הקודם 'השדה'(The Field), שהתודעה היא גורם שיכול ואף משפיע על אירועים בקנה מידה גדול. אנו מסכימים בלב שלם.שדות מורפיים(33)  (Morphic fields) –תבניות ותצורות של התגשמות שעשויות להתגלות-הן בעלות עוצמה ויכולת השפעה אך בלתי נראות,ותהודה מורפית מצייתת לכוח המחשבה(34).
מישהו יכול אפילו,להיצמד לציר זמן אופטימאלי (פחות גרוע)...למרות שאין ספר על אמצעי מכאני לעשות זאת.מטודולוגיות רוחניות כמו רבות מצורות המדיטציה,אימוני יוגה,בודהיזם,סופיזם ושמניזם,יכולים לעזור כאן.(זו רחוקה מלהיות רשימה אקסקלוסיבית והיא יכולה לכלול גם כמה מן הדתות המאורגנות הגדולות. תפילה,אם היא מובנת נכון ומיושמת ע"י נשמה בוגרת ומודעת,יכולה לחולל ניסים אמיתיים).

הזמנים משתנים,והמודעות העולמית (בעצם, שדה מורפי ענק) מתגברת באופן הדרגתי. השאלה האמיתית היא,כמה מהר זה קורה? הדרך לצרף מישהו למעגל היא לצרף את כוונתו האופטימית החזקה,לתפישה של התוצאה החיובית. וכמו כל האימונים הרוחניים מחשבתיים,זה חייב להיות אמיתי: לא יתכן כאן זיוף.

**************************************

 1. איידס,סארס,שפעת העופות,ופחדים מודרניים אחרים-יזומים או לא-שעולים בדמיון.
 1. ראה בדפי הראיונות שלנו,עוד על מישל סיינט קלייר-החוזה והאסטרולוג הידוע-שחזה בעיות גדולות בשנים הקרובות,ומצדיק באופן זהיר,זיהוי מקומות בטוחים לחיות בהם.(סיינט קלייר כבר עבר לגור בקהילה קטנה במקום מרוחק.)
 1. לחץ כאן לתקציר על חשיבות ה'מסוע האטלאנטי',מרכיב קריטי במערכת הערבול האוקיאני. אם ה'מסוע האטלאנטי' ייעצר (כפי שעלול לקרות למשל,אם מאסה גדולה של מים קרים מהפשרת הקרחונים הארקטיים,או גרנלנד,יציפו את צפון האוקיאנוס האטלאנטי)ואז,מימיו החמים של זרם הגולף יפסיקו להגיע לחופי אירופה,ואירופה תחווה אקלים קר בהרבה...למרות ההתחממות העולמית.
 1. הקישור לספרה של לין מקטאגרט,ניסוי הכוונה:"שנה את חייך בעזרת מחשבותיך"-נמצא כאן.היא חיברה גם את הספר החלוצי:"השדה".
 1. הביולוג הבריטי ד"ר רופרט שלדרייק הציג את הגישה של שדה מורפי ותהודה מורפית,בספרו המהפכני משנת 1981:"מדע חדש של החיים:סיבתיות מעצבת".בפשטות,שלדרייק טוען שיצורים שונים יוצרים שדות מורפיים-תבניות המבוססות על חוויות מצטברות,המשפיעות על התנהגויות,התייחסויות ויכולות של בני מינם אחריהם-המשפיעים על אחרים הנתקלים במצב דומה באותו זמן או מאוחר יותר.
 1. הקשר כאן,שאנשים בתודעתם יכולים ליצור שדות מורפיים,המשפיעים על אחרים ברגע שמצטברת מסה קריטית של כוונה.זו אחת הדרכים שקבוצה קטנה,בעלת עוצמה וממוקדת בצורה חיובית,יכולה לשנות את העולם באופן הדרגתי.


תמוך בפרוייקט קמלוט באמצעות תרומה

Donate

אנו מודים לך על תרומתך
נדיבותך מסייעת לנו להמשיך בעבודתנו

ביל רייאן

bill@projectavalon.net


unique visits