חפש

__________________________________________________________


דייויד אייק

תמליל הראיון

דף זה הינו גירסה מחודשת מתוך המקור- Project Camelot publication.

שיחות עם דייויד אייק

סדונה,אריזונה,פברואר 2009

תחילת הראיון:קרי קסידי (קק):
אני קרי קסידי,אנחנו כאן עם דייויד אייק וביל רייאן ואנחנו הולכים לעשות מה שנקרא "שיחת עתיד".
זה בעצם סוג של דיון,שולחן עגול, שבו אנחנו מהמרים לגבי רעיונות.ללא ספק אתה הולך להיות מוקד העניינים
ואנחנו באמת רוצים לשמוע ממך על כל הנושאים שמעוררים בך עניין מיוחד במהלך השיחה.

דייויד אייק (דא):
או.קי  אין שום בעיה.

קק: פשוט נרוץ עם זה ונראה איך הולך

ביל רייאן (בר):
אני רוצה להגיד שאנחנו מקבלים במהלך שלוש השנים שאנחנו
קיימים יותר מיילים שמבקשים לראיין אותך ואשר תוהים אם ישנה איזושהי סיבה מוזרה מדוע אנחנו לא עושים זאת..

דא: הנה אנחנו עכשיו ביחד.אנחנו כאן.והכל בסופו של דבר הוא צירוף מקרים

בר: בסופו של דבר

קק: לחלוטין.אז,אנחנו כאן בסדונה וגם אתה כאן וזה נפלא שיכולנו ליצור איתך קשר

דא:זה מצויין

קק: הכיוון שאנחנו רוצים ללכת אליו הוא זה: אנחנו בקשר עם
"whistleblowers"
(אנשים שחושפים סודות/שחיתויות או מספקים מידע פנימי מסווג)
ואני סקרנית לדעת האם יש לך גישה למקורות סודיים שהעבירו לך מידע במהלך השנים?

דא: לא,מה שקרה איתי זה שהיתה לי חוויה יוצאת דופן או סדרת חוויות.בתחילת שנות ה 1990,עבדתי אז כמגיש בטלוויזיה ובנוסף היה לי תפקיד כדובר הלאומי של מפלגת ה'ירוקים' הבריטית.
בסביבות 1989 התחלתי פתאום להרגיש שיש "נוכחות" איתי בחדר בכל פעם שהייתי לבד.ההרגשה הזאת הלכה ונעשתה יותר ויותר מוחשית לאורך שנת 89'.זה היה מוזר,באמת,מאחר והשנה הזאת היתה השנה החזקה ביותר מבחינת כוח אלקטורלי בכל אירופה למפלגת ה'ירוקים'הבריטית.
אני הייתי עובר את הדבר הזה...בכל פעם שהייתי לבד, למשל, לבד בחדר במלון וכו. היתה איתי הנוכחות הזו,אתם מבינים,
בסופו של דבר ההרגשה הזאת כל כך התעצמה עד לקראת סוף 89',הייתי מוצא את עצמי יושב בקצה של המיטה במלון שנקרא 'הילטון קנסינגטון' בלונדון,לא רחוק מהמטה של הBBC

בר: אני מכיר שם

דא: ואני הפרחתי לחלל האוויר שם בחדר הריק:"תראה,אם יש משהו/מישהו כאן,האם תוכל בבקשה לדבר איתי בגלל שאתה
     מוציא אותי מדעתי..."
אחרי כשבועיים פחות או יותר,אני נמצא ביחד עם הבן שלי.הוא היה אז ילד קטן,היום הוא זמר וכותב שירים,באמצע שנות ה-20 ...שלו

בר: הוא 1.93

דא:כן,זהו גז..גארת',שיחקנו כדורגל ועמדנו ללכת לעיר לאכול ארוחת צהריים.גרנו בעיר נופש שנמצאת על חוף הים במקום שנקרא האי וייט' באנגליה. ובעודנו הולכים ל'קפה של גו' מישהו,עובד בתחנת הרכבת עצר אותי והתחיל לפטפט על כדורגל,בגלל שהופעתי אז בטלוויזיה,הייתי פרשן ספורט וכדומה.
אח"כ,אחרי שהשיחה הסתיימה שמתי לב שגארת' לא היה שם.שיערתי לעצמי היכן הוא יכול להיות.הוא היה בחנות העיתונים,בהמשך הרחוב לידנו.
אז ניכנסתי לחנות והוא היה שם, קורא ספרים על רכבות,בגלל שכמוני הוא אהב רכבות קיטור,ואמרתי לו: נו גארת', בוא נלך לאכול צהריים,
ואיך שניסיתי להסתובב הרגליים שלי לא יכלו לזוז.
עכשיו,מדובר באדם שלא היה לו שום קשר לדברים כאלו(דייויד אייק מדבר על עצמו),הוא מנחה טלוויזיה,הדובר הלאומי של מפלגת הירוקים,עיתונאי למעשה,והרגליים שלי לא יכלו לזוז.
ואז שמעתי.. זה לא היה ממש קול,אלא תצורת מחשבה שעברה בראשי,שלא היתה חלק ממני,למה שזה יבוא ממני? וזה אמר:
"גש ותסתכל על הספרים במדף המרוחק". אז ניגשתי לשם,ובין כל ספרי הרומנים שהיו מונחים שם היה הספר הזה עם תמונת פנים של אישה על הכריכה.סובבתי את הספר וראיתי את המילה ' מדיום'.
אז,בתוך 24 שעות סיימתי את הספר הזה,כתבתי לה והלכתי לפגוש אותה. מה שסיפרתי לה בפגישה,שאני סובל מדלקת פרקיםׁ(זה נכון גם היום),ואולי טיפול הילינג יעזור לי.לא אמרתי שום דבר לגבי הסיבה האמיתית שבאתי שהיתה בעצם:האם היא תגלה משהו לגבי אותה "נוכחות" שמלווה אותי כמעט כשנה? אה,למעשה אז זה היה כבר שנה.

הלכתי בפעמיים הראשונות-ובסה"כ הייתי אצלה ארבע פעמים- היא טיפלה בי בהילינג בעזרת הידיים ושוחחנו על מימדים אחרים דברים בסגנון הזה.
כל זה נשמע לי הגיוני,כי תמיד דחיתי את כל מה שקשור בדת,וגם את התפיסה המדעית על מהי המציאות.פשוט,מעולם לא התמקדתי ב: או.קי, מהי האלטרנטיבה?
ואז בפעם השלישית שהלכתי,אני שוכב לי שם על מיטת הטיפולים ומרגיש תחושה של קורי עכביש על הפנים שלי. מה שהפתיע אותי מאוד הוא שקראתי בספר שלה שכשישויות ממימדים אחרים או נשמות ,או איזה שם שתרצה לקרוא לזה..מנסים להתחבר אליך,התחושה היא לעיתים כאילו יש לך קורי עכביש על הפנים
טוב,משעשע לדעת שלא חשתי זאת לפני כן וגם לא מאז,אבל באותו הרגע הרגשתי את זה חזק מאוד.זה היה מאוד מוחשי.
אז חשבתי לעצמי:או אלוהים! מה קורה כאן? והיא באותו הזמן היתה עסוקה בטיפול בברך של רגל שמאל שלי ואני לא אמרתי לה מילה על זה. ואז פתאום היא שולחת את הראש שלה קדימה וממלמלת: אלוהים ישמור! אני מוכרחה לעצום את העיניים בשביל זה...זה חזק מאוד. והיא רואה את הדמות הזאת כשעיניה עצומות והיא אומרת: יש פה משהו...או איך שהיא לא קראה לזה,שמבקש ממני להעביר לך אינפורמציה

קח בחשבון,תראה,אני מגיש בטלוויזיה,הנחתי את מהדורות הספורט והחדשות באותו הזמן. ופתאום היא מתחילה להגיד שהישות הזאת,או ההשלכה התודעתית הזו אומרת שלימים אני עתיד לצאת ולעמוד על במות העולם ולגלות סודות גדולים ושישנו מסך כבד שמוטל על העולם ויש צורך להרים אותו.ושהולכת להיות מהפיכה רוחנית בימי חיי בגלל שינויים ברטט
בגלל זה לספר הראשון שכתבתי נתתי את השם: "התדרים של האמת" ושורה אחת מתוך הספר היא:" אדם אחד לא יכול לשנות את העולם,אבל אדם אחד יכול להביא את המסר שישנה את העולם" ועוד נאמר לי שאכתוב חמישה ספרים בתוך שלוש שנים.
אני יושב שם וחושב: אני לא יודע כלום לגבי הדבר הזה!(צוחק) חמישה ספרים בשלוש שנים!בטח צוחקים עלי! אתם מבינים,כל זה לא היה מוכר בשבילי.כתבתי חמישה ספרים תוך שלוש שנים בדיוק על החודש,ולא חשבתי על זה בכלל במהלך הכתיבה עד שפתאום זכרתי שנאמר לי חמישה ספרים.
זה לקח בדיוק שלוש שנים על החודש,בדיוק רב.
חזרתי לשם בהזדמנות אחרת והיו עוד פעמים נוספות ואז עזבתי,והמתנתי. משהו הרגיש לי נכון לגבי זה,למרות שהשכל שלי התערב כל הזמן: מה? מה?
בטווח של שבועות החליטו  ב BBC
לא לחדש את החוזה איתי למרות שהייתי המגיש הצעיר ביותר במחלקה .הייתי מיועד להיות מגיש לטווח ארוך וזה היה נראה כאילו חיכה לי שם מבחינת עבודה,עתיד של שנים רבות.כשאני מתבונן לאחור עם המחשבה הזו,צאקרת הרגש שלי מתחילה לרטוט בפראות.הרעיון שאהיה בתקשורת כל ימי חיי! או,אלוהים!כשאני חושב על זה-סיוט.
מכל מקום,אז נשארתי ללא עבודה,אבל בהרגשה שאני חייב לזרום עם זה.ולמזלי תמיד חייתי מתחת להכנסה שלי.בגלל שאני מאוד...אתם יודעים,אני מאוד מינמליסט.אני אעדיף להשתמש בכסף עבור נסיעה להודו מאשר לקנות בית גדול עם משכנתא.

בכל מקרה,היה לי מספיק כסף להחזיק את עצמי במשך שנה,ואז הכל התחיל,צירופי מקרים,כמעט כל יום...אה...המסע היומי הזה בתוך מבוך עמוק מאוד.לא היה לי שום מושג למה כל זה קשור פשוט הרגשתי שאני חייב לשתף פעולה.אפילו לא היה לי ברור למה אני צריך לשתף פעולה.פשוט הרגשתי...שאני חייב ללכת עם זה, ומה שקרה:זה כאילו שכוח בלתי ידוע היה פותח וסוגר דלתות,כדי שאלך בדרך הזו במבוך ולא בדרך ההיא,
וככה,אני מגיע לענות על השאלה שלך,אני פשוט הולך אחרי ההרגשה הזו ועושה את זה נכון להיום כבר עשרים שנה.הדופק של הלב,הדחף ותחושת הידיעה שעוברת דרכי,ואני מנהל את חיי על בסיס זה: האם תלך לשם? לא מרגיש את זה. האם תלך לכאן? כן,פה אני אהיה.  והתוצאה של ללכת אחרי ההרגשה הזאת היתה  שנתקלתי באנשים,חוויות,אינפורמציה,ספרים ומסמכים שהביאו אותי בדיעבד לדרך מאוד מסויימת.תיארתי את זה בעבר:זה כאילו אתה מנסה להרכיב תמונת פאזל ביחד ואיזשהו גורם מגיש לך את החלקים להרכבה.

קק:אנחנו מרגישים בדיוק את אותו דבר

בר:עברנו את אותן התנסויות

דא:כמעט הכל לפי הסדר הנכון, אתה יכול להכליל את אותן התנסויות בתוך התמונה בקלות

קק: ..אממ

דא:וכך דבר ראשון,מתחילת שנות ה90' ועד בערך 1996 כל צירופי המקרים היו ברמת התפיסה של חמשת החושים בכל סיפור הקונספירציה הזה-הונאות בנקים,קשרי משפחה,אותם אנשים מאחורי הדבר הזה ומאחורי הדבר ההוא,מי עומד מאחורי רשתות הסמים וכל זה.משפחות הבנקים ומלחמות מבויימות,מה באמת קרה מאחורי הקלעים של מלחמת העולם השניה,ומלחמת העולם הראשונה? ומהי רשת הקשרים האנושית שמהווה את הכוח המנחה של הקונספירציה הזו? כל הדברים האלו.
ואז,בערך ב96' כשהגעתי לאמריקה כדי לדבר על זה בפעם הראשונה...והרבה אנשים הגיעו (בציניות). דיברתי בפני שמונה אנשים בשיקגו.אני זוכר את זה. זה מה שאפשר לכנות שליחות של שלושה חודשים,כי מצאתי שאני מדבר לעצמי רוב הזמן.אבל .הייתי אוסף מידע כשעברתי ממקום למקום.
מה שקרה אח"כ מ-1996 ואילך היה השלב הבא: המשפחות האלו שלמדתי עליהם כל כך הרבה בשנים שלפני כן הן למעשה קשורות לאיזשהו גזע שאינו מהמין האנושי,או ישויות, ובסופו של דבר משמשות עבורם כמוציאות לפועל של האג'נדה של מציאות חמשת החושים שלנו.כאן בעצם התחלתי לחקור את כל הנוגע ל"רפטליאנים'. ברור שצירופי המקרים בחיים שלי והמסע האישי שאני עברתי ותקשורת המידע שאני מעביר,כולם קשורים בעיקרם האחד לשני. כי חלק גדול מחיי,ככל שהעמקתי לגלות יותר ויותר המסע האישי שעברתי מחק אצלי את 'תוכנת המחשב' כדי שאוכל להתעלות גבוה לרמות גבוהות יותר של תודעה.
כמובן שלכולם יש את ההזדמנות לעשות את זה .והרבה אנשים עושים את זה עכשיו.
אז היו לי אתגרים משמעותיים בחיים שלי ובאותו הזמן להעמיק לתוך האינפורמציה כדי לשבור את זה-לשבור את התיכנות שבתוכי.
אחת מהתקופות המאתגרות היתה ב-1991 כשהתחלתי לדבר על הדברים שחוויתי.באותו זמן הייתי מגיש טלוויזיה ידוע בבריטניה כך שספגתי כמות עצומה של לעג שרק מעטים יכולים לצפות לה. למשל הייתי הולך ברחוב ורוב האנשים היו צוחקים עלי במשך שנתיים-שלוש.מי שעשה סטנד-אפ היה רק צריך להגיד את השם שלי בלי תוספת בדיחה וזה כבר היה מעורר צחוק.

קק:(צוחקת) אבל נוכל לחזור לזה?
כי אני אשמח לחפור קצת יותר לעומק ולגלות..איך בעצם הגעת למידע של ה'רפטיליאנים'?

דא:כן,ובכן מה שבדיוק עמדתי לאמר.. הסיבה שאני מעלה את הנושא של צירופי המקרים בחיי היא בגלל שב1996 כשהתחלתי לנבור בנושא ה'רפטיליאנים' ובגלל שעברתי תקופה של לעג מאסיבי כלפי בתחילת שנות התשעים,זה שיחרר אותי מהמצב הבסיסי שרוב בני האדם חיים בו:בית הסוהר שרוב בני האדם כלואים בו ,והוא הפחד ממה שאנשים אחרים חושבים.לכן,מבחינתי אחרי שעברתי את שנות התשעים,לצאת החוצה עם החומר של ה'רפטיליאנים' לא היווה בעיה כי את דרגת הלעג הגבוהה ביותר ספגתי כבר מקודם.

קק: אבל מה הסיבה שלעגו לך מקודם. כי הלעג היחידי שאני זוכרת כלפיך היה בגלל ה'רפטיליאנים'.

דא:הו,לא. תני לי לספר לך עוד סיפור שיסביר את זה: לקראת סוף שנות ה1990 כשסיימתי את הספר "תדרים של אמת" והוא נשלח להוצאה לאור כדי להתפרסם באביב 1991,התעוררה בי הרגשה חזקה.שוב.הלחץ,הדחף ליסוע לפרו. ולא היה לי שמץ של מושג למה.פשוט,הייתי חייב ליסוע לפרו.
אז עליתי על מטוס לפרו,לא היה לי שום מושג מה אני הולך לעשות שם ונחתתי בשדה התעופה של לימה.מהדקה שנחתתי התחילו לקרות לי צירופי מקרים מרתקים,אבל, בסופו של דבר מצאתי בחור,מדריך פרואני שלקח אותי לכל מני מקומות. המצחיק הוא- הפעם הראשונה שהיכרתי את הבחור היתה בקוסקו,באיזור העתיק של האינקה,הגעתי אליו הביתה מאחר והיינו אמורים לצאת לטיול ברחבי פרו באותו היום ומצאתי אותו שוכב על הגב,ישן. ניכנסתי פנימה,הדלת היתה פתוחה והוא מביט בי ולא מברך אותי בשלום אלא אומר:היו לך איזשהם חלומות אתמול בלילה? מה?
אמרתי:כן,למעשה היו לי.אמרתי:היה לי חלום בצבעים שהיה אמיתי וברור.חלמתי שאחת מתוך שתי השיניים הקדמיות שלי.נפלו.לא זוכר איזו
והוא אומר:האם אבא שלך או סבא שלך עדיין חיים?
עניתי:כן,אבי עדיין חי שאלתי:למה?
הוא עונה:כי חלום כזה פירושו כי האבא או הסבא מתים
חשבתי לעצמי:זה הולך להיות מגוחך,לבלות עם הבחור הזה במשך שלושה שבועות.

קק:(צוחקת) וואו!

דא:ובשיחת הטלפון הבאה שעשיתי אל מחוץ לפרו שמעתי שאבא שלי נפטר באנגליה.זה היה בלתי יאומן.

קק:או,אלוהים

דא:בכל אופן,אני מסתובב עם הבחור הזה...וכל זה יוליך...בסופו של דבר לסיבה שמאחורי הלעג..
בכל מקרה,הוא שיכן אותנו במלון שנקרא 'סילוסטני' בפונטו.מקום שנמצא בדרום פרו,לא רחוק מאגם טיטיקקה. המלון נקרא ע"ש אתר חורבות של האינקה במרחק של שעה,שעה וחצי נסיעה משם.ויש תמונות של האתר הזה בכל רחבי המלון,של העתיקות ואני אמרתי לבחור: אני רוצה ללכת לשם,
אז נסענו. אני חושב שהוא סגר עיסקה כדי להוציא ממני סכום כסף כי לקחנו מיניבוס (תיירים קטן עם חלונות בצד, היינו הנהג,המדריך ואני.אף אחד אחר (ביל צוחק)
אנחנו מגיעים לאתר והוא באמצע שום מקום.למעשה כשמתבוננים מסביב הכל היה מוקף הרים,במרחק,ואני מתקרב לשם.האנשים היחידים שם היו כמה ילדים עם לאמות לצילומים של תיירים,אבל לא היו שם תיירים.
אז,הסתובבתי שם במשך שעה,והכל מאוד נחמד.המיקום על גבעה עם לשון-ים משלושה צדדים,אני חוזר לאוטו וההרגשה שלי ..זה היה חביב,אבל זה לא מצדיק את הדחף החזק שהיה לי לנסוע לשם.
ניכנסתי בחזרה ל'ואן' והתחלנו לסוע משם,ואני מתבונן החוצה מהחלון,חולם בהקיץ,ואני רואה את הגבעה הזאת לימיני,משהו כמו לא יותר משלוש דקות בהמשך הכביש ,ואני מסתכל על הגבעה וכל מה שאני שומע בראש הוא: בוא אלי,בוא אלי,בוא אלי,בוא אלי. מה קורה פה? כל זה עדיין חדש לי... אני מתכוון: מה קורה פה עם החיים שלי? אז ביקשתי מהמדריך:"אתה יכול לעצור את הרכב? " עליתי במעלה הגבעה,לא יכולתי לראות את זה מהכביש,
אבל כשעליתי לפסגה היה שם מעגל אבנים בערך בגובה המותניים.האבנים האלה היו שם ככל הנראה זמן רב מאוד.
ניגשתי למרכז המעגל ואני משקיף ורואה את 'סלוסטני' ואת ההרים הרחוקים שבאופק,ומדובר ביום פרואני חם-לוהט. אין עננים אין אף ענן בשמיים,ממש כמו היום..
הלכתי למרכז המעגל ופתאום,עוד פעם התחושה ברגליים שלי,דומה לזו שבחנות העיתונים אבל בעוצמה הרבה יותר גבוהה.כאילו יש בהן מגנטים שמקבעים את הרגליים לאדמה.ואני חושב: לעזאזל אני זוכר את התחושה הזאת. הנה זה מתחיל: ואז הרגשתי כאילו עובר בי זרם מקדחה מהראש,
דרך הגוף וכפות הרגליים לקרקע.ואז עוד אחד מגיע בדיוק בכיוון ההפוך,והידיים שלי נפרשות לצדדים בערך ב 45 מעלות.לא היתה לי שום החלטה מודעת לעשות את זה וכמובן,כשמחזיקים את הידיים לצדדים במשך דקה,הן מתחילות לכאוב או הכתפיים שלי מכל מקום. החזקתי אותן כך כמעט כשעה,זה חייב להיות 45 דקות עד שעה.כשזה הסתיים סבלתי מכאבי תופת בכתפיים,אבל כל עוד זה נמשך,לא הרגשתי  שום דבר
ואז התחלתי להרגיש את האנרגיה הזאת זורמת דרכי,מדובר בחודש פברואר 1991.זה נעשה יותר ויותר חזק.הגוף שלי החל להיטלטל ושתי מחשבות עוצמתיות עברו לי בראש בדיוק כמו בחנות העיתונים. הראשונה היתה:ידברו על זה בעוד 100 שנים מהיום.
ואני חושב:ידברו על מה?
והשניה היתה:זה יסתיים כשתרגיש את הגשם.עכשיו,כבר תיארתי את מזג האוויר של אותו יום. "זה ייגמר כשאני ארגיש את הגשם?" אתם צוחקים עלי!
ומה שקרה אח"כ ב-45 הדקות הבאות...בגלל שהזמן נעלם,לא היה זמן.מה שהבנתי אח"כ-כשהאנרגיה המשיכה כל הזמן לעבור דרכי,ואני המשכתי להיכנס ולצאת ממצב של עירות מוחלטת,תודעה, כמו נהיגה ברכב ופתאום:"אלוהים,להיכן נעלמו שני המייל האחרונים"?
באחת מהפעמים האלה כשחזרתי למצב עירות שמתי לב שהרחק מעבר להרים היה מעין ערפל אפרפר,ובזמן שהתבוננתי בו הוא נעשה יותר ויותר כהה,הבנתי ששם בטווח ההרים יורד גשם.עבר עוד קצת זמן,כמה שזה לא יהיה,ואני רואה שהסערה מגיעה מההרים. אנשי מזג אוויר תמיד מדברים על חזית אחידה,כאן זה היה כמו 'קו ישר',הענן היה מעין קו ישר. תיארתי את זה פעמים רבות,זה היה כאילו מישהו משך וילון על השמיים.
הדבר הזה מתקדם לעברי וכשהגיע קרוב,השמש נעלמה,היא כוסתה.העננים מתרוממים ואני רואה פנים בתוכם,זה לא היה לי הגיוני אבל ראיתי פרצופים בתוך העננים,ואז מטח עז של גשם מתקרב אלי,באותם רגעים אני נאחז באנרגיה שעוברת בי.בסוף זה הגיע עד אלי,גשם שוטף, והכל פסק.
מעדתי קדימה עם הכאב המייסר בכתפיים וכל השאר.
הרבה דברים אחרים התרחשו,אבל כשחזרתי אח"כ לאנגליה... סיפרתי מקודם,הספר שכתבתי יצא לאור בתחילת 1991,זמן קצר ביותר אחרי החוויה הזאת.בדיעבד,זה היה כמו...למשל,אם יש סכר והוא חוסם את המים מלזרום,המים רגועים-נכון?-בגלל שזה מצבם הטבעי בסיטואציה הזאת,אבל כשהסכר נפרץ,לפני שמגיע איזון חדש,נוצרת מהומה והכל פורץ החוצה בניסיון להגיע ממצב אחד למצב שני.

בר:כן

דא:בדיעבד כשאני מסתכל לאחור,מה שקרה לי על הגבעה,כאילו הסכר אצלי בראש נפרץ ובמשך שלושה חודשים לא ידעתי על איזה כוכב אני נמצא,כן?
באמצע כל זה הספר שלי מתפרסם והגעתי להתארח בתוכנית הגדולה ביותר בבריטניה שמועברת בשידור חי שנקראה 'המופע של ווגן' במצב לגמרי לא ברור של מה שקורה איתי.והכל הופיע בעיתונים ברחבי המדינה שבעיקרון,נטרפה דעתי. ואני יושב על הכסא מול המארח בתוכנית  ותוך שתיים שלוש דקות הקהל שם מגחך וצוחק,למעשה הם המשיכו לצחוק...במשך כל הראיון,חמש עשרה,שש עשרה,שבע עשרה דקות...
ומהרגע הזה הלאה,כי למעשה סיפרתי שם את מה שקרה לי, התוצאה:זה עורר רמות יוצאות דופן של לעג. וזה גרם לי להפסיק לחשוש ממה אנשים אחרים חושבים. ובאותו הזמן למדתי הרבה מאוד על ההתנהגות האנושית כי ומה הייתי אמור לעשות כשעמדתי מול לעג כזה גדול,לרוץ ולהתחבא,לא כן?

בר: זה אחד האמצעים שדרכם שולטים בנו

דא:כן. אז מה שעשיתי היה ללכת לדבר באוניברסיטה,אל מול קהל של סטודנטים שלא הגיעו כדי להקשיב לי אלא כדי לצחוק עלי.

קק:למיטב הבנתי, עברת איזושהי חוויה שקשורה ל'קונדוליני'..האם אתה מתייחס לזה ככה או שאתה קורא לזה בשם אחר

דא:זה לא חשוב לי

קק:אבל יצא לך לחקור על זה?או דיברת עם מישהו על כך?

דא:לא,לא,ז"א דיברתי עם אנשים על חוויות הקונדוליני ואולי זה מה שזה היה,תראי אני יכול לדבר רק בשם עצמי...מה שקורה קורה,את מבינה...?
אחד הדברים שנאמרו לי דרך  המדיום-הילרית שאצלה ביקרתי ב1990,כשכל זה רק התחיל:"אתה תספוג התנגדות אדירה,אבל "הם תמיד יהיו שם כדי להגן עליך".
עכשיו,אני לא יודע מי אלו "הם", בקושי אפילו חשבתי מי "הם" יכולים להיות.כי ברגע שאני אשיל את החליפה הגנטית הזו,אני אדע מי הם.כל מה שאני עושה זה ללכת עם האינטואיציה שלי.ומה שקרה לי ב-1991,מול כל הלעג שספגתי,היה כמו שהחיים תמיד מלמדים:שקיבלתי מתנה מדהימה שהיתה מוסוות בחוכמה בתוך הסיוט הגדול ביותר,כיוון שזה מה שהיה בזמנו כשחוויתי את התקופה הזאת.
ומה שבעצם קרה זה שתפיסת התודעה שלי שונתה וזה מבחינתי מצויין.לא באמת חשוב לי לדעת את הפרטים הקטנים של האירוע,חווית קונדליני? יכול להיות,בהחלט.

בר:ועם הזמן זה חישל אותך

דא:מה אמרת?

בר:לחשל

דא:חישול...כן,כי אם אני חוזר למסע האישי שלי,ומה שאני עושה היום-מעביר אינפורמציה.הכל מוביל לאותו הדבר.
הייתי באמצע לספר מה קרה לי מול הסטודנטים באוניברסיטה.זו היתה אוניברסיטת נוטינגהאם,היו שם כ-1000 איש.הייתי אומר ש950 מתוכם הגיעו כבדיחה.עליתי על הבמה ולקח לי כ-15 דקות עד שהתאפשר לי להתחיל ולדבר,כי עד אז זה היה צחוקים,לעג,כוסות בירה מפלסטיק שנזרקו על הבמה. עמדתי שם ופשוט חיכיתי שהרעש ישכח,כי סביר היה שזה יפסיק מתישהו, וכשנעשה שקט אמרתי:"נכון שאתם חושבים שאני חולה נפש? ואתם יודעים כמו מה אתם נשמעים:(מחקה את הגסויות של הקהל)ואהה..בוז...
פשוט עמדתי שם וחיכיתי שהרעש ישכח,כי סביר היה להניח שזה יקרה מתישהו ואז אמרתי:אתם חושבים שירדתי מהפסים,נכון? אז מה זה אומר לגביכם? קניתם כרטיס כדי לצחוק ולהעביר בדיחות על אדם שאתם מאמינים שהוא חולה נפש (קרי צוחקת),ואז,אפשר היה לשמוע סיכה נופלת.השתרר שקט מוחלט לכל המשך הערב.
לעשות את מה שאני עשיתי,לדבר על דברים 'מוזרים'. אתם יודעים.גם היום מספיק שהשם שלי מוזכר באחד מן העיתונים המרכזיים בבריטניה ולא חשוב מה אני אומר,זה תמיד מוזכר בהקשר של גיחוך ולעג

בר:זה התמתן מעט

דא:אולי מעט,אבל לא יותר מדי.ביולי שנה שעברה (2008) העמדתי את עצמי לבחירות לפרלמנט-לא כדי להיבחר-ידעתי שאני לא אקבל אף קול.אני לא רציתי אף קול. תראו,אני בטח המועמד הראשון אי פעם לפרלמנט שהוציא עלון לכולם במחוז שאומר:"אני לא מעוניין בקול שלך,רק בתשומת הלב הקטנה שלך". שככה יהיה לי טוב,לא רציתי להיות מעורב בזה! אבל שוב,זו היתה חוויה נהדרת ולמדתי ממנה הרבה.
אבל הסיקור התקשורתי היה...ערכתי מצגת אל מול העיתונות הארצית במשך 50 דקות. תמונות 'פאואר פויינט' וכאלה,שבה דיברתי ברמת חמשת החושים,כי כל דבר אחר בוא נגיד...וגם זה שיגע אותם לגמרי אז להזכיר 'רפטיליאנים'('זוחלים')...אלוהים ישמור!
מה שקרה זה שהם המשיכו להתעלל בי, התעללו בכל זה,לעגו לי,ובאופן אירוני ..דווקא העיתון שלעג הכי הרבה,אחד מהנושאים שבדיוק דיברתי עליהם הופיע שישה שבועות אח"כ בכותרות העמוד הראשון של אותו עיתון.
בעיני זה מוזר איך לאנשים האלו יש דיסוננס קוגנטיבי מוחלט והם לא מסוגלים לחבר את הנקודות ביחד,אז זה עדיין שם,אבל זה לא ממש חשוב,אנחנו נמצאים היום במצב שתודות לאינטרנט ניתן לעקוף את האנשים האומללים בעלי ראש הבטון שמשרתים את הזרם המרכזי בתקשורת.

בר:ואין חובה להגיע לכל אחד רק למספיק אנשים,זה עיקרון "מאה הקופים"

דא:כן.אני יותר ויותר מרגיש...תראה,אני מרגיש את זה כשאני מדבר,מישהו מדבר,זו תקשורת רטט,יש שקט בנינו. כשאתה מדבר אלי ועד שהמוח שלי מפענח את זה.וזו תקשורת שעובדת על רטט ואני מרגיש בצורה חזקה שזה לא רק שאנשים שומעים את האינפורמציה הזאת זו העובדה שהאינפורמציה נעה במעגלים.
אם אתה מתראיין בתחנת רדיו ייתכן ו-100,000 בני אדם יקשיבו לזה,אבל התדר של השידור שמכיל את המידע עובר דרך האתר והוא שם בפוטנציאל כדי להיקלט ע"י אנשים שכלל לא מאזינים לתוכנית הרדיו.זה יכול לגעת בכל אחד ברמת הרטט.

קק:אני חושבת שזה נכון.אתה מדבר למעשה על 'אפקט הפרפר'

דא:כן,זה...

קק:זה מוכפל.בעצם זו דרך טובה מאוד לנסח את זה,אתה יודע,ברמה התת הכרתית כי אנחנו קיימים בכל כך הרבה רמות שונות.

דא:בהחלט

קק: זה כמו גלים.כמו להכות בהם ויש את האימרה שאני מצטטת בזמן האחרון שאומרת: אנחנו לומדים באמצעות אוסמוזה(נוזל מפעפע) בדיוק כפי שאנחנו לומדים מהמילה.זה מחלחל דרך האוסמוזה.

דא:כן

קק:מחלחל דרך העור שלנו,דרך המוח

דא:בדיוק

קק:אנחנו קולטים

דא:נכון מאוד.אנחנו קולטים/משדרים.זו התמצית שלנו.אבל בני אדם מאמינים כי הדרך היחידה לתקשר היא מהפה לאוזן.
אני אספר לך סיפור משעשע.ב2003 הייתי ביערות הגשם של ברזיל והתנסתי בסם הפסיכואקטיבי הידוע בשם "אייהווסקה".
מישהו "שכח" לספר לי שאני לוקח סם פסיכואקטיבי אבל אני שמח שזה קרה,זה היה פנטסטי.להרבה אנשים היתה חוויה לא טובה אבל...
קול של אישה דיבר אלי באותה עוצמה כמו שאני מדבר עכשיו במשך חמש שעות,על כך שהמציאות,המציאות הפיסית היא למעשה אשליה.
חומר מרתק מאוד.מאוד מאוד מצחיק,הרגליים שלי היו באוויר כמה פעמים.זה היה כל כך משעשע איך שזה יצא,
ובעוד הקול היה מדבר אלי,ראיתי תמונות מוקרנות כנגד עיני,באחת מהן הייתי על במה ומולי היה קהל.יכולתי לראות רק את השורות הראשונות...והקול הזה אומר:"אתה מדבר רק מילים כדי לספק את המחשבה למעשה כדי לשמור את המוח מסופק".
ובמקביל,הקול מדבר ומול העינים עולה לי תמונה של שתי נשים בשורה הראשונה,ואני ניגש לקידמת הבמה וסתם עומד שם ולא אומר כלום-שקט.כמה דקות עוברות והאשה הראשונה דוחפת קלות את השניה ואומרת:מה הוא עושה?
והקול ממשיך בנתיים,זה היה כל כך מצחיק וכאילו מגיע משום מקום:"אתה מדבר רק בגלל שאם לא היית אומר כלום הקהל היה מתחיל: מתי לעז...ל הוא מוכן להתחיל? (צוחק)
זה בעצם מכיל תובנה מאוד חשובה,מאחר והתקשורת האמיתית בנינו מתבצעת ללא מילים

קק: בהחלט

דא: ואלו חדשות באמת טובות.וזה מה שאני נוהג להדגיש בפני אנשים,ככל שאתה מבטא יותר את האמת שלך-גם אם אף אחד לא ממש מקשיב,אתה גורם לשינוי או מציע שדה רטט שאחרים יכולים להתכונן לפיו
כשאני רואה את המהירות בה אנשים 'מתעוררים'! זה לא נובע רק בגלל המידע באינטרנט,ולא רק מהספרים שאני או אחרים כותבים.משהו עצום קורה פה מבחינת רטט שמתאים באופן מושלם לחוויה המיסטית שעברתי בשנת 1990 שם נאמר לי:"קרבה ובאה המהפכה של הרוח והיא תבוא בצורת שינוי ברטט".אני רואה את זה.ב-1990-לא היתה שום עדות לכך.עכשיו? לגמרי,אפשר לראות את זה,אנשים באו לדבר איתי לא מזמן כשהופעתי בלוס אנג'לס והם אומרים:"הייתי לחלוטין חלק מהמערכת עד לפני שישה חודשים".

קק:אה הה

דא:"קראתי את אחד הספרים שלך ופתאום הכל השתנה אצלי".עכשיו,זה לא רק בגלל שהם קראו את הספר שלי. אם אתה מתחיל להתכונן לשינוי הזה ברטט,אז בנג! דברים קורים מאוד מאוד מהר.ובעיני זה דבר נפלא.
מנסיוני,עברתי את כל זה...את החוויה המסוייטת הזו בתחילת שנות ה-90 כשהתחלתי להתעורר,בלי לדעת מה בשם אלוהים קורה כאן. עכשיו למשל,אפשר להסביר לאנשים שאם יש לך מבנה אנרגטי שכל דבר הוא אמיתי,שהשיטה משרתת אותך ואנחנו בסופה של ההתפתחות האנושית וכל השטויות האלה...
אותו שדה הרטט משדר את מצב ההוויה שלך,וזה ימשוך אליך אנשים,מקומות,אורחות חיים,חוויות וכיו"צ שתואמים את הפנימיות שלך,בגלל שמה שקורה בחוץ הוא השלכה של מה שקורה בפנים ואז כשאתה מתחיל להשתנות-וככה זה קרה אצלי,אבל זה בעצם קורה לכל אחד,למצב תודעתי אחר ואתה מושך אליך קבוצה מאוד שונה של בני אדם,מקומות,אתרים,דברים בחיים וכו' יש תקופת מעבר בין שני המצבים,זה לא שאחד הולך והנה השני מגיע (קרי צוחקת)
זה יותר בכיוון שהאחד מתחיל להיסדק כשהשני מגיח.מדובר בתהליך שבו האחד מאבד מכוחו במציאות הזו והשני צובר את הכוח. זה יכול להשתנות מהר מאוד,אבל לא באופן מיידי.

קק:למעשה זאת מטאפורה מצויינת למה שמתרחש במיקרוקוסמוס של כדור הארץ

דא:בדיוק

קק:במיוחד בארה"ב, וגם באנגליה,בכל מקום.אפשר לראות את זה עכשיו,כלומר מה שקורה כאן עם הנפילה הכלכלית ועם אנשים שמאבדים את הבית שלהם,הקונכיה המגוננת-אפשר להגיד.זה משנה את חייהם.

דא:אני מסכים מאוד

קק:וככל שיש יותר התנגדות,אני חושבת,יש יותר הרס,פחות התנגדות,ככה יותר מהר מסתיים השלב ההרסני ואתה יכול להתחיל לטפס למעלה

דא:בהחלט

קק:במקרה שלך זה היה מאוד יוצא דופן,השינוי הרדיקלי שקרה בחייך, הגעת משחור ללבן,כמעט ולא היה שם אמצע בשבילך,ככה זה נשמע,למרות שציינת שלושה חודשים...

דא:שלושה חודשים היתה תקופת האמצע שלי

קק:אבל זה מהיר בצורה יוצאת מן הכלל,בפרט כשמדובר בשנות ה-90.היום,אני חושבת שההתעוררות קורית לאנשים והם עוברים את זה הרבה יותר מהר,ובמובן מסויים יש לזה גם סיבה.בגלל שאתה ואנשים כמוך סללתם את הדרך ועשיתם אותה הרבה יותר קלה לאלו שעוברים את השינויים עכשיו

דא:כולי תקווה

קק:להציץ מבעד לצעיף...

דא:אני מאוד מקווה.יש לי הרבה סיפוק כשאנשים אומרים שהם קיבלו עזרה להבין מה עובר עליהם. ואת לגמרי צודקת,ז"א,אני מרבה לדבר על זה עכשיו בגלל שבין העצמי הישן וכל מה שנובע ממנו-מה שאני קורא "החוויה הפיסית" והעצמי החדש שמקרין דבר אחר לגמרי,מתרחש תוהו ובוהו אמיתי.
מערכות יחסים נגמרות,אתה מאבד את מקום העבודה,יכול להיות שתאבד את הבית שלךוכל זה,ואם אתה 'חי' את זה כגוף פיסי בלבד,חווית 'אני בן אנוש בגוף פיזי' אז זה מאוד מאוד מאתגר.
אם אתה אומר: הנה לכאן אני רוצה להגיע ואתה מבין-'זה השינוי כדי להגיע לשם' מכאן אפשר לעקוף את ההתנסות הבלתי נעימה שהיא בדיוק כזו-התנסות שאתה עובר כדי להגיע לאנשהו,ובצדק,הקולקטיב...
יש הרבה רבדים לזה,את יודעת. אנשים לפעמים אומרים לי:"תספר לנו מה קורה" אני אומר:קודם כל אני לא גורו,אבל אם אתם רוצים לדעת מה אני חושב שהולך לקרות השאלה שלי היא:באיזו רמה של 'מה הולך להיות' אתם רוצים לדבר? בגלל שיש כל כך הרבה דרכים להתבונן באותו נושא.
אז ברמה אחת,שושלות האילומינטי ריסקו את המערכת הכלכלית העולמית בגלל שהם רוצים ליצור בעיה שאז יוכלו להציע לה פיתרון בצורת מערכת כלכלית מרכזית פשיסטית בסגנון אורווליאני.אבל ברמה אחרת אני אציע הרבה מעבר להבנה שלהם.כי הם תקועים בתוך הקופסא,אחרת הם לא היו עושים את מה שהם עושים-אנחנו חוזים במעבר מחברה הנתונה בבית כלא לחברה ההולכת לקראת 'גן עדן' או בניסוח אחר-חברה חופשית,ולעזוב את השיטה שאנו נתונים בה שמבוססת על שליטה וכפיה לעבר מערכת אחרת שאנו הולכים לקראתה-שבה התדרים משתנים,זה מוכרח ללכת וזה מה שיקרה.

קק:נכון

דא:אם אנשים...וקל להגיד את זה ,את כל המילים שנתפסות כנדושות,כשאתה מקבל דפיקה בדלת ונאמר לך שאתה צריך לפנות את הבית היום.אבל אם נוכל להחזיק את ההסתכלות הזאת על הדברים,זה יהיה הרבה יותר קל
אנחנו עוברים כאן תהליך שבו הכל נשבר ואם נוכל להתייחס לזה כמו מה שזה-התנסות קולקטיבית שתוביל אותנו לאן שנרצה ללכת-- עולם של חופש,עולם של התחשבות,עולם של אהבה,ועולם שבו תהיה חופשי להביע את הייחודיות שלך בניגוד להיותך כלוא בגירסא קטנה וזהות מזוייפת של מי שנאמר לך שאתה צריך להיות--אז זה הרבה יותר קל מאשר להיאחז בהריסות השיטה המתכלה ולנסות להחזיק אותה שלמה.

קק:נכון.לגביך,אפשר להגיד שהיית החלוץ והלכת את הדרך הזאת לבד

בר:אני מניח שיש לך הרבה יותר תמיכה היום מסביבך,כמו שקרי תיארה,מאשר אז כשהרגשת לבדך הולך במורד

דא:כן,אבל זה מצחיק,כי...יש כל כך הרבה דברים שעכשיו העליתם שאני מוכן לדבר עליהם כי אני מאמין שהם מאוד חשובים.לא הייתי אומר שאני אדם מתבודד,אבל החיבור שלי מאז ומתמיד היה למה שדוחף אותי מבפנים ופותח לי דלתות,ואני בסה"כ משתף פעולה עם זה.אז,למרות שהייתי לבד בכל כך הרבה מובנים כשכל זה קרה,עדיין היה לי החיבור הזה. ועדיין יש לי אותו היום.
ואנשים מאוד חביבים ומאוד תומכים,אבל בבסיס אני עדיין פועל בבועה הקטנה שלי,פשוט הולך בדרכי שלי,אני לא בקשר עם אירגונים או חוקרים אחרים וכיו"צ.אני פשוט הולך אחרי הדחף הזה,אבל בסה"כ יותר קל כי אנשים יותר פתוחים למה שאתה אומר
אבל,מה שהעלית עכשיו הוא מאוד מאוד חשוב...
אתה יודע, בעיני המחלה האנושית הגדולה מכולן,כי הכל בעצם נובע מזה,היא חוסר ביטחון.באופן אירוני,מצאתי את הביטחון שלי דווקא בעיצומו של מסע הלעג ההמוני כנגדי. יש את השורה הזו מתוך שיר משנות ה-60,אני חושב:"חופש-סתם עוד מילה שאומרת שאין לי מה להפסיד

קק:בהחלט

בר:ואתה צריך לחפש בפנים את הביטחון שבך,אתה לא הולך לקבל את זה מאף מקור חיצוני.

דא:בתחילת ובאמצע שנות ה-90 הושמתי ללעג על ידי העם כך שלא היה לי מה להפסיד וככה מצאתי את החופש. החופש לפרוץ את קירות הכלא של הפחד ממה יחשבו עלי,והגישה שלי נהייתה:תצחקו תצחקו אבל זה אני.

דא:ראיתי יופי של סטיקר על מכונית

בר:אני הוא אני.ואני חופשי

דא:ראיתי סטיקר על מכונית בקליפורניה ושם כתוב:"אתם צוחקים עלי כי אני אחר,אני צוחק עליכם כי כולכם אותו הדבר."(קרי צוחקת)
אני לא צוחק על אנשים כי כולם אותו הדבר,אבל זה מצב אירוני שמנטליות העדר הזו מתמקדת באדם אחד כמו שקרה בבריטניה בתקופתי.ואתה מתבונן בהם וחושב לעצמך:"אתם צוחקים עלי? אלוהים ישמור!(צוחק)
עכשיו,מה שקורה עם המצב הכלכלי...ואתם יודעים,נתתי תיאור של זה לא מזמן כמו הריסה מבוקרת של בניין.אתה רואה את החומר נפץ  מתפוצץ ואז יש שבריר שניה מוזר לפני שהבניין קורס ואח"כ ההתמוטטות. ובכן במונחים של הקריסה הכלכלית הזו אנחנו כרגע במצב הביניים של שבריר השניה הזה
עדיין לא ראינו כלום,זאת אומרת מדובר בקריסה כלכלית שאף אחד שחי היום עדיין לא ראה,אפשר להשוות את זה לשנות ה-30,אבל במצב שהעולם נמצא היום,יש הרבה יותר אנשים ואופי הבעלות על בתים ורכוש וכל זה,אני חושב שזה הולך להיות הרבה יותר גדול

בר:אז אנשים עם חלקת גן ואמצעים לעשות מה שהם רוצים יהיו הרבה יותר מחוברים

דא:זה הרעיון,אתה בהחלט צודק.וככה אנו עומדים עכשיו בפני המצב שאתה מדבר עליו,שעלינו להיערך מחדש...וזה יכול להיות רעיון טוב לעשות את זה בכל מקרה...

קק:כן (צוחקת)

דא:סמלי ההצלחה שלנו...

קק:אכן

דא:עכשיו,בגלל שחוסר ביטחון היא תכונה מושרשת באנשים ובחברה הן באופן אישי והן באופן קולקטיבי,גם ברמה של ממשלות,תקשורת וכל השאר. הם כל הזמן גורמים לאנשים לחוש חוסר ביטחון,רוב האנשים לא מקבלים את התחושה של מי הם מבפנים,הם מקבלים את זה ממה שהם חושבים שזה הבחוץ.רואים? זה בראש שלהם

קק:בהחלט

דא:לכן,אם אתה מתכוון למשוך אליך את ההכרה שאתה רוצה,שאתה אדם "בסדר"כדי להאכיל את חוסר הביטחון שלך,אתה צריך להצליח שם בחוץ על בסיס הסמלים של מה שנחשב הצלחה וכמובן דרך המדיה ושטיפת המוח שקורית החל משלב העריסה ועד הקבר,זה יותר כסף,בית יותר גדול,מכונית יותר גדולה,תהילה,כל הדברים האלה,צבירת תארים,כל העסק הזה

בר:מי שמת עם כמה שיותר צעצועים מנצח...

דא:נכון.אז מה שיש פה הוא-חוסר הביטחון עצמו הוא סוג של מזון כלשהו,הכרה שנועדה להפחית את חוסר הביטחון הזה ואז אתה רודף אחרי סמלי ההצלחה,החברה החליטה מה נחשב כמצליח ואנחנו שוכחים סמלי הצלחה אחרים:'האם אני מאושר?' 'האם אני מסופק?' 'האם אני חי בסביבה טובה ,אוהבת שאני שמח לחיות בה?' כל זה הולך בדיוק לפי הסדר,כי יש עוד דבר ברצון להצליח והוא שכדי להאכיל את זה אתה צריך להתחרות עם כל האנשים האחרים שכמוך,מנסים להצליח כדי להאכיל את חוסר הביטחון שלהם.

קק:נכון

דא:וזה יוצר את המנטליות של "אדם לאדם זאב" בשמנה וסלתה של החברה שבה כל אחד דורך על השני. לא כולם כאלה אבל מספר עצום של אנשים דורכים על כל האחרים ככה שהם אלו שנמצאים בחלק העליון של הערימה ומאכילים את חוסר הביטחון שלהם באופן עמוק בסמלי ההצלחה.זאת הסיבה שאפשר למצוא כמה מהאנשים חסרי הביטחון ביותר שתפגוש אי פעם במקומות כמו הוליווד ובתעשיית הבידור בגלל שחוסר הביטחון שלהם הוא כזה...
ולא כולם כאלה.ישנם אנשים שמאוד בטוחים בעצמם שפשוט מנגנים מוסיקה ואוהבים לשחק,אבל יש הרבה אנשים חסרי ביטחון שצריכים את עודף תשומת הלב והחנופה כדי להאכיל את חוסר הביטחון שלהם
לכן,אם נוכל להסיט את נקודת המבט שלנו מ-אני הגוף הזה שאני מביט בו מדי יום במראה,אני דייויד אייק,אני צארלי סמי'ת,את'ל ג'ונס,מה שלא יהיה ל-אני היא תודעה שעוברת התנסות,אז הערכים של מהי הצלחה ישתנו בגלל שנקודת המבט על כל דבר משתנה.
זה ה"מיינד" שמעביד את הגוף ומתעסק בסטטוס של הצלחה במובן של:כמה גבוהה ערימת הזוטות שלך? בעוד התודעה לא מתעסקת
בזוטות,היא יודעת שהן אשליה וכמובן כשאתה עוסק בדברים חסרי ערך כאלה זה הם ששולטים בך אתה לא שולט בהם (צוחק)

בר:ברור

דא:לכן,בשבילי הבסיס להכל,גם של להגיח מהמשבר אל עבר משהו הרבה יותר טוב כתוצאה מכך וכל השינוי בגדול הוא לנוע מה"מיינד"(הראש) לכיוון מה שאני קורא התודעה שנמצאת אל מעבר למשחק המציאות המדומה ומעבר למחשב הביולוגי הזה שאנו מכנים גוף.וניתן לראות את ההבדל שה"מיינד" עוסק במבנה,בהירארכיה,הוא עוסק בנפרדות.הוא רואה את הכל בנפרד.

בר:ובקיטוב

דא:ואם זה מה שאתה,אם זו הדרך שאתה רואה את החיים במונחים של מבנים הירארכיים,נפרדות,תחרות וכל אלה אתה חי ב"מיינד".
באופן אירוני,דתות הן ב"מיינד" וכולן הן מבנים של המיינד,הדתות.בגלל זה יש להן את כל הכללים והחוקים.

בר:כמובן

דא:זו נורה אדומה מהבהבת.היי!'מיינד' ואלו חוקים,כללים ותקנות

קק:והגבלות

דא:הגבלה,תחושה של הגבלה.לכן,אם אנחנו יכולים לשנות את נקודת המבט שלנו כדי שנוכל להפסיק לראות את עצמנו ואת העולם שאנו חושבים שאנחנו חיים בו במונחים האלו ולהסתכל על זה מנקודת המבט של התודעה... הזכרתי קודם שהכח הזה דחף אותי במשך עשרים השנים האחרונות והעביר אותי דרך חוויות של צירופי מקרים כדי שאבין את רמת חמשת החושים של מזימת הקנוניה הזו ואז עבר להקשר הבין-מימדי והקשר ה'רפטליאני-זוחלי' למשפחות הללו.
מאז 2003 זה הוביל אותי אל מה שאני יודע שהוא ללא ספק הדבר החשוב ביותר וזו ההבנה של טבע המציאות.כי איך תוכל לקבל הבנה טובה יותר של חייך ולקחת איזושהי שליטה על חווית החיים שלך,אם אתה לא יודע מי אתה,איפה אתה,או מהו טבעו של העולם שאתה חי בו?
מבחינתי זהו המידע החשוב ביותר כי הוא מעביר את נקודת החוויה מ'להיות בתוך העולם הזה' ל-'להתבונן בעולם הזה' או שילוב בין השניים וזה...אם אתה 'בתוך העולם הזה' ואתה של העולם הזה' אז מה שהולך להגיע יהיה סיוט מטורף.אם אתה הופך לצופה כמו גם לחווה את הדברים ע"י כך שאתה הופך מודע יותר אז זה יהיה הרבה יותר קל. כי זה לא אתה,זו החוויה שלך שבה אתה צופה ו...

קק:בהחלט.זה משהו ש...ג'ורג' גרין מספר,שהוא היה בקשר עם הפליאריאנים וכי הם סייעו לו לכתוב דרכו ספר שהמסר שלו זהה: עליך להישאר במצב ההתבוננות

דא:לגמרי

קק:ולהתבונן במה שקורה מסביב ולא להיתפס בתוך החוויה בצורה כזו,כמו שהגדרת מקודם,אתה נהפך להיות 'בתוך העולם הזה' במקום 'להיות פה אך לא בתוכו

דא:כן..ומה שגיליתי- שככל שאני מדבר יותר ויותר על המציאות שבה אנו חיים,הוא שזה נוטל את העוקץ של כל מה שקורה. כי האמת היא שזה מצחיק.אני מאמין שכשנגלה את כל מה שיש לגלות על מה שקורה ועל טבעה של החוויה שאנחנו עוברים אני חושב שנצחק במשך שבועות,ככה אני חושב,פשוט נצחק במשך שבועות:"ואנחנו חשבנו שככה הם הדברים? אוי,אלוהים".
כל העניין של להיכנס למבוך,פתיחת וסגירת דלתות מאז 2003,עבורי זה נהיה יותר ויותר עמוק,עמוק יותר ויותר.מהי המציאות? מי אנחנו,מה אנחנו עושים כאן? ואיך אנחנו מסתכרנים לכל זה? ומאוד ברור לי שזה יקום של מציאות וירטואלית והתקדמות עצומה ביחס למה שאנחנו תופסים כהדמייה של מציאות וירטואלית בעולמנו. אתם יודעים,לא מדובר בסתם השערה יש לכך הוכחות מדעיות חותכות.

בר:נכון.זה כל כך טוב שאנחנו חושבים שזה אמיתי (צוחק)

דא:כן.חמשת החושים בסה"כ מפענחים תדרי מידע לאיתותים חשמליים,שולחים את זה למוח,והוא מפענח את זה לכדי קונסטרוקציה שאנחנו תופסים כמחוצה לנו בעוד בפועל זה בתוכנו.
המקום היחיד שבו העולם הזה קיים,מה שנתפס בעיננו כעולם מוצק,עולם תלת מימדי הוא אי שם בחוץ,ככה אנחנו חושבים.אבל בעצם הוא לא באמת קיים שם בחוץ.בחוץ יש רק את שדות הרטט.זה קיים כאן,כפי שאנחנו יוצרים את זה וגם המוח מפענח את המורכבות.זה לגמרי ברמה האנרגטית שאנחנו עושים את הפענוח.
זה מאוד חשוב,כי מה שהמניפולטורים עושים...כי הם כבר צברו את הידע הבסיסי והעבירו אותו לרמה הגבוהה ביותר של האחוות הסודיות השונות ומנעו את הידע הזה מהציבור

קק:זה נכון

בר:כן

דא:הם יודעים שאם נחפש בחוץ את התשובות,בעודנו מאמינים שבחוץ נמצאות התשובות ולא האשליה המוקרנת לנו,אנו לא נוכל לעשות שום דבר.

בר:כן

דא:לעולם,אף פעם לא נוכל לשנות שום דבר,אבל אם אתה מבין שהבחוץ הוא אשליה,אין שם שום דבר,אז מאין הכל מגיע? או,זה מגיע פה מבפנים,אז מפה אני צריך להשתנות.או, זו התובנה הנכונה.
לזה אני קורא--זה מה שהרוב המוחלט עושה בגלל ההדחקה של ההבנה הזאת וזה שהם עומדים בקולנוע וצועקים לעבר המסך כי הם לא אוהבים את הסרט.

קק:אה הה

דא:אנשים יגידו:אתה משוגע.אתה לעולם לא תצליח לשנות את הסרט ע"י צעקות על המסך,לך לחפש את חדר ההקרנה ותחליף את הסליל אם הסרט לא מוצא חן בעיניך.
וההשלכה היא עמוק בתוכינו.מחקר שקראתי לאחרונה אומר כי רק 5% של התנהגויות והחלטות שלנו נעשות במודעות מלאה.אני למעשה חושב שזה לא נכון,אני הייתי אומר ש100% ממה שקורה במציאות התלת-מימדית הוא רק בראש שלנו-זו רק ההקרנה של המציאות. התודעה לא עושה את ההחלטות בכלל אלא הצפייה והחוויה.זה ממש אותו עיקרון כמו מקרן סרטים שבא מתוכנו,מתוך מה שאנחנו מכנים התת-מודע.כל אותן שבלונות אווריריות שמהן אנחנו מושפעים ומכאן המימוש על ההשלכות שלנו ועל ההבנה שלנו אותן.וזה מגיע מתוך התת-מודע,עד שזה מגיע כאן למסך הקולנוע באופן סימבולי,זו עובדה מוגמרת.
זה המקום שבו השינוי צריך להתקיים-בתוכנו-כדי לשנות את ההשלכה שהיא התוצאה של התת-מודע,אנשים כל כך נתפסים לתת-מודע כאילו זה הדבר היחיד שקיים.אני מתכוון,אתה שומע אותם מדברים על התת-מודע וכל זה,אבל בעצם זה:'אני חשבתי על זה'. כי איך בעצם ניסויים מוכיחים שכל פעולה, שהיא תוצאה של שינויים חשמליים ושינויים שריריים קורית שבריר שניה לפני שהמוח המודע מחליט לעשות את זה.זה בגלל שהם פשוט מציגים את הפעולה.ואז כל השיחות האלה על איך מוכרחים להיכנס פנימה,כל העניין הזה של ה"ניו אייג'" .להיכנס לתוך עצמנו-ויש הרבה דברים של ה"ניו אייג'" שאני מוכן לאתגר אבל הדבר הבסיסי הזה הוא בהחלט נכון.ומה שכל הקנוניות מנסות לעשות הוא לגרום לנו להמשיך ולהסתכל החוצה,שם."בואו נלך להפגין""בואו נלך לעשות את הדבר ההוא",ואתה הולך למחות ויש מיליון אנשים איתך ברחובות לונדון במחאה על המלחמה ומה קורה?המלחמה נמשכת ואז הם מתחילים בעוד צרה צרורה

בר:זה פשוט דיאלקטי

דא:כן.אנחנו צריכים לשנות את ההשלכה

קק:זה באמת משהו שהגענו להבנה לגביו ואנחנו מודעים לכך שהשינוי צריך לקרות בתודעה וזה גם המקום שבו צריך ליישם את השינוי בתפיסת המציאות
ואי אפשר להפסיק שם,צריך ליישם את זה עם כל דבר אז זה צריך להיות מגולם בגוף,אבל כדאי שנדבר על מי נמצא בשליטה. אז אם התודעה בשליטה ואני יכולה להיעזר בזה כדי לעשות למשל את מה שאנחנו עושים כאן,שיכול לעורר אנשים לשינוי,לדחוף לשינוי ולסייע לשינוי אז זה דבר טוב.אבל זה לא מספיק,במילים אחרות,פשוט ללכת פנימה כמו בודהה פשוט לשבת בראש שלך ולא לעשות כלום,כי לא לעשות כלום זה גם לא התשובה.בעצם הגענו לכאן עם מטרה...אנחנו בעיצומו של משחק ואם אתה נשאר עם תודעה פתוחה ואתה יכול לשנות את האני הפנימי שלך ולשקף את זה החוצה ולסייע,שזה כמובן מה שאתה עושה ואתה מכיל את זה בחיים שלך,ומה שאנחנו עשינו עם קמלוט... אתה לא יכול לקבל תוצאות של ממש מלצאת להפגין ברחובות כי זו בעצם פעולה/תגובה

דא:בדיוק.אני מסכים איתך

קק:אבל אפשר לשלב מוחות ולעשות מדיטציה.יש הזדמנות לפעולה פרואקטיבית שיכולה לשנות את העולם באופן חיובי.יש כאן דילמה מאוד מעניינת עבור בני אדם-הם צריכים לגלם בתוכם את השינוי לו הם מייחלים,ולחיות אותו.אתה יודע,אי אפשר לחיות בסתירה למה שבפנים.זה לא יעבוד.חייב להיות קו-מנחה

דא:טוב,אני הייתי מנסח את זה ככה,הייתי אומר כי,כפי שציינתי לפני כמה דקות,המציאות הזו,המבנה ההולוגרפי,פיזי אשלייתי שאנחנו בונים בתוך הראש שלנו הוא כמו אינטרנט הולוגרפי,ככה אני קורא לזה.זה 100% השלכה וברגע שזה מגיע למסך,זו עסקה סגורה של החוויה שלנו.
אבל הרבה אנשים שאני פוגש ושומע חושבים שאם אתה רק יושב ועושה מדיטציה או נכנס פנימה.אז בזה מסתכם כל שעליך לעשות.אבל זו השלכה שהגיעה מאיזשהו מקום,וההשלכה הזו היא כמו ספר פתוח של מה שבתוכנו מבחינה אישית וקולקטיבית,אז מה שאנחנו מציגים בחוויה הזאת אומר הכל על מצבנו האישי.אתה יכול לאמר "להיכנס פנימה" ואתה יכול להשתמש בזה בכתירוץ למה לא לעשות,ואתה יכול לשקוע פנימה ולעשות מדיטציה.  או.קי,אז מה קורה כתוצאה מזה על ההשלכה שלך,הדבר היחיד שמשפיע על ההשלכה שלך הוא שאתה יושב בפינה ברגליים מסוכלות.ומה משתנה?כן,אנחנו יכולים לשנות את הרטט עד רמה מסויימת אבל מה שקורה בעולם הוא השתקפות של מה שקורה בתוכנו וקצת פיספסנו את החיבור הזה.אז אם אנחנו לא עושים שום דבר כדי לתרום לסוג של עולם  שאנחנו רוצים להיות בו אז זה אומר משהו על מצבנו הפנימי.אבל אנחנו לא רואים את הדברים בצורה כזאת.

קק:כן

דא:ואני רואה כל כך הרבה תירוצים נעשים ע"י בני אדם שבמידה מסויימת הפכו מודעים לחלק ממה שקורה כך שהם יכולים להצדיק לעצמם למה הם לא עושים שום דבר.אנשים אומרים לי:אתה לא תגיד לנו מה לעשות.ואני עונה:בעצם אני מדבר על להיעשות מודע וכל מה שמסביב. אתם מבינים,אני חושב שזאת ההתחלה,אבל זה לא שאני אמור להגיד לך מה לעשות,אתה לא מקשיב,כי מדובר על לקחת בחזרה את הכוח שלך למקום בו אתה מקרין החוצה במקום להביט לכאן כעובדה מוגמרת

בר:בעיני יש כאן פרדוקס,בגלל שזה לא כל הסיפור,אחרת היית יושב בפינה,מחייך ולא מדבר איתנו כאן ולא עובד קשה כמו שאתה עושה,ולא מדבר עם אנשים כדי לסייע לתהליך במטרה להעיר אותם על מנת שיצטרפו אליך בהבנה הזאת שגם אנחנו שותפים אליה.
במובן מסויים זה חשוב להעמיד פנים שכל זה אמיתי,כי זו הפלטפורמה שממנה אנחנו יכולים להעיר את עצמנו ולהתאחד שוב עם התודעה.ולכן,זה מעין פרדוקס.זה נכון בשתי רמות:מה שאמרת זה נכון,הכל זה אשליה ושום דבר לא משנה,אבל כנראה שכל זה מספיק חשוב לנו כדי שנדבר על זה

קק:מה שהתחלת להגיד שבמצגת שלך אתה מדבר על התודעה וה"מיינד" והבעיה של לחיות מתוך ה"מיינד"... ישנם הרבה אנשים מבריקים שמגיעים למסקנות מבריקות ובכל זאת הם לא יכולים לחיות את זה.אתה רואה? ההגשמה של הדברים נעצרת שם.

דא:כן,זה נתפס מנקודת מבט אקדמית אינטלקטואלית במקום ממקום של מודעות שהוא פשוט.
היום אני מבדיל בין תודעה ל"מיינד" ואני אגיד יותר מזה,שאנחנו מתייחסים ל'מיינד" שלי, ל"מיינד" שלך,ל"מיינד" שלו " וה"מיינד" שלה.אבל אני לא רואה את זה ככה.אני מדבר על ה"מיינד" בגדול.
ה"מיינד" הוא המורכבות של המציאות המדומה ביקום שמאפשרת לנו דרך התודעה לתקשר עם המציאות הוירטואלית.זה כמו צינור,ואין בזה שום רע כל עוד זה משרת את החוויה התודעתית ואת היכולת שלנו לעשות אינטראקציה עם המציאות הוירטואלית.
מה שקרה,ואני טוען בתוקף שנעשתה כאן מניפולציה ע"י המשפחות האלו ברמות שונות של מניפולציה.רימו אותנו לתוך זהות בדויה שמזהה אותנו עם ה"מיינד" שפועל בהזדהות עם הגוף וקורא לעצמו "דייויד אייק","אתל ג'ונס",צ'ארלי סמית שמביטים במראה וחושבים שאלו מי שהם.
תראו,בסופו של דבר הגוף הוא כמו מחשב ביולוגי.הכוונה היא לא  למחשבים שפשוט מגיבים כפי שתוכנתו-להגיב על קלט נתונים,יש להם את היכולת-- קוראים להם מחשבים חיים,מנסים לבנות אותם עכשיו במקומות שונים בעולם.הם מסוגלים לעבד אינפורמציה ולקבל החלטות בהתאם.במילים אחרות, יש להם במידה רבה את היכולת לחשוב.
מה שקורה הוא,שאם אנחנו נתפסים בתוך ה"מיינד" ובזהות עצמית או "ההשתקפות במראה היא שלי" ולא רק "ההתנסות שלי" אז ה"מיינד" מתחיל לשלוט בתחושת המציאות שלנו.וכשמדברים על ה"מיינד",מדברים על חלוקה,נפרדות,הירארכיה,חוקים,כללים,תקנות והגבלות.
אתם מבינים,יכול לבוא מישהו מתוך ה"ניו אייג'" שמדבר על רוחניות ועל מימדים אחרים שגם הם משחקי מציאות מדומה (הייתי מציע לקרוא לזה רמות אחרות),אבל הוא תקוע באופן בוטה בערכים של ה"מיינד",תראו אני שומע אנשי "ניו אייג'"מדברים על האחווה הלבנה הגדולה/ההירארכיה של המלאכים וכאלה.אלו הם דיבורים של ה"מיינד.

בר:כן.זה מה שזה

דא:בתודעה מפותחת אין הירארכיות.זה פשוט קיים,כל האופציות פתוחות

בר:נכון

דא:ולכן אותה מורכבות של ה"מיינד" יכולה ללכוד בתוכה את אותו "ניו אייג'ר" בדיוק כפי שהוא יכול להפיל בפח בנקאי מוול סטריט.

בר:זה כמו דת נוספת.עוד דת

דא:בהחלט! זה ממש ככה.דיברתי עם...בראיון אתמול וניכנסנו לכמה תחומים מעניינים.הוא שאל אותי לגבי דתות.דתות ופוליטיקה וניו אייג' וכל שאר הדברים שאנחנו לא קוראים להם "דתות"- ומוסדות,כולם בעלי אותו מבנה.to think.

קק:נכון

דא:בגלל שהתודעה היא פשוט שם,לתודעה אין צורך לחשוב,התודעה יודעת ולכן היא שקטה כשאנחנו מתחברים אליה,אין לה על מה לעבוד, הפיטפוט האינסופי שבראש שלנו בא מה"מיינד" כי הוא כל הזמן מנסה לפתור דברים(עושה קולות פיטפוט)"מה היה אתמול?""מה הוא אמר עלי?"(עוד קולות פיטפוט). שתיקה שווה תודעה,אז כדי להחזיק אותך ב"מיינד",והקנוניה הזאת נועדה להחזיק את האוכלוסיה ב"מיינד",כי ככה הם תופסים אותך...

קק:בהחלט

דא:כי זה מגרש הבית שלהם-ה"מיינד".הם תקועים בתוך הראש.אם היתה להם תודעה מפותחת הם לא היו עושים את מה שהם עושים.כדי להחזיק אותנו ב"מיינד" הם חייבים למכור לנו משהו שנאמין בו בקנאות.דת למשל...דוגמא מבריקה לאמונה נוקשה ומה זה? ברגע שאתה מאמין במשהו בקנאות אתה קורא לו בשם.מה אתה? אתה לא עונה:"אני תודעה"! לא,לא,חלילה,מה שאנחנו זה מה שאנו עוסקים בו:אני עיתונאי,אני עובד במפעל. מה אתה? אני הינדו ,אני נוצרי.
זה בדיוק מה שמאפיין את ה"מיינד".אלו הן קירות הכלא של ה"מיינד" שמגבילות את תחושת העצמי שלנו,אז ברגע שאתה מחזיק באמונה נוקשה,אז אתה קורא לה בשם.
עכשיו,יש לי פילוסופיה פשוטה על כל זה: אם אתה יכול להגיד לי במה אתה מאמין ולכנות את זה בשם,אתה בין קירות הכלא.כי הכל הוא רק מה שהוא,כולנו מי שאנחנו,זה 'הכוח ללא שם'.אני מכנה את זה תודעה.וככה אתה יוצר את הדת ואח"כ קורא לה בשם ולאחר מכן מגיעים החוקים והתקנות.ככה עובד המבנה של ה"מיינד"-לאיזה דבר אתה צריך להתאים את עצמך כדי שתוכל לכנות את עצמך באיזה שם שזה מגיע איתו.אתה לא באמת נוצרי אם אתה מאמין בדבר הזה..וכל הדברים האלו.
אם אתה מסתכל על מפלגות פוליטיות.מדובר בקבוצה של אנשים,הם נפגשים ביחד ומעוניינים לעשות משהו מבחינה פוליטית אז הם נותנים שם למה שהם עושים:דמוקרטים,רפובליקנים,מפלגת העבודה,מפלגת השמרנים ומה שלא יהיה.העיקר שיש שם.ועכשיו מגיעים הכללים והחוקים שמחליטים אם אתה יכול לקרוא לעצמך כך או אחרת.אתה לא יכול להחזיק באמונה כזו ולהיקרא "שמרן",זו לא יכולה להיות האמונה שלך כשאתה "ליברל",זו אותה מורכבות בכל מקום.

בר:כן

דא:ואז מערכת האמונה...יש מחקר שמוכיח אמונות נוקשות,הנויירונים נורים בקצב וברצף מסויים בקנה אחד עם האמונה.כי מה שהמוח עושה,הוא מסנן ומפתח את הנסיבות והמציאות דרך אותה מערכת אמונה שמתגשמת במוח בתיאום עם קצב הנויירונים.
ופתאום,במקום שתהיה חופשי לחשוב או יותר טוב מזה-חופשי לדעת -מהמילה תודעה,אתה פועל בתוך קופסא קטנטנה והקופסא הזאת היא למעשה...לא למעשה, היא הדרך בה המוח שלך מפענח את המציאות.ברגע שאתה מחזיק באמונה,אמונה מקובעת,אז הם תפסו אותך! וזו הסיבה שהם רוצים למכור לנו אמונות חזקות

בר:כן

קק:בחלט.כן

בר:בעיני יש כאן פרדוקס בגלל שזה לא כל הסיפור אחרת היית יושב בפינה,מחייך ולא מדבר איתנו כאן ולא עובד קשה כמו שאתה עושה,ולא מדבר עם אנשים כדי לסייע לתהליך במטרה להעיר אותם על מנת שיצטרפו אליך בהבנה הזאת שגם אנחנו שותפים אליה.במובן מסויים זה חשוב להעמיד פנים שכל זה אמיתי,כי זו הפלטפורמה שממנה אנחנו יכולים להעיר את עצמנו ולהתאחד שוב עם התודעה.ולכן,זה מעין פרדוקס.זה נכון בשתי רמות מה שאמרת זה נכון,הכל זה אשליה ושום דבר לא משנה,אבל כנראה שכל זה מספיק חשוב לנו כדי שנדבר על זה

דא:זה מתחבר ביחד,ביל,במובן ש...האם אנחנו מעוניינים לחוות את המציאות המאוד מאוד לא נעימה של שליטה בנו,של הגבלה,של פחד,מתח ולחץ? או שאנחנו רוצים לחוות מציאות אוהבת,נעימה שבה אף אחד לא מת מרעב בעולם של שפע,היכן שאין מלחמות כי לא יהיה מי שאפילו ישקול את הרעיון הזה בתור אפשרות או אופציה?
זוהי הבחירה שאנחנו עושים,אנחנו תמיד התודעה וכשנעזוב את הגוף שלנו נהפוך לכל הפחות,הרבה יותר מודעים ממה שאנחנו עכשיו,אנחנו תמיד תודעה.כולנו תודעה נצחית אבל השאלה היא: איזה סוג של חוויה אנחנו רוצים לייצר כאן?

קק:מדוייק

דא:אתם מבינים,זאת הבחירה.

קק:אנחנו קוראים לזה 'באיזה משחק אתה רוצה לשחק?

דא:כן

קק:יש לנו הזדמנות עכשיו בגלל שאנחנו במודעות לשנות את כללי המשחק,להפוך אותו למשהו אחר ממה שהוא.שינוי מבפנים,אבל בואו גם נסכים על זה,כי זה מה שקורה,בדיוק על זה צריכה להיות המהפכה התודעתית.זה לא יהיה טוב מספיק שרק אתה דיוויד ,תבין את זה,זה לא יהיה מספיק טוב שרק אנחנו נבין את זה,מה שאנחנו צריכים זה שכולם יבינו את זה כדי לכוון מחדש את  המשחק הזה כאן במישור שאנחנו נמצאים בו,כי על כל זה בעצם מדובר. במילים אחרות...תודעה וכאן אנחנו נכנסים להגדרה 'מהי תודעה'? זו אהבה. ומהי האהבה? זו בעצם המודעות של כולנו ביחד.

דא:הממ.ובכן,הייתי אומר שהכל הוא תודעה.ה"מיינד" הוא תודעה,אבל זהו ביטוי הרבה יותר צפוף שלה וזו הסיבה שהוא רואה הכל במונחים של מוגבלות.וכשאנשים נעשים מודעים,אני אשתמש כאן במונח של חבר שלי מדרום אפריקה,התודעה יכולה "ליידע" את ה"מיינד" ולהביא את העירות שלה אל מחוץ  לרמה שהוא היום תופס בה את המציאות.
אבל אני כן מאמין שאם אנחנו רוצים לשחק את המשחק הזה כמו שצריך אנחנו צריכים להבין איך הוא משוחק.והוא לא משוחק שם בחוץ.
תראו,כמו שאמרתי קודם,מה שחמשת החושים עושים- הם מפענחים מידע מתוך הרטט,הופכים אותו לאותות חשמליים.המוח אז בונה את המציאות שם בחוץ לכאורה.שבעצם היא כולה כאן בפנים.אז המציאות הראשונית היא רטט.זו המציאות במקור.זה המקום שבו השינוי צריך להתקיים,ככל שהשינוי מתרחש שם חמשת החושים יפענחו מצבי רטט שונים לכדי אותות חשמליים.

בר:יש סיפור נפלא שסופר ע"י מייקל טאלבוט ב"יקום ההולוגרפי

דא:כן

בר:וקראתי את זה שוב ושוב כשראיתי לראשונה את הספר בשנות ה 80' המאוחרות.זה סיפור על מהפנט שהופיע על במה והוא היפנט את האב להאמין שהבת שלו היא בלתי נראית וכתוצאה מכך הוא היה מסוגל לקרוא את הכיתוב על שעון שהיה מונח מתחתיה,מאחורי הגוף שלה,כי בשבילו היא כבר לא היתה שם,המציאות השתנתה,זה היה שונה פיזית במוחו

דא:ובכן,זהו בדיוק העניין,שמהפנט יסתיר שעון מאחורי הגב של מישהי ומישהו מהצד השני יוכל לקרוא את זה.זה נחשב כדבר בלתי אפשרי רק אם אתה מאמין שהעולם הזה מוצק,אמיתי וקיים איי שם מחוצה לך.הסיבה שזה יכול לקרות היא בגלל שהמציאות הראשונית--ואני לא יכול לשים על זה יותר דגש--המציאות הראשונית שמשוחקת כאן היא מבוססת על רטט.זה יהיה חייב להשתנות אחרת ההוא לא ישתנה.ובדרך זו אם המהפנט השתיל את התוכנית למוח של הבחור שלא לפענח את רמת הרטט של בתו באמצעות מערכת זו לכדי הצורה ההולוגרפית,כלומר הפיזית שאנחנו רואים אח"כ הוא מפענח את כל שדות הרטט האחרים בחדר לכדי אנשים,קירות ורהיטים.אבל בגלל שזה כמו מחשב שתוכנת האנטי וירוס שלו סגורה,הוא לא מפענח את מצב הרטט העיקרי של הבת,ושלך ושלנו,את מצב הרטט של הכל רמת הרטט בתוך העולם,,המציאות ההולוגרפית שנמצאת בחוץ.
אז הבת לא קיימת אצלו בראש כדמות ממשית,לכאורה פיסית,והוא לא יכול לראות אותה,כי היא לא שם.הוא יכול לראות מה נמצא מאחוריה לכן הוא יכול לקרוא את השעון למרות שהיא עומדת שם עם כולם בחדר.הם יכולים לראות אותה.למה? כי המוח שלהם לא תוכנת שלא לקרוא את שדה האנרגיה
שהופך צורה הולוגרפית. עכשיו,כהערת אגב,כמה דברים קולקטיבית אנחנו לא קוראים כשהם שם לנגד עיננו?

קק:טוב,דבר נוסף הוא שיש הרבה יותר מאשר רק חמשת החושים.או.קי? והלב הוא...זה לא רק ה"מיינד",זה למעשה הלב.זוהי האינטליגנציה של הלב שנוכל לראות דרכה אם רק נוכל להשתמש בזה.אז זה יותר מ...
במילים אחרות,יש לנו כלים להשתמש בהם.ה"מיינד" שלנו הוא כלי.הלב שלנו הוא כלי אבל אתה לא יכול להישאר כאן(מחווה בראשה) אתה צריך ללכת דרך הלב.כדי באמת להיות מסוגל לראות
תראו,אנחנו לא באמת רואים דרך העיניים.זה ממש...זה מבנה.זה מבנה מנטלי.

דא:כן,אנחנו רואים דרך המוח

קק:אנחנו רואים דרך הלב שלנו יותר מכל דבר אחר,ומה שקורה לכן,הוא איחוד בין ה"מיינד" והלב...

דא:אני מסכים

קק:זה מאפשר לך לראות.ואתה יכול לשים את עצמך במצבו של האדם ההוא ולאמר:איך האיש הזה יכול לראות דרך התכנות בראשו. דבר ראשון,מה הוא עשה? הוא היה חייב להסכים לקבל את התיכנות שניתן לו ע"י המהפנט מלכתחילה.אז באותה דרך,אנחנו בחברה מקבלים עלינו את התיכנות,אם זה דרך הטלוויזיה או משהו אחר,וזה חוסם את התפיסה האמיתית של המציאות.אנחנו מקבלים את זה.

דא:כן,כלומר,העניין הוא שמה שהמהפנט עשה-הוא תיכנת את מנגנון הפיענוח

בר:כן

דא:ולכן,הוא לא פענח את שדה הרטט.ז"א הוא לא ראה את הבת שלו כצורה פיסית.ואני לחלוטין מסכים שללב יש את הפוטנציאל לקחת חלק מאסיבי בפענוח המציאות שלנו,בביטוי המציאות שלנו.
אבל אנחנו צריכים גם לזכור שזו קונספירציה...כשאנחנו מסתכלים על ה'גורג בוש' של העולם וה'בארק אובמה' ואנשים כאלה,ה'קיסנג'רים,
רמת המציאות של הקנוניה הזו שבה העולם נשלט הוא ברמת הרטט.זו הסיבה שאני מדבר על ה'רפטליאנים'.כי הם ואחרים עושים את זה,פועלים מחוץ למציאות הזאת.הם פועלים ברמת הרטט,משם קורית המניפולציה

בר:כן

דא:ואנחנו צריכים להיות חביבים גם כלפי עצמנו,תוך ההבנה של האתגרים שעומדים לפנינו ולא פחות לנסות להבין עולם שנעשית עליו מניפולציה לכדי מצב מסויים,או שנעשתה עליו מניפולציה עד  למצב שעצרו אותנו מלהבין את העולם.
וככה,אתם מבינים,אנחנו מסתכלים בטלוויזיה ובמניפולציה שהיא עושה ועיתונים וכאלה,אבל כשאנחנו קוראים עיתון או צופים בתוכנית טלוויזיה אנחנו רק מקבלים את הגירסה המפוענחת של שדה הרטט. כל אלה-העיתונים,תוכניות הטלוויזיה והחדשות הם בעצם ייצוג הולוגרפי-פיזי של המציאות העיקרית שהיא שדה הרטט.

בר:כן

דא:זו הרמה של המניפולציה שאנחנו מכנים "תת הכרתית",המניפולציה שאני קוראים לה"לשקר לציבור" קורית הלכה למעשה אז בעצם מה שהם עשו הוא למשוך מעלינו מסך של רטט נמוך.אם אתה יכול לעשות את זה בעוצמה ובצפיפות מספקת,ממקד את תחושת התפיסה של אנשים בשטח צר כל כך שהם מתנתקים מרמת המודעות ויש לזה השפעה עמוקה על תפיסתם את התודעה.אתה מבודד את המקום של ההתבוננות אל תוך ה"מיינד" אתה עושה זאת ברמת הרטט וזה אח"כ בא לידי ביטוי במה שאנחנו קוראים "העולם הפיזי.

בר:כן

דא:הדבר החיוני,וזה מה שעושה את המידע הזה לכל כך חשוב- לא רק...אני אספר לכם מה מצאתי.אין מה שמייצג יותר,פשוטו כמשמעו,בדרך סימבולית את הכלא מאשר המוח השמאלי שמתעסק בנפרדות,מילים,הירארכיה,מבנה וכל אלה.והמידע על הקונספירציה של חמשת החושים,גיליתי כי ישנה תועלת מהמידע וזה שהוא פועל בתחום המוח השמאלי.כאשר אתה מסביר איך זה כאן וההוא שם מקושרים לאותם אנשים והם בשליטה על זה...וזה מה שהם עושים,ובטכניקות האלה הם משתמשים...זו אינפורמציה של המוח השמאלי

קק:נכון מאוד

בר:בהחלט

דא:וכשאנשים אומרים:אה,אתה לא צריך להוציא את המידע הזה,הוא שלילי.הם לא מבינים שאנחנו מסתכלים על סיטואציה מורכבת לכן אנחנו צריכים להתמודד איתה מתוך כמה רמות,זה אומר לכסות את כל הרבדים לא רק לשבת בשיכול רגליים על הר

בר:כמובן

דא:עכשיו,מה שגיליתי לאורך השנים שכשהמוח השמאלי...כי באופן סימבולי אני רואה,יש מוח שמאלי שעליו אני מדבר,ויש את המוח הימני שהחיבור שלו הרבה יותר אי-שם והוא רואה את הכל באחדות,הוא בעל דחף יצירתי.
ואז יש את הגשר,את כפיס המוח שבאופן אידאלי צריך לשתף במידע,כך שיש איזון.אתה בתוך העולם הזה וגם מחוצה לו,
ומה שהקונספירציה עושה,שוב,מדובר ברמת הרטט,היא ניכנסת לבפנים ומשקפת את זה לבחוץ, היא שמה באופן סימבולי חיילים/שומרים על הדלת של המוח השמאלי.זאת הסיבה שכדי להתקדם בחברה שלנו דרך אחת אפקטיבית מאוד היא לעבור מבחנים,ולהשיג ציונים כי...מהו מבחן?הנה אינפורמציה של המוח השמאלי,עכשיו תיתן לי את זה בחזרה על הנייר,תגיד לי את מה שלימדתי אותך להאמין בו.או.קי,עשית את זה מצויין.יש לך ציון טוב מאוד.
שטיפת מוח מדרגה ראשונה ולעיתים קרובות.
עכשיו,מה שהמידע הקונספירטבי הזה עושה ברמת חמשת החושים,הוא מדבר עם המוח השמאלי ברמה שהמוח השמאלי מבין,ולאורך הזמן ראיתי את זה קורה,מתוך הניסיון האישי שלי וכמובן שאנשים אחרים התחילו לראות את זה,הוא משנה את תחושת המציאות של המוח השמאלי. ברגע שהוא מתחיל להשתנות הוא חושב:טוב,חכה רגע,אם כל מה שחשבתי על העולם הוא שגוי וזה בכלל לא ככה,מה לעזאזל עוד בעולם הזה הוא לא כמו שחשבתי..
ראיתי את זה,כשאנשים ברגע שהמוח השמאלי מתחיל תהליך של נסיגה מתחושת "אני יודע מה קורה" ל "אף פעם לא ידעתי את זה",אז מתחילה התזוזה,וברגע זה הוא מתחיל להיפתח לאפשרויות אחרות ואז התנועה בין שני חצאי המוח יכולה להתחיל לקרות.
ראיתי אנשים שצחקו עלי בפנים על המציאות וכאלה שהיום מאמצים את כל הקונספציה הזו,כי הם עברו תהליך שכלל שמות,תאריכים,מקומות, מידע של חמשת החושים,הוסבר להם בהגיון מדוע העולם הוא לא מה שחשבו שהוא.הם חשבו שהוא ברמה של חמשת החושים.
הכל אז מתחיל לזוז.
חשוב,שהתיכנות מחדש של מניפולציית תפיסת המציאות תתרחש בכמה רמות,לא רק ברמה של "אנחנו חייבים להיות רוחניים ולהיכנס פנימה" זאת אומרת,אנשים אומרים:הו,אלכס ג'ונס הוא סתם גורם לאנשים לפחד,ובכן,חכו רגע! אתם יודעים מה הדבר השלילי?זה לא המידע.זוהי הבורות.זה השלילי.הבורות.ואם אתם רוצים להיות בורים ומניפולטורים הורסי מסיבות,אז קדימה.ואם אתה רוצה לבדוק את המידע שמובא ברמת חמשת החושים שאני פירסמתי ואלכס פירסם ואנשים רבים אחרים ולהגיד:זה שלילי.זה מפחיד...
טוב,העובדה שאתה מוצא את זה מפחיד במקום מחזק ומעצים זה כי עכשיו אתה מבין את המשחק טוב יותר,ולכן יש לך יותר כוח לעשות משהו בקשר לזה.זאת לא אמירה הנוגעת למי שחושף את המידע.זוהי הצהרה על הדרך שבה אתה מקבל את זה

בר:מדוייק.דוגמא שאנחנו מאוד מחבבים זה משהו שג'ורג' גרין סיפר בראיון איתנו באפריל שנה שעברה.הוא השתמש באנלוגיה הזו:"אם המכונית שלך נמצאת על מסילת רכבת והרכבת מגיעה לכיוונך ואתה לא מודע לזה,ואני לא אומר לך זאת בושה בשבילי שאני שותק ובשבילך שאתה לא יודע". וזו רק דרך קטנה ונחמדה ,זה מכיל את כל מה שאמרת

דא:כן.יש לי אנלוגיה משלי,דומה מאוד לזו.אני מדבר על ...לא הוריקנים...איך קוראים להם,סופות

בר:טורנדו

דא:סופות טורנדו.כן.הטורנדו מגיע אבל אתה שם את הראש שלך בתוך דלי חול כי אתה לא מוכן להתמודד עם העובדה שהטורנדו מתקרב.אז לזמן מה תוכל להסתיר את זה,אבל אתה עדיין באותו מקום והטורנדו עדיין מתקרב והיישבן שלך עדיין באוויר ואתה הולך לחטוף חבטה בעוד זמן קצר מהטורנדו.אם אתה מוציא את הראש מהחול ומבחין בסיטואציה שאתה נמצא בה-שיש טורנדו שמתקרב,עכשיו לקחת בחזרה את הכוח לעצמך ואתה אומר:טוב,אני רואה את המצב עכשיו ואני יכול לבצע פעולה כדי להימנע מהמצב.

בר:בוודאי

דא:וזו הסיבה שזה כל כך חשוב.אתה יודע,אני שומע אנשים,אפשר להגיד מתנועת ה"ניו אייג'" שמדברים על "להשתחרר מהפחד" ו"לקחת את הכוח שלך בחזרה" ו"בואו לסדנא הזו ונראה לך לכם איך לעשות את זה",ואז הם אומרים:"אוי,לא כדאי שתדבר על הקונספירציה הזו,זה שלילי מדי...
מה קרה ל"להרפות מהפחד" וכל זה,אתה מבין?

בר:אלו הם החבר'ה ששמעו שהמלאך גבריאל הולך להציל אותנו.אתה יודע? גם הדבר הזה לא עובד.

דא:בכל רמה...זה נראה כאילו כל מערכת אמונה,לכל סיפור שנובע מה"מיינד" יש את הגירסה של חיל הפרשים מגיע מעבר לאופק:או.קי הנה הפרשים.הנה הם ,שם הם,שם חיל הפרשים.ואנחנו צריכים להבין את זה,כי אם אנחנו נותנים את הכוח שלנו לידי אחרים,ואיפה הם באמת עומדים פיזית,בזמן שאנחנו נותנים להם. הם אי-שם,סמלית,אז מה שאנחנו עושים זה לתת כוח החוצה לאשליה ולאחר מכן תוהים למה שום דבר לא משתנה
המהות של הקונספירציה והבסיס שלה הם- שיכנוע של שישה ביליון אנשים לוותר על העוצמה שלהם מדי יום ביומו.והכוח שהם משתמשים כדי לשלוט בנו הוא של האנשים האלה שאומרים:תודה רבה,תודה רבה,תודה רבה. אם ניקח את כוחינו בחזרה,מגדל הקלפים הזה יתמוטט ונוכל להחזיק את זה ביחד כאן.אנחנו נחזיק את מגדל הקלפים כאן.חדשות טובות...נוכל להוריד את זה למטה.

קק:נכון.אבל אני חייבת לומר שלא נעשה את זה רק דרך הראש.זה מה שבאמת חשוב להגיד כאן

דא:לא.הראש משחק את המשחק.נצטרך לעשות את זה ע"י הרחבת התודעה.נהפוך להיות מודעים.זה העניין

קק:בהחלט.וגם בעזרת מוח שמאלי/מוח ימני.הייתי רוצה להתייחס גם לזה קצת.

דא:טוב

קק:כי זה לא מספיק לבנות את המציאות מחדש על סמך דברים,ולהגיע למקום שאתה לא מבין,אז אתה מוכן להיפתח למציאות חדשה כזאת,שאתה הולך לשחק בה את המשחק בדרך אחרת,אבל בעצם אתה עדיין תקוע במוח השמאלי.
חשוב להביא את נקודת המבט ההוליסטית,את ההיבט שמכיל בתוכו את תחושות הלב,את האנרגיה הנקבית וראיית היין-יאנג של הדברים,מפני שמה שאנחנו מתעסקים איתו כאן קיים כבר מאות בשנים. וזהו הצד של היאנג,בפרט בצידו המערבי של העולם.

דא:טוב,בערך,הייתי אומר שזה מעט שונה

קק:מה שאני אומרת שזה הרבה יותר מסתם לשנות את ההסתכלות של המוח השמאלי בדרך חדשה,כדי לשחק את המשחק טוב יותר,בדרך זו אתה למעשה מרמה את עצמך ברמה אחרת.
אתה צריך לצמוח ולאפשר פתיחת דלת בין צידו השמאלי של המוח לזה הימני כך שיש זרימה.וזה בא לידי ביטוי בזה שאתה מתייחס לתחושות הלב,ולחושים שהם מעבר לחמישה המוכרים לנו.ואתה צריך... מה שאתה היית צריך לעשות בחיפוש שלך...אתה אף פעם לא תקבל את המידע שאתה רוצה לקבל ע"י הישארות במוח השמאלי.זה בדיוק כמו שסיפרת,שהיו לך תחושות פיזיות,הרגליים שלך ננעלו.הגיע אליך מידע שהגיע משום מקום.ההיגיון יצא מהחלון,והנה נעלם המוח השמאלי.אתה יודע,זה אפילו גרוע יותר וחסר תועלת כשאתה מגיע למקום הזה

דא:אני מסכים

קק:אז צריך...במובן מסויים זה כמו לסוע לאנשהו,זה כמו לנסוע בפועל למקום אחר.מה שאתה עושה (הכוונה לדייויד) הוא שאתה עוקב אחרי האינטואיציה שלך.

דא:נכון

קק:זה הוליסטי

דא:כן.המוח השמאלי עדיין מועיל בכך שהוא מתרגם את המושגים הללו לשפת תקשורת שאנשים יוכלו להטמיע גם אם הם תקועים במוח השמאלי. כי אם אתה לא מדבר בהיגיון,מנקודת המבט שלהם,במונחים הגיוניים שהמוח השמאלי לא יכול להבין,שהם תחת מנעול ובריח,אז המנעול הזה לעולם לא ייפתח
וזו גם הסיבה שמה שאמרת עכשיו שאתה...למעט במקרים נדירים כשאני מדבר על פרק זמן מאוד מסויים או עורך ראיון בנושא מאוד ספציפי,אני לעולם לא אדבר על הקנוניה של חמשת החושים בלי הנושא של טבע המציאות וההשפעה של התודעה עלינו וכל השאר.
נקודה נוספת שהדגשת מדברת על הלב.אני מסכים.הלב הוא לגמרי במרכז,ובעל עוצמה רבה יותר משל המוח והרבה יותר חזק מה"מיינד" כי הוא מחובר.הייתי אומר שזה מה שמחבר אותנו דרך התודעה והקונספירציה הזו היא גם...אתם יודעים,זה דבר פשוט.בצללים הכהים מאחורי החליפות השחורות ישנו כוח,תיקראו לזה איך שאתם רוצים,שמבין איך הכל באמת עובד.

קק:נכון

דא:אז הם יצרו חברה שנועדה לסגור אצלנו את כל ערוצי התודעה ולבודד אותנו בתוך ה"מיינד" כי אז אנחנו משחקים באיצטדיון שלהם והדבר המרכזי בו הם משתמשים זה לסגור את הלב.לסגור את הלב.ואם אתה כבן אדם מעוניין לפתוח את הלב ואתה רוצה להיות מודע,ועל זה אני מדבר בהרצאות שלי- אז מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לשאול את השאלה:מה היתה עושה התודעה בשלב הזה? האם כשהנסיבות האלה לנגד עיננו התודעה תגיד:ובכן,מהי התוצאה הטובה ביותר עבורי? לא.התודעה תאמר:מהו הדבר הנכון וההוגן ביותר לעשות בסיטואציה הזאת.ואם לכל אורך היום כשאנחנו מתמודדים עם בחירות לכאן ולשם נשאל את השאלה:בנסיבות האלה מה היתה עושה התודעה? ובאופן מכריע נפעל על פי זה אז הכל ישתנה. והחיים שלנו ישתנו.
למה?כי עכשיו אנחנו פועלים בתחום התודעה ומתחילים להדהד איתה.כשאנחנו מבצעים את מה שאנחנו חושבים שהתודעה היתה עושה במצבים האלה אנחנו ננעלים לרמת הרטט שלה ולכן נעשים מושפעים יותר ויותר ע"י התודעה.
כאשר אנו אומרים:"טוב,כן,אני רואה את זה אבל זה לא טוב בשבילי לעשות את הדבר הנכון במצב הזה.אני חייב לעשות את מה שיהיה טוב בשבילי .זה ה"מיינד" וזה נועל אותך לתוך ה"מיינד". תראו,הדבר הזה של להיות מודע...אני רואה את זה לעיתים קרובות בכל רחבי העולם.אני מתכוון,הייתי בהודו בדיוק לפני חג המולד.ואתם יודעים מה?!מזל טוב להם,אבל הם גורמים לזה להישמע כל כך מסובך...
והרבה מהסיבוכים אני רואה אצל אנשי העידן החדש שעומדים על במות ומעבירים סדנאות.כמובן שלא כולם.אני מבחין בזה בעצמי,גורואיים בהודו וכאלה.
שוב,לא כולם.אבל חלק גדול מהם.המורכבות הזאת מראה על שני דברים-האחד שהם לא באמת מבינים את זה.אם אתה באמת מבין משהו אתה יכול לנסח אותו בפשטות.

בר:אני מסכים איתך

דא:לכן אתה מקבל ז'רגון של האקדמיה.ואתה אומר:תראה,אני אידיוט,או.קי,מעולם לא עברתי מבחן בהצלחה,עזבתי את בית הספר בגיל 15 כדי להיות שחקן כדורגל,תהיה חייב לדבר אלי בצורה שאני אבין. הם לא יוכלו כי הם לא באמת מבינים את זה.הם רק חוזרים על הז'רגון.
והצד השני של המורכבות של להיות מודע זה- אם אתה יכול לגרום לזה להישמע מורכב אז השגת שליטה בקהל הפוטנציאלי שלך.זה דבר גדול

קק:בהחלט,זה עדיין משחקי כוח

דא:אתה צריך לעבור דרכי,וככל שאני גורם לזה להישמע מורכב,אני צובר יותר כוח,ולכן אתה חייב לבוא אלי ולהישאר כמה שיותר זמן,ודרך אגב,תשאיר את הצ'ק בקופסא כשאתה עוזב .(קרי צוחקת)
ועם זאת,זה כל כך פשוט.וזו הנקודה שאני רוצה להדגיש.אנשים מדברים על:"עלינו להיות התודעה".זה שקר.אנחנו כבר מודעים.זה המצב הטבעי שלנו.מה שקרה זה שבנו לנו מחסומים ועשו עלינו מניפולציות וגם אנחנו חייבים לקחת על זה אחריות ובגדול.
יצרו מעטפת בטון סביב המצב הטבעי שלנו,ובתוך קליפת הבטון הזו קיימים כל הדברים שמאפשרים שליטה בבני אדם-פחד,מתח,קונפליקט,רדיפה אחרי הצלחה,תחרות וכל הדברים האלה. זה לא שאנחנו צריכים להיהפך למודעים.אנחנו כבר מודעים.מה שצריך לעשות זה לשבור את הקליפה.
והקליפה הזאת שולטת ב"מיינד" בחוזקה.אם נצליח לשבור את הקליפה,ניעשה מודעים.

בר:זה כמו השקר בשפה,כשאנשים אומרים:הרוח שלי,הנשמה שלי ובאותה נשימה-,אני רעב.חכו רגע,זו לא הדרך הנכונה להתבטא.יש לי גוף והגוף שלי נעשה רעב,הגוף שלי עייף,ואני הרוח,אני הנשמה. זו שפה שהיא תוצר של המיינד מלכתחילה כי אנחנו לא חושבים על איך...אנחנו לא מדברים כפי שאנחנו חושבים.אנחנו חושבים כפי שאנחנו מדברים,ושפה היא עוד אחת מהדרכים שבה אנחנו מתוכנתים

דא:בדרך מאסיבית ביותר

בר:בדיוק כמו שג'ורג' אורוול הציג ב "1984

דא:תכנות של המחשב.אבל מהן מילים? הן שדות של רטט.אז שוב...גם המילים,המתכנתים פועלים למעשה ברמת הרטט וברמת התשדורת והם מפענחים לשפה תוך כדי מעבר דרך המבנה של ה"מיינד".

בר:זה נכון

דא:כל מה שמשוחק בחוץ נכנס לבפנים ברמת הרטט.זו הסיבה שכדאי שנגיע לרמה הזו של עצמנו וננקה את עצמנו,כי זה המקום שבו נמצאים כל הדפוסים.ואני משתמש באנלוגיה הבאה בהרצאות שלי:למשל ,כדור שנמצא בתוך מיכל מים.המצב הטבעי שלו הוא למעלה,בציפה,מיטלטל.חופשי. אם אתה רוצה לשים את הכדור במצב שאינו טבעי אתה צריך לשים אותו בתחתית המיכל ולנסות לשמור אותו שם.
אי אפשר שהוא יישאר בעצמו בתחתית,כי זה לא המצב הטבעי שלו.המצב הטבעי שלו הוא זה לצוף למעלה.והמצב הטבעי שלנו הוא להיות מודעים.אז כדי ליצור את המניפולציה שלהם עלינו הם נאלצו...וזה אומר משהו על ההיקף האמיתי של מי שאנחנו. הם חייבים להפגיז אותנו בכל כך הרבה מצבים של שליטה,הסחות דעת,הפרדה ויצירת בורות כדי שבאופן סימבולי,הכדור שלנו ישאר בקרקעית וזה לא עובד להם.

קק:ככה הם בונים את מערכות השליטה האלו.זה כל העניין בצעדים שהם נוקטים לכיוון מדינה פשיסטית וממשלה עולמית אחת.
למעשה,שמעתי ראיון איתך שבו דיברת על העובדה,אם נשתמש כאן באנלוגיה שלך,שהיא מאוד מתאימה,-אנחנו התודעה.ובדיוק כמו הכדור אנחנו נעים כקבוצה לעבר פני המים.אנחנו  יוצאים מאחיזתם האימתנית.

דא:כן

קק:ובעוד זה קורה,הם מגבירים את האחיזה שלהם מתוך רצון לשמור את הכדור למטה ולכן הסיכונים מתגברים משני הצדדים

דא:מסכים מאוד עם מה שאת אומרת

קק:ומה שיקרה הוא...בוא נסתכל על המצב הטבעי.המטאפורה כאן היא מושלמת כיוון שמה שיקרה בסופו של דבר-המים והכדור הולכים לנצח,או.קי? אין אף סיכוי שהכוחות האלה...עד כמה שהם הולכים ומתגברים,מתישהו,באיזשהו יום הכדור יצוף על פני המים.אם השולטים ירצו בכך או לא.

דא:נכון

קק:עכשיו,מה שיהיה מעניין זה אם הם יתחילו להבין ברמה עמוקה יותר מאשר הכוח והעוצמה שלהם. רק בגלל ש"לי יש את המושג" ו"אני מחזיק את המפתח למנעול".זו הדרך שבה האילומינטי מסתכלים על הדברים.הם חושבים:אם אתם לא מבינים את זה,אז אנחנו יכולים להחזיק אותכם עם הראש למטה.זה הרציונל שלהם.ואני בטוחה שאתה יודע את זה..
אז מה שקורה כשאנחנו...כי אנחנו יותר מהגוף שלנו...התודעה שהיא אנחנו, היא עצומה יותר ממה שהם עצמם כיוון שהם מוגבלים.להתחיל לנצח אותם דרך הראש שלהם, אתה רואה?!אז הם מתחילים להרפות .כי זה כנראה מה שקורה.חייבים להיות משתפי פעולה רבים שנמצאים תחת  עטה המשחק הזה,והם משתתפים במשחק,ונותנים להם טפיחה על הראש ואת כל החיזוקים על מנת לשמור אותם במשחק.מה יקרה כשהם יתחילו להתעורר,אם אפשר לאמר כך?

דא:וכמה מהם כבר פקחו עיניים אני בטוח בכך,כי אין דבר ממודר יותר מכל מבנה שלטון הכוח הזה.כל כך הרבה אנשים בתוך פירמידת הכוח ישר בתוך הזרם המרכזי בחברה שתורמים באופן יומיומי למדינה הגלובלית-פשיסטית המתגבשת ועולה ואין להם שמץ של מושג על ההשלכות האמיתיות שנובעות מכך,וכשהם מתקדמים יותר ויותר גבוה הם מוטעים לגבי אופי המציאות של עצמם כבני אדם והכוח העומד מאחורי כל זה

קק:יתכן שהכאוס וההרס יגרמו לשחרור של הכדור כי מה שקורה בתוך בלאגן הוא שאדם יכול לשנות צדדים.קשה מאוד לשמור על שליטה בתקופה של כאוס

דא:אני מסכים איתך.אני טוען שהכדור יגיע אל פני המים ברגע שהכדור יבין שהוא בעצמו המים (קרי צוחקת) ומידת התנועתיות ומהירות ההתקדמות של הקנוניה הזו,וכשהם מהדקים יותר ויותר את הלחץ ונוטלים לעצמם יותר ויותר שליטה,מרכזים את הכוח וכ'ו...כבר שנים אני אומר שהעניין המרכזי כאן הוא לא צבירת הכוח אלא צבת השליטה שאנחנו מוחזקים בה.כי הם יודעים.תראו, אם אני קיבלתי בשנת 1990 מסר דרך מדיום באנגליה שבו נאמר כי מגיע תדר של שינוי שיצור מהפיכה רוחנית האם משפחות האילומיטי לא תהינה מודעות ששינוי רוחני וקריאת השכמה בצורת רטט מגיעה לכדור הארץ? כמובן שהם יודעים.הם מודעים לכך כבר זמן רב ולכן אנחנו רואים ש...יש נטיה לאיבוד של הכוח מ"אנחנו בשליטה ונמשיך לצבור יותר ויותר כוח"ל-"אנחנו צריכם לחזק יותר ויותר את השליטה כדי לעצור את זה מלקרות"--הם לא נמצאים במצב פרו-אקטיבי עכשיו כשהם מקדמים את המדינה האורווליאנית קדימה.הם במצב הגנתי.מנסים להשאיר את האנושות במצב של בורות בשעה שהשינוי ברטט מציף את הכל למעלה.

בר:כן

דא:ואתם יודעים,ביחס לתודעה,האילומינטי האלה הם כמו זבובים על גבו של פיל והם הולכים להיות מורדים משם.לדעתי לא מדובר כאן בלנצח או בלהפסיד את המשחק אלא בהבנת טבעו של המצב וההבנה שלא מדובר על לנצח או להפסיד אלא פשוט להתנסות.וכשפירמידת השליטה וקודם כל השכבות התחתונות,מתחילות להיות מושפעות מהשינוי ברטט וכשאנשים יתחילו לראות דברים בצורה אחרת...אני חוזר ואומר במשך 20 שנה:תראו מבנה של פירמידה,חושבים שהאבן העליונה היא המקום של הכוח,לא,זה לא נכון.האבן העליונה נמצאת שם רק מפני שהיא נתמכת ע"י שאר השכבות של הפירמידה.אם השכבות יזוזו משם,מה יקרה לאבן שבראש?היא תתרסק לקרקע.לא יהיה שום דבר שיתמוך בה.נכון להיום אנחנו אלה שמחזיקים את הכוח ששולט בנו.
יש סיפור שהייתי נוהג לספר לפני שנים.אתה תכיר את  זה ביל,הקומיקאי הבריטי לארי גרייסון.

בר:כן

דא:הכרתי את לארי בסוף חייו.הוא נהג להשתתף בתוכניות טלויזיה ידועות ב בי.בי.סי ואני הוזמנתי להשתתף באזכרה לכבודו אחרי שנפטר,בקובנט גארדן.יש עוד קומיקאי בריטי בשם רוי האד והוא נשא את הנאום על חייו של לארי. בעוד הוא מספר שם את הסיפור הזה,אני יושב שם ומרגיש:סיפור גדול.במיוחד ביחס לכל מה שאנחנו מדברים עליו היום.
רוי האד אומר שלארי גרייסון סיפר לו את הסיפור הזה- שבימים שפעלו תיאטראות בסגנון 'היכלי המוסיקה' לארי השתתף בהצגה שרצה בכל רחבי בריטניה.כולם בה היו שחקנים ממין זכר ורק הוא כיכב בה כאישה,כי הוא נהג להתלבש כאישה,לארי,בסצנה האחרונה של ההצגה,סצינת הסיום כל השחקנים רצים על הבמה לבושים כמלחים ושרים את ההמנון הבריטי:בריטניה תשלוט" (הוא שר) וכל זה... אתם יודעים,בריטניה מוכרחה לשלוט בכל דבר,בכל מקרה,כשההמנון מגיע לשיא,המלחים מטפסים האחד על גבו של השני ויוצרים פירמידה אנושית ואז לארי גרייסון עלה על הבמה,לבוש כבריטניה עם הגלימה,הקסדה והחרב ואנשים העלו אותו אל ראש הפירמידה לסצינת הסיום עם חרב ביד...והוא מספר שערב אחד הכל הלך בדיוק כפי שצריך עד  שאחד המלחים בתחתית של הפינה מצד שמאל חטף שיעול,והשיעול החמיר והחמיר עד שהוא לא יכל יותר להחזיק את מקומו בפירמידה,והוא שם על הבמה השחקן הזה,בקצה של הפירמידה,מול את'ל ג'ונס וצ'ארלי סמית'.בסופו של דבר הוא לא יכל להתאפק יותר כי השיעול כל כך החמיר והוא נאלץ לצאת מהפירמידה.מה שקרה אז זה שלארי גרייסון למעלה בקצה כסימבוליזם לאילומינטי,מצא את עצמו בשורה השניה בתוך הקהל.(ביל צוחק) כיוון שכל הפירמידה קרסה בגלל שבחור אחד מסכן בצד שמאל בפינה החל להשתעל.

בר:סיפור מקסים

דא:הכוח של הפירמידה במובן מסויים, הוא שכל הדרכים מובילות מבסיס הפירמידה למעלה אל עבר הקצה שלה וככה הם יוצרים את השליטה

בר:הייתי רוצה לעשות כאן איזשהו חיבור.מה שאתה אוצר מאוד מעניין ואנחנו מאוד מזדהים עם התזה שלך ואחד הדברים שאני אוהב בעבודה שלך הוא ש- כדי לשלוט, דרך אחת טובה להיות בשליטה על אנשים הוא לשקר להם.ולכן,אם מספרים לך שקרים ומישהו מנסה לתפוס עליך שליטה,הדברים הללו קשורים אחד לשני.

דא:בהחלט

בר: ואותנו משכנעים שהמציאות הנוכחית היא כל מה שיש.שאנחנו רק נתחי בשר שפג תוקפם אחרי כמה שנים ובזה זה מסתכם ואח"כ או שנלך לגן עדן או לגיהנום.וזו עוד מלכודת שקר נוספת.

דא:נכון מאוד

בר:ובנתיים קורים דברים מרתקים מאחורי הקלעים,וכמו שאתה יודע מהמחקרים שאתה עושה,מהקשרים שלך ומהשיחות שלך עם אנשים שיש כאן קשר של טקסים מאגיים שנערכים ע"י השולטים במלוא המובן של המילה,טקסי מאגיה שחורה,ריטואלים,העלאת קורבנות,כל מני דברים שלא אתה ולא אני רוצים לדעת עליהם.אבל למעשה זהו חלק גדול ואמיתי מהעניין.זה מה שהם עושים.הם מתעסקים עם שדים.הם עושים דברים מוזרים.

דא:כן.קיבלתי הרבה מאוד אינפורמציה בנושא הזה בשנות ה-90 המאוחרות.

בר:וזה לא נעים לראות את זה ,וזה אמיתי ויש לזה עוד נקודת מבט נוספת ואלו דברים שאנחנו שומעים די הרבה מעדים שקשורים ל"פרוייקטים החשאיים" ולא מדובר במאגיה שחורה אלא בהסתרה של טכנולוגיות.ריצ'ארד הוגלנד ביטא את זה היטב.הוא סיפר לנו שהוא קיבל טלפון ממישהו שעובד באחד מהפרוייקטים החשאיים הללו והוא אמר: הם יעדיפו להכחיד עיר באמריקה מאשר להוציא החוצה את הידע בנושאי פיזיקה חדשה.וזו פיזיקה... אחד מהאנשים שניפגשנו איתם בתאילנד בחודש אוקטובר,נתנו לו את הערכת המצב של ג'ק סימפסון.אנחנו מכירים את הבחור טוב מאוד,הוא אמר שהסיטואציה מבחינת ההסתרה של הפיזיקה החדשה,ואני מתכוון לפרוייקטים חשאיים של שמתעסקים בטכנולוגיות המבוססות על פיסיקה חדשה

דא:כן

בר:לא כל האנשים שמתעסקים בכך הם מרושעים,אבל להם יש גישה לידע והם משחקים את המשחקים האלה עם כל המשאבים שברשותם וכל הידע הזה מוסתר מעין הציבור

דא:נכון

בר:פיסיקאי ששיך לפרוייקטים האלו מתקדם בעשרות אלפי שנים מקולגה שלו שעובד בסקטור הציבורי.כל שנת ידע שלהם היא שוות ערך לאלף שנים רגילות.בדקתי את הנתונים האלה עם האדם הזה.יש כאן הרבה מאוד אפסים.עשרת אלפים שנים! והוא סיפר לנו למשל על טכנולוגיה שקיימת אצלהם להחלפת צורה של חיילים,חיילים של יחידות מיוחדות מאפשרת להם לעבור דרך קירות

דא:שמעתי את זה לפני כמה שנים

בר:שמעת על זה?

דא:כן

בר:זה...כן.מדובר בתיאום מעניין של עדויות.הסיפורים האלה צצים פה ושם בהזדמנויות ובחקירות שונות.

דא:העניין הוא ביל,שהסיבה להאצה מצידם היא שיש נקודת זמן קריטית שאפשר להבין בה את המציאות ומהנקודה הזו הפוטנציאל מרקיע שחקים ובגלל ההגבלה של המדע בזירה הציבורית הם אפילו לא קרובים לנקודה הזו עדיין,זה הסימן שהפוטנציאל הוא גבוה,
הקו הזה נחצה בפרוייקטים החשאיים ולכן חלה מצידם תאוצה והם משאירים מאחור את ההבנות של המדע המיינסטרימי.

בר:זה בהחלט נכון

קק:וישנם גורמי מודיעין אחרים שגם הגיעו לנקודה הזו.

דא:נכון לגמרי

קק:זה עניין מרכזי.והחוצנים הלא ידידותיים,ז"א אלו שמשרתים את עצמם אלו שעובדים עם השולטים וחשוב להיות מודעים למה שקורה מאחורי המסך שמאחורי המסך.אפשר לדבר על התודעה ועל ה"מיינד" כמו שעשינו כאן,אבל אם יש מי שרוצה להבין מה קורה כאן אז חייבים להתייחס לחוצנים וחייבים לדבר גם על נשמות בין מימדיות וגם...

דא:בטח

קק:ישויות שאינן בגוף פיסי

דא:בוודאי.על זה דיברתי מקודם.אנחנו חייבים להמצא בכל הרמות כי המציאות פועלת בכל הרמות הללו.

בר:הפרזנטציה הטובה ביותר ששמעתי בתשובה לאחת השאלות החשובות ביותר,ואני לא זוכר אם זה אתה או ג'ורדן מקסוול,או אולי שניכם שאמרתם:"איך בני אדם מסוגלים לעשות את מה שהם עושים לבני אדם אחרים בכוכב שלנו? איך אנחנו כאנשים מסוגלים להרוס את כדור הארץ?שהוא הבית שלנו כפי שאנחנו עושים בהנחייתם של השולטים,איך האנושות מסוגלת לזה? והתשובה  היא שהם לא אנושיים ברמות הגבוהות של השליטה.זה משהו שאתה אמרת או שזה היה ג'ורדן מקסוול

דא:על זה אני מדבר כבר כמה זמן,המציאות הזאת...אנחנו מדברים כל הזמן על רמות שונות של מציאות אפשר לתפוס את המציאות ברמת הרטט ויש את הרמה האלקטרומגנטית,יש את רמת האור שאנו רואים בעיניים ויש את המציאות הדיגיטלית.
וכשאתה מדבר על רמת ההתקדמות והפוטנציאל שהזכרת קודם,אם נתבונן להיכן נעה ההתפתחות של  שירותי המודיעין הכללי במסגרת "תקופת האבן" של התודעה,אפשר רק לדמיין מהו קצה היכולת של ה"פרוייקטים החשאיים" ואפילו מעבר לכך בעולמות שאינם אנושיים.אין ספק שיש להם את היכולת ליצור אינטליגנציה מלאכותית שמסתכלת לנו ב...בעולם הפיענוח,כי אני מפענח אותך עכשיו.המהות שלך היא תדר אנרגטי אז,אם אתה יכול ליצור שדה רטט עם בינה מלאכותית שרוטטת מבחוץ באותו הטווח כמו גוף האדם...בעיקרון גוף האדם הוא 'מחשב ביולוגי' אבל מה שמחיה אותו הוא דבר אחר ממה שמחייה אותנו.אז,אני יכול לפענח אותך או אני הולך לפענח את הבינה המלאכותית הזו,בדיוק כמו הגברת בשמלה האדומה בסרט ה"מטריקס.

קק:בדיוק

דא:והיא הולכת להיראות בדיוק כמוך וכמוני.אני זוכר ב2003-כשהייתה לי חווית אייוואסקה,קול נשי אמר לי:אם אתה מתכנת מחשב להתעללות בילד האם המחשב יחווה איזשהם תגובות רגשיות על כך?שום דבר.הוא יעשה את מה שהוא מתוכנת לעשות.
ואחד הדברים הבוטים והבולטים ביותר אצל שושלות האילומינטי הוא שאין להם אמפתיה.אין להם את היכולת להזדהות עם תוצאות מעשיהם עבור אחרים ,בגלל זה אין להם גבולות.הפצצות והרג אזרחים בבגדד.עבורנו-מחריד,שיגעון רגשי,עבורם-שום דבר.בדיוק כמו מחשב.
ובמידה רבה הם מתפקדים כמו מחשבים וזו אחת הסיבות שחלקם כל כך מבריקים.תראו,המחשב  על השולחן שלי יכול לעבד דברים הרבה יותר מהר ממה שאני יכול בתחומים מסוימים למשל בדברים שעובדים טוב על תוכנה.אין להם חוכמה,אין להם אמפתיה,אין להם לב או תודעה אבל ברמה המנטלית הם יכולים להגיע לתוצאות מהירות מאוד.
והאנשים האלו חדים מאוד מבחינה נפשית.אין צל של ספק לגבי זה.חלק מהאנשים האלו חדים מאוד מבחינה נפשית,אבל אין להם לב ולא איכויות מאוזנות של התודעה.אני משוכנע שהם אינטליגנציה מלאכותית כשאני מסתכל על מישהו כמו קיסינג'ר אני רואה אינטליגנציה מלאכותית שנוצרה ע"י ידע מאוד מאוד מתקדם והוא נראה בדיוק כמוך וכמוני כי ככה אנחנו מפענחים את זה,ואתה יודע ביל,כשדיברת על הטקסים שלהם וכל מה שמסביב.מה הטקסים האלה גורמים? הם יוצרים שדה רטט,סביבה אנרגטית שמאפשרת לישויות הבין מימדיות לעבור למימד שלנו לפחות לזמן קצר.ומה שהם עוד עושים-יש להם גישה דרך הטקסים הללו לרמת הרטט של המציאות שהיא הרמה הראשונית של המציאות ואנחנו מפוענחים לתוך זה
אז מה שהם עושים ברמה מסויימת עם הטקסים האלה,הם לרוב עושים זאת בנקודות מערבולת-נקודות מאוד חזקות שמשפיעות על מצב הרטט של כדור הארץ.קווי תקשורת כמו קווי המרידיאנים שיש לנו בגוף,גם בעולם יש את אלו.כשהם עורכים טקס שבו הרבה מהקווים האלה נפגשים,אפקט הרטט של הטקס יוצא מהקווים האלה ומשפיע עלינו.אנחנו מושפעים ברמת הרטט.ואין לי בכלל ספק  שיש להם טכנולוגיה שיוצרת דיסהרמוניה ברמת הרטט של המציאות הזו פועל יוצא מכך שנוצרת דיסהרמוניה בחיים שלנו והעניין הוא...אני זוכר את הסצינה מהסרט "המטריקס"-אנשים קוראים את הדברים בדרכים שונות.קראתי את המסע של ניאו-בדרך ללהיות מודע.אני חושב שכנראה לזה הם התכוונו,בכל אופן ככה קראתי את זה,מאוד חזק. היה רגע שבו הוא נמצא במעין סימולציה עם הדמות של  מורפיוס ומורפיוס מסביר על הסוכנים.עכשיו,הסוכנים קוראים אנשים שאתה מדבר עליהם,שיש להם את היכולת לבצע דברים מדהימים בתוך המציאות הזו כי הם מבינים איך זה עובד והם מונעים את ההבנה הזו מהעם.

בר:כן

דא:כי בתוך המציאות הוירטואלית הזו ישנם חוקים למשחק.לחלקם קוראים חוקים,פיזיקה וכו'.התודעה גוברת על החוקים הללו,היא לא מכירה בהם ולא לכודה בתוכם.לכן כשאנחנו הופכים למודעים אנחנו מדלגים מעל הקופסא שבה נמצא הכוח השולט.
במהלך ההרצאות שאני מעביר אני שם שתי קופסאות .על אחת מהן מופיע באופן סימבולי רפטיליאני ועל קופסא קטנה יותר מופיעים בני אדם,מה שקורה,והבסיס של כיצד כל זה יכול לקרות...הוא שהם נמצאים בתוך קופסא.אחרת הם לא היו עושים מה שהם עושים

קק:בהחלט

דא:ואם הם אינטליגנציה מלאכותית זה שם אותם בתוך קופסא עם מכסה שלא נפתח אבל הם מצליחים לשלוט על החברה האנושית ע"י כך שמציבים אותנו בקופסא יותר קטנה משלהם, ונחזור עוד פעם לכדור בדומה לסימבוליות של הקופסא,הם שומרים על הכדור בתחתית המיכל.ככל שאנחנו נעשים מודעים אנו עוקפים את הפוטנציאל שלהם ומזה הם מפחדים פחד מוות.

בר:תן לי לספר את הסיפור על ביל בירנס ואדמירל ג'ורג' הובר אני לא יודע אם שמעת את זה אבל אנחנו נשמח לספר את הסיפור מול המצלמה.

דא:או.קי

בר:ביל בירנס עורך מגזין 'חקר עבמי"ם' בלוס אנג'לס שוחח עם אדמירל ג'ורג' הובר ממשרד מודיעין צי חיל הים לפני מותו,כשהיה אדם מבוגר היתה לו אחת מהחוויות האלו שמשנה אצלך סדרי עולם כשהוא היה כבר זקן מאוד והוא התחיל לעשות שיחות עם ביל בירנס על מה באמת קורה.
ביל בירנס שאל על נושאים כמו ההתרסקות ברוזוול,כל הדברים האלה.ואחד הדברים שג'ורג' הובר סיפר לביל בירנס שהמבקרים מרוזוול (ע"ע החוצנים שנתגלו בהתרסקות) היו נוסעים בזמן.הם היו אנחנו מהעתיד,נוסעים בזמן שבאו מהעתיד ואת זה שמענו גם ממקורות אחרים.הדבר החשוב כאן והסוד הגדול ביותר הוא כמה אנחנו חזקים.כי הנוסעים שבאו מהעתיד השתמשו בתודעה שלהם כדי לגשר בין המימדים האלו.
מהן הצלחות המעופפות? על פי הובר וגם לדבריו של פיליפ קורסו שכתב את 'היום אחרי רוזוול' הן סוג של כלים כמו מגברים שמתמקדים בתודעה והטייסים מהווים חלק אינטגרלי מהמכונה. וכל פיזיקאי שעוסק בקוונטים יגיד לך לתודעה יש את היכולת לקבוע האם החתול של שרדינגר חי  או מת כדי לקבוע הסתברותית את התוצאה הקוונטית .אתה לא יכול להתעסק בתורת הקוונטים בלי לקחת בחשבון את התודעה,לכן,המשמעות של זה שאם יש לך שליטה גבוהה מאוד,ויכולת בתחום הזה,זה מגשר בין ה"מיינד"והתודעה. ואז,בדיוק כמו שמומחים גדולים אמורים להיות מסוגלים לעשות:אתה יכול להעתיק את עצמך למקום אחר.אז בסדר,נעשה את זה ביחד.אפשר לעשות את זה דרך כלי הטיס,זה יעזור לנו,זה יתגבר אותנו וזו המהות של הצלחות המעופפות וזו הסיבה שהם היו מתוסכלים כאשר הם פתחו את הכלים האלו ולא מצאו מנוע..

דא:הקול הנשי הזה בחוויית האייוואסקה אמר לי:למה אתה טס במטוס כשאתה בסה"כ טס דרך עצמך..

בר:(צוחק)בדיוק

דא:ומה שעלה לי במחשבה כשדיברת עכשיו,ביל,היה ההמשך של הסצינה ב"מטריקס"עם הסוכן סמית' שבה הוא אומר:הוא לעולם לא יהיה חזק ומהיר כמו שאתה מסוגל להיות,ואז הדמות של ניאו אומרת:אתה מתכוון שאני אצליח להתחמק מכדורים?לא ניאו,כשתהיה מוכן לא תצטרך לכך.
כשאתה בשליטה על החוויות שלך אתה לא צריך להתחמק מכדורים-אתה תוודא שאף אחד אף פעם לא יירה בך.

בר:אתה לא במצב שבו אתה צריך להתחמק מכדורים.

דא:כן.תשמע כל כך הרבה פעמים במהלך השנים ,אנשים אמרו לי ישר מההתחלה:איך זה שאתה לא מת? ואתה יודע זה ישמע...אני יכול רק לאמר מה אני יודע עמוק בפנים:הם לא יכולים,הם לא יכולים,הם לא יכולים,הם לא יכולים.
אם הגענו לכאן על מנת לעשות משהו וכל מה שנדרש זה שמישהו יירה כדור והכל ייגמר אז מה הטעם?הם לא יכולים.
מה שאני אומר בהדגשה חזקה מאוד וזה קיים יותר ויותר בתוך חיי.קיים גורם איקס שאני עדיין לא מבין אבל אני לגמרי יודע שהוא קיים,וזה גורם האיקס שהולך לשים קץ למשחקי השטות הילדותיים של שליטה בבני אדם.

בר:אתה מתכוון לגורם חיצוני?

דא:ישנו משהו.משהו,ברמה עמוקה בתוכי אני יודע את זה ובכל פעם שאני חושב על זה,בכל פעם שאני מתבטא בבירור, כשאני מדבר,אני רואה בעיני רוחי את הפלנטה שלנו ומסביבה תא כלא נעול על מנעול ובריח ומפתח שנכנס למנעול.
אני אספר לך סיפור מצחיק.טוב,לא סיפור מצחיק,אני אספר לך סיפור.היתה לי הרגשה חזקה לגבי זה לפני שבועיים ,ואז ניגשתי לאינטרנט וחיפשתי שם תמונה עבור ההרצאות שלי ומייד מולי הופיעה תמונה של כוכב לכת בתוך עם מנעול גדול ועליו כתוב:מפתח ראשי וממנו משתלשל מפתח.זה גורם האיקס.המפתח הראשי.זה מגיע.זה מגיע וזה לא הולך לבוא כמו חיל פרשים להציל את העולם,אבל עדיין זה גורם גדול ובעל השפעה.אני משוכנע לחלוטין שסופה של תקופת בית הכלא שאנו חיים בה תגיע לסופה.אני מאמין שהתוצאה בוא תבוא.זה מה שאני חושב שאמור לקרות.
מה שעכשיו מתרחש וזה עוד יימשך לזמן מה,אנחנו חווים כעת את הייסורים האחרונים של גסיסת המערכת כשהאילומינטי בקופסא שלהם מאמינים שהם מרסקים את המערכת כדי ליצור את החזון שלהם כשבעצם המערכת מתרסקת מסיבה אחרת לגמרי

בר:האם יש סכנה אמיתית? כי יש כאן נמר בפינה כשהוא במצב הכי מסוכן שלו כאשר הוא לכוד בפינה.האם זה המצב?

דא:הו,האנשים האלה בפניקה שלהם הולכים להרוס כל מה שיוכלו בכל הכיוונים אבל,אתה יודע,זה רק חלק מהמעבר,מהמקום הזה שבו אנו נמצאים למקום שאליו אנחנו הולכים.והעניין הוא כשמסתכלים בחדשות רואים כיצד הקונספירציה הזו ממשיכה להתגלגל.בבריטניה זה פשוט נעשה מגוחך.אבל מה שאתה לא רואה בחדשות ולכן זה לא בתודעה שלך הוא כמה מהר חלה ההתעוררות מהשינה ומהשיכחה ואנחנו מתעוררים במהירות דרמטית!
אני לא אומר שמחר השמש הולכת לעלות והכל יהיה בסדר. אנחנו נמצאים עמוק בתוך תקופת מעבר ויהיו הרבה מאוד אתגרים והדבר הזה הולך עוד להעמיק,אבל התוצאה לדעתי היא דבר בטוח.זה הולך לקרוס ואז נוכל ליצור חברה חדשה שמבוססת על ערכי התודעה ולא על המגבלות של המוח.ואני פשוט אגיד את זה כי אני חושב שזה חשוב,לפחות מבחינתי זה חשוב.אני חושב שיש סכנה גדולה שכל הדבר הזה של 2012 הוא הסחת דעת מאסיבית,כבדה.

בר:זה באג 2000 רוחני.

דא:(צוחק)ככה למעשה אני קורא לזה בעצמי,באג 2000 הרוחני.מכל האנשים,אני,בתור אחד שנאמר לו דרך מדיום בשנת 1990 שהולך לחול שינוי בתדרים,אני מכולם אמור להגיד:כן,תראו! 2012,זה זה! זוהי פשוט עדות נוספת של שינוי ברטט.אני לא יכול להתחבר לזה..
מה שמעט מדאיג היא כמות המיילים שמגיעה אלי ולאתרי אינטרנט של אנשים אחרים שאני מכיר,אנשים אומרים:מה הטעם לעשות משהו אם הכל עומד להשתנות ב 2012?!

בר:באופן אוטומטי

דא:זה כמו שאובמה מוכר תיקווה וזה תמיד פירושו לרתום את העגלה לפני הסוסים.לא חשוב כמה מהר תלך לעולם לא תתקרב לסוס מקדימה.זה מה שתקווה עושה במיוחד בדרך שאובמה מציג את זה והפוטנציאל של 2012 להפוך למצב סטטי שבו אנשים שיכולים לעשות משהו פשוט יושבים ומחכים.שוב,מה זה 2012 באופן סימבולי? זה חיל הפרשים מגיע להציל אותנו.

בר:בדיוק

דא:הי,הי,חיל הפרשים כאן!והוא לא בדרך,הוא כבר כאן.

קק:נכון

דא:חיל הפרשים צריך לעלות על הסוס ולהפסיק לחכות שחייל אחר יגיע..

קק:נכון מאוד.זה כמו ניאו במקום שהוא נמצא כשהוא מבין שיש לו את היכולת להיות הכל (כל מה שקיים) ולכן כדורים עוברים דרכו כי הוא כבר לא שם באמת.

דא:נכון

קק:למעשה הוא נמצא בכל מקום,ז"א אני יודעת שזה רק מילים אבל במובן מסויים זה המפתח שכולנו מחזיקים.ומה שבעצם קורה עם גל ההתעוררות הוא שאנחנו מקבלים סיוע. נאמר לנו ע"י אנשים שונים אבל אחד מהם בפרט-ג'ק סימפסון שעבד "בפנים",שלא חשוב איך אתה מסתכל על העתיד גל האנרגיה הזה מתקרב לכדור הארץ או שאפשר לראות את זה כאילו מערכת השמש שלנו נעה לתוך האנרגיה.זה מגיע.
אז זה כמו למשל שאתה גולש ויודע שגל מגיע,יש קבוצה שלמה של אנשים על פני כדור הארץ שמתכוננים לרכוב על הגל וכדי לעשות את זה הם צריכים שיהיה להם את המפתח כדי לעלות על הגל או בסימבוליות על הגלשן.שהתודעה היא המפתח להבנה מי הם באמת,מהי התודעה וכיצד הם מאוחדים כל זה מהווה חלק מהמפתח שפותח את המנעול

דא:כן

קק:כי אנחנו מאוחדים.אם אנחנו יודעים שאנחנו נמצאים בכל מקום ושאנחנו קשורים לחלוטין...תראה,אני בתוך הגוף הזה עכשיו ואתה בגוף הזה ונראה כאילו יש בנינו חלל ריק,אבל במציאות זו התודעה.השטח הזה הוא משולב כך שלמעשה אין שום רווח בינך וביני ובין ביל.כולנו בתוך ים התודעה.

בר:אנחנו שלוש פסגות של אותו קרחון

דא:ובגלל זה השורה התחתונה של כל דבר זה לפתח את התודעה.אם לא ניהפך למודעים ונעבור אל תוך עולמות ההבנה של סוג הדברים שאת מדברת עליהם-שכולנו אחד,התודעה חווה את עצמה באופן סובייקטיבי.החיים הם רק חלום,החומר עשוי מאנרגיה דחוסה ברטט איטי,ביל היקס נהג לאמר-אלא אם אנחנו באים מהפרספקטיבה הזו אז...  מהי נקודת המפתח של כל דיקטטורה?זה הפרד ומשול.לכן הבסיס של מה שהם עושים זה לקחת את התודעה,תודעה,תודעה,תודעה ומחלקים אותה בתוך עצמה.
תראו,מה שאנחנו רואים כאן בעצם זו תודעה שכל כך נשלטת באמצעות תכסיסים שהיא במלחמה עם עצמה.עד לפה זה הגיע.זה הובא לרמה כל כך נמוכה של מודעות בהשוואה לפוטנציאל.לכן הרוחניות וחוכמת הרחוב,קנוניית חמשת החושים וההבנה של טבע המציאות,כל אלו חייבים ללכת יד ביחד ,אתם יודעים,יותר מדי זמן הם נמצאים בנפרד. אנשים אומרים:אוי רוחניות זה ניו אייג'... או לחילופין הדבר ההוא נשמע אמין,אבל זה ניו אייג',האם זה אמין? כל הדברים האלה צריכים לבוא ביחד בגלל שכיחידה אחת הם בלתי ניתנים לעצירה.כשהם בנפרד-אז שוב,הפרד ומשול.יש להם שבריר מהפוטנציאל לשינוי.אם אנשים יבואו מהלב,הם ידעו מה לעשות.

בר:בדיוק

דא:אם אנשים באים מהראש,הוא ייתן להם רשימה ארוכה של סיבות למה אין באפשרותם לעשות שום דבר או למה אין טעם לעשות את הדברים.
סימבולית,אנחנו בצומת דרכים כי זה המאזן בין השניים שאנחנו רוצים בהם באופן אידאלי וזו הבחירה בין הראש והלב.בפועל תפיסת המציאות שלנו נשלטת או ע"י הראש או ע"י הלב.אם ניקח את השביל של הלב אז העולם ישתנה מביטוי של ה"מיינד" לביטוי של התודעה.זה יהיה חייב להשתנות כי מדובר בהשלכה.מה שנמצא בחוץ חייב להיות מושפע ממה שקורה פה בפנים.
אם ניקח את השביל של ה"מיינד" אז אנחנו הולכים לחיות בגירסה הגלובלית של גרמניה הנאצית.בסופו של דבר כל העסק יתמוטט כי ההתעוררות תחדל מלהחזיק את זה ביחד.

בר:אם היינו מהמרים,מה היית אומר שהוא לוח הזמנים של המאורעות,ומתי זה יסתיים,בעוד שנה,שנתיים שלוש,חמש,עשר שנים?אם היית היסטוריון על מה היית בוחר לכתוב?

דא:ההערכה שלי,וכנראה שאני אופטימי-אני אומר שכנראה נחייה בגירסה הגלובלית של גרמניה הנאצית בתוך 10 שנים אם נבחר את השביל הזה(הראש).אם ניקח את השביל הזה(הלב) בתוך עשר שנים אנחנו נהיה עמוק בתקופת מעבר לעולם אחר לגמרי.זו רק בחירה אבל גורם האיקס המסתורי יעזור לנו לשנות את העולם למקום שאני ארצה לגור בו.אני לא יודע מהו גורם האיקס.אבל אני יודע שהוא יגיע.והכל יהיה בסדר.

בר:נפלא

קק:אני מאוד מודה לך דייויד

דא:תודה קרי

קק:מעולה

דא:התענוג כולו שלי.תודה ביל

בר:תודה רבה לך

דא:בבקשה

קק:בציפיה לעתיד לבוא..

דא:כן

בר:זה סיום טוב

קק:והעתיד כבר כאן

בר:העתיד כבר כאן

דא:והוא היה תמיד.הקש כאן עבור הראיון המצולם