חפש

__________________________________________________________

ג'ים ספארקס

 תמליל הראיון


דף זה הינו גירסה מחודשת מתוך המקור- Project Camelot publication

ג'ים ספארקס והשומרים

ראיון מצולם עם ג'ים ספארקס


לאס וגאס,יוני 2007


צילום,עריכה ובימוי:קרי קסידי וביל רייאן


ביל ראיין: ג'ים ספארקס,אנחנו שמחים לדבר איתך היום. אני ביל ראיין,חצי מהצוות של פרוייקט קמלוט,יחד עם קרי קאסידי. מה שאנחנו עושים, בין השאר, זה להציג חלקים שונים מהפאזל של התמונה הגדולה. יש הרבה אנשים שרואים עכשיו את הראיון הזה, ושירצו - כמוני וכמוך, לחבר את החתיכות האלו של הפאזל. 

ג'ים ספארקס:טוב

ביל: אנחנו מדברים איתך היום מאחר ואנחנו מבינים שיש אצלך כמה חלקים חשובים שתוכל להראות לאנשים, כך שהם יוכלו לחבר את כל חלקי הפאזל , וגם אנחנו נוכל לנסות ולעשות כך.אנחנו מדברים איתך בגלל שאתה מה שמכונה בקהילת העבמים "חטוף שנחטף מספר פעמים תוך כדי מודעות מלאה". זה המשפט הקצר ביותר שהצלחתי לנסח.

ג'ים:זו דרך טובה לנסח את הדברים

ביל: האם אתה יכול לתאר את הדברים בדרך שלך ? מה  להרגשתך היא תרומתך לפאזל הגדול ?

ג'ים:בקצרה,האינטראקציה מתקיימת כבר בערך 19 שנים.6 השנים הראשונות היו מעורפלות,בלי מסגרת התייחסות,לא הבנתי מה קורה. הייתי אומר שזה דומה למה שעובר על רוב החטופים.חוץ מזה,שכאמור,נזכרתי ונהייתי מודע ל 95%-98% מכל זה.

ביל: אם אתה צריך להעריך,כמה פעמים נחטפת ?

ג'ים: מאות.

ביל: מאות ?

ג'ים:מאות רבות.

ביל: מאות רבות? זה המון!

ג'ים:מאות רבות.

ביל:האם היית אומר,שוב,לאור הניסיון שלך,שזה יוצא דופן או שיכול להיות שיש חטופים רבים שנחטפו מאות פעמים אבל לא זוכרים אף אחת מהפעמים האלו ?האם זה אפשרי ?

ג'ים: אני חושב שיש הרבה אמת במה שאמרת בגלל שראיתי חטיפות מסיביות שמעורבים בהן מאות חטופים ובחטיפות אלו הזיכרון של האנשים נלקח מהם לקראת הסוף. בגדול, בחטיפות המסיביות שראיתי מעורבים בעיקר אלו שמכונים בד"כ "אפורים". הם מקבלים "שיעורים סביבתיים". זה על פני תקופה של 19 שנים.

ביל: למה אתה מתכוון ב"שיעורים סביבתיים" ? למה אתה מתכוון כשאתה אומר את זה?

ג'ים:מודעות למצב הנוכחי שבו אנו נמצאים מבחינת הסביבה.מה שהם בעיקר עושים בחטיפות האלו,בייחוד בחטיפות המסיביות שיש בהן אג'נדה מסויימת שהיא גלובלית,זה להעלות את המודעות ליופי של כדור הארץ כיום ובעבר ע"י הצגת סוגים שונים של תמונות.ואז בהדרגה הם הופכים להיות "מרירים" בקשר למה שאנחנו עושים לכדור הארץ.הם מדווחים שכדור הארץ גווע. אני מאמין שהם גם מקבלים את מה שאני יודע שקיבלתי, משימה, אם אפשר לקרוא לזה כך.הם לא חייבים לעשות את זה.הם מקבלים את המשימה הזו גם דרך התת מודע וגם בצורה מודעת.הזיכרון של המסר המודע נלקח מהם לפני שהם חוזרים.אני חושב שהמסר הזה יגיע לנקודה של מסה קריטית גלובלית כך שכשהם מתנהלים בחיי היום-יום הרגילים שלהם לחלק יהיו קטעי זכרונות של החטיפה,לחלק לא יהיו בכלל.אנחנו מדברים על עשרות אלפים, מאות אלפים, אולי אפילו מיליונים או יותר בכל רחבי העולם.

ביל:בכל העולם?

ג'ים:בכל העולם.אבל זה יגיע לנקודה של מסה קריטית, למצב שבו התיזמון,אם התיזמון מושלם,אני חושב שחלק גדול מהזיכרון יחזור בקשר למה שאתה אמור לעשות. כך שנראה שיש משהו חזק שמניע את החטופים...

ביל:האם זה חלק מתוכנית ארוכת טווח?

ג'ים:כן.

ביל:תוכנית מקיפה ארוכת טווח?

ג'ים:כן,יש תוכנית מסויימת,אג'נדה.

בר: והאג'נדה, אני רק מבהיר את מה שאתה אומר, האג'נדה היא חינוכית ? חוץ מזה שיש להם סיגנון לימוד מיוחד, אולי לא הסיגנון שהיינו רוצים להשתמש בו בשביל ללמד את ילדינו ?

ג'ים:אין ספק שמדובר פה על לימוד, אבל זה לא שיעור למידה,זה בעצם לנקוט בפעולה.עכשיו,אני ראיתי את השינוי הזה צומח בתוכי, מתוך מודעות למה שקורה.ראיתי את השינוי הזה קורה גם אצל מישהו מסויים שאיתו תיקשרתי במהלך החטיפה במשך כמה שעות,ואח"כ ראיתי אותו פה בבית במשך השנים,מקבל את המסר הסביבתי הזה כמו שכל האחרים קיבלו.לא הזכרתי את זה שאני יודע מי הוא....והתחברנו אחד עם השני,ואני יכול להמשיך עם זה... אבל אנחנו חברים.

ביל:למרות שלא היה לו זיכרון של מה שעבר עליו,ואתה לא דיברת על זה,שמת לב למה שקרה וראית שהוא משנה את הגישה שלו, משנה את ההתנהגות שלו,ומתחיל לקחת חלק פעיל בפרוייקטים מסויימים...

ג'ים:בהחלט.

ביל:אתה הבחנת בזה ... וזה היה בדיוק מה שהתוכנית שלהם נועדה להשיג

ג'ים:בדיוק. ואז,באופן מעניין היו רמיזות בשלבים הראשונים של האינטרקציה בינינו,שבהן הוא כן שיתף אותי,אני זוכר את זה.או שהיו לו חלקי זיכרונות, כמו לרוב החטופים,והייתי צריך לנשוך את לשוני כי ידעתי מי הוא היה.טוב,עכשיו הוא יודע מי אני והוא הגיע להכרה מלאה.זו אג'נדה רצינית.
עכשיו, עבורי באופן אישי,כמו לרוב החטופים,היתה תקופה של שש שנים שהיתה סיוט מהלך,כי לא היתה לי מסגרת התייחסות.לא הבנתי מה קורה.הם לא עשו שום דבר בצורה ברורה.אז אני לא רוצה להגיד שאומנתי.עדיין לא מצאתי את המילה המתאימה לזה.זה קצת כמו מחנה טירונות של חוצנים.

ביל:הקניית ידע,אולי זו תהיה מילה יותר מתאימה?

ג'ים:כן! כך שאתה יודע איך להתנהג.בשורה התחתונה.בגלל שאתה מתמודד עם יצורים שיש להם אינטיליגנציה לא אנושית.הם פי עשר עד מאה יותר מהירים מאיתנו בחשיבה.יש להם טכנולוגיה מתקדמת.הם יכולים לנסוע בזמן.הם יכולים להגיע למקומות שונים ביקום באפס זמן. הם יכולים לעבוד עם מימדים שונים והאנשים האלו,או היישויות האלו,כ"כ שונות מאיתנו,בייחוד מבחינה חברתית.אין ספק שאין להם בכלל כישורים חברתיים,לפי הגדרתנו.הם יוצרים אצלך טראומה.האינטרקציה איתם היא טראומטית בכל המובנים.זה דווקא יותר טוב שהזיכרון נלקח מהאנשים,ואולי חוזר אליהם בצורה הדרגתית,כך שהם יכולים להתמודד עם זה.
אבל בשש השנים הראשונות זו היתה חוויה מעורפלת,פרדוקסלית,ושל למידת סימנים.ולא היתה לי שום מסגרת התייחסות בקשר למה שקורה.בשש-שבע השנים שבאו אח"כ איפשרו לי להסתובב בחופשיות בספינת החלל שלהם,ואז יכולתי לראות את האג'נדות.אז ידעתי איך להתנהג.א'- לא התכוונתי להרוג אותם,ב'- לא הלכתי "לפרק" את החללית,ג'- לא הלכתי להפריע,לא ניסיתי... כמו איך שהתנהגתי ב-שש השנים הראשונות כשרוב הזמן הייתי משותק.רק אז יכולתי לראות מה הם עושים.

ביל:עכשיו, זה מאוד מוזר כי זה אחרי התקופה שבה מרדת במונחים שלהם,לא שיתפת פעולה.צעקת וצרחת עליהם.כעסת עליהם,היית מאוד כעוס...

ג'ים:נכון

ביל: ... שהדברים האלו קורים לך בניגוד לרצונך,אבל אז נראה שהם החליטו לתת בך אמון,כמעט כדי שתעזור להם עם התוכנית שלהם. אני מתכוון שיש פה סתירה בין הדברים.
ג'ים:כן,אבל זה היה הכרחי. אני מתכוון שאתה ממש... זה לא שאני מצדיק אותם.אני לא טוען...וכבר שמעת אותי אומר את זה בעבר, ואני אגיד את זה שוב,אני לא דורש לאמץ את התרבות של החוצנים.יש לי חשדות בריאים כל הזמן בקשר לכל המניעים שלהם.אני גם לא פשוט בולע את זה ואומר "זה המצב",אני נותן לדברים לקרות מעצמם.זה הדבר הכי חכם לעשות.מה שאני מגלה זה שהדברים קורים מעצמם ואני רואה סימנים שהם חיוביים ולא שליליים.

ביל:האם יהיה זה הוגן אם ככה,לתאר את זה כשטיפת מוח חיובית ? זו הדרך שאני רואה את הדברים ביחס אליך.ושוב,יש פה סתירה, בגלל שהמונח "שטיפת מוח" לא מתקשר אצלנו עם משהו חיובי בכלל

ג'ים:ברור

ביל:אבל יש פה משהו שהוא נגד הרצון החופשי של האנשים

ג'ים:נכון

ביל:הכוונות שלהם נראות חיוביות בגלל שהרעיון הוא לזעזע אנשים או לדחוף אותם ללקיחת יותר אחריות בקשר לפלנטה שלנו והסביבה שלנו ממה שעשינו עד עכשיו.האם זה בגלל שהם אלטרואיסטים לחלוטין או שמעורב פה גם אינטרס שלהם ?

ג'ים:אין ספק שיש פה אינטרס שלהם ואין ספק גם שיש פה תועלת מבחינתנו.אבל בקשר להיבט של שטיפת המוח,אין ספק שזה קיים. אין ספק שזה נכפה עלינו.עכשיו,זה משהו שלקח לי כמה שנים להבין למה זה צריך להיות ככה.בגלל שהם כ"כ מתקדמים מאיתנו.אנחנו מדברים על מינים של אינטיליגנציה לא-אנושית שמתקדמים מאיתנו מבחינה טכנולוגית באלפי שנים,פשוטו כמשמעו.מקדימים אותנו באלפי שנים בהבנה של דברים ובהתפתחות.הם הצטרפו,אם אפשר לומר זאת כך,לשכונה הגלקטית.הם התגברו על נושאים כמו מוות,חלקם לפחות. תוחלת החיים שלהם היא יוצאת דופן ואני חושב גם שיש להם את האפשרות לעבור להתקיים בגוף פיזי אחר,כשהגוף שלהם מתכלה.

ביל:זה מה ששמענו

ג'ים:יש להם ניסיון של אלפי אלפי אלפי אלפי שנים ששמור במאגר שלהם במוח.זה מגבש,זה שימושי,זה עובד כקבוצה... וכשיש לך משהו כזה,עם יכולות כאלה במוח,ואתה הורג את הפלנטה שלך,הם רואים את הבעיה בטווח הארוך.

ביל:האם זו הפלנטה "שלנו" או "שלהם" ?

ג'ים:(צוחק) יש דברים שקשה להבין ושלא נהנתי מהם בגלל שנהגתי לצרוח בשנים הראשונות "למה אני, למה אני, למה אני, למה אני...?" ולא קיבלתי תשובה.ולקח עוד חמש שנים להמשיך עם זה, והשורה התחתונה היא... "אפורים" והמין הספציפי הזה... אני לא מדבר על כולם... מאוד דומים לפנים שראיתי פה מוקדם יותר (מתייחס למודל ראש החוצן של ביל הולדן, ראה בהמשך הראיון)... טוענים שהם שינו את הגנטיקה של היצורים דמוי-הקופים שראיתי,בצורה הולוגרפית,לא פיזית.זה קשור לזמן... בכל מקרה,הם לקחו תמונות מתקופות זמן שונות,ויכולתי לראות איך זה נראה אז.אולי לפני מיליון שנים,אולי לפני מאות אלפי שנים.היצורים דמויי-הקופים האלו,שלא ממש נראים כמו קוף,וגם לא ממש כמו בן-אדם,הם טוענים שהם שינו אותם גנטית כדי להפוך אותם למה שאנחנו היום.

ביל:האם אתה אומר שחווית את זה קצת כמו הולודק במסע בין כוכבים ?(מתקן מדמה מציאות שנמצא על סיפון ספינת החלל בסדרת הטלוויזיה) מעין סוג של... כאילו שאתה ממש שם?

ג'ים:לא, לא

ביל:טוב,סליחה.רק תסביר לנו איך חווית את זה

ג'ים:מה שאנחנו בד"כ יכולים לקרוא לו... כמו תמונת מחשב, רק מוקרנת החוצה כמו הולוגרמה. כך שאתה רואה את זה במקטעים, והיו הרבה מקטעים הולוגרפים כאלה שתלויים באוויר. ראיתי אלפים רבים של תמונות כאלו בזמן הנסיונות האלו

ביל:אז זה כמו מסך טלוויזיה רחב תלת מימדי ואתה נמצא ממש לפניו ?

ג'ים:כן

ביל:טוב,הבנתי

ג'ים: ולפי החשיבות של הדברים מופיעים גם מימדים. עכשיו אני אסביר בצורה מפורטת. אם זה דו-מימדי, זה כמעט כמו משהו שטוח, כמו סקיצה, אבל אחת שנלקחה כהרף עין... ואם היתה לזה משמעות או חשיבות גדולה יותר אז זה היה מקבל גם עומק. אבל היצורים דמויי הקופים האלו, לפי מה שהם טוענים, הם שינו אותם מבחינה גנטית כדי להפוך אותם למה שאנחנו היום, שזה חלק מהם, לדבריהם,וחלק טבעי ממה שנמצא פה.

ביל: אז אנחנו חולקים גנטיקה משותפת איתם ?

ג'ים:אתה יכול לקרוא לזה כך.איך בדיוק הם עשו את זה,אני לא יודע.

ביל:אני לא ממש יודע...זה מושג טכני

ג'ים:אני חושב, אתה יודע,שיום אחד זה יתגלה.יש לי אפילו מחשבות על איך זה יקרה.ואף על פי כן,אני יודע שזה מנוגד לדת,פילוסופיה, דברים מהסוג הזה... בגלל זה אני אומר שבמשך הרבה שנים בעצם מאוד כעסתי בקשר לזה,אבל אני כבר לא כועס.זה נותן להם תחושה ,זכות,אני לא רוצה לומר בעלות,זו לא המילה המדוייקת... יש להם אחריות,למרות שאני לא מאוד גאה בהישגים שלהם בכל מה שנוגע בלהיות בלתי נראים,האינטרקציה איתנו,הערפל סביבם,לא לדעת מי הם,לשמור את עצמם נסתרים.אם אתה מסתכל על דברים כמו השואה ודברים מהסוג הזה,פיצוצים אטומים,ומה שאנחנו עושים מלחמה אחרי מלחמה... היית יכול לחשוב... הם לא ממש לוקחים אחריות.טוב, עכשיו אני מבין טוב יותר. אני מבין למה זה המצב.

ביל:יש ספר שכתבת, שנקרא "השומרים"

ג'ים:נכון

ביל:למה קראת לו "השומרים" ?

ג'ים:טוב, בהתחלה הוא היה אמור להיקרא "אנשי הכוכבים".במשך שנים,בשנים הראשונות,רציתי לדעת מי הם והם לא אוהבים לענות על שאלות מכל מיני סיבות.היה זמן שבו מה שהדהים אותי ב"אנשי הכוכבים" זה שהיה לי... בשנים הראשונות נהגתי לעשות סמלים,הייתי צריך לעשות תרגילים והם היו לוקחים זרע.והם היו עושים את כל הדברים הטראומטים האלו,ואם הייתי עכבר מעבדה טוב,היו מפגשים מתגמלים... היו עונשים והיו פרסים... שהייתי יכול לקבל תשובות לשאלות.היו מקרים שבהם ידעתי שהצלחתי במיוחד,וזה היה בשנים הראשונות. ואז יכולתי לשאול שאלה וידעתי שאני אקבל תשובה.

ביל:זה היה הפרס שקיבלת, שיכולת לשאול שאלה ? (ביל צוחק).טוב,תמשיך

ג'ים:והשאלה שלי היתה, "מי לעזאזל... מי אתם ?" והתשובה היתה "אנשי כוכבים".עכשיו,מאוד לא אהבתי את התשובה הזו בתור בן-אדם,כי הרגשתי כאילו,"מה, אתם חושבים שאני קוף, שאני אידיוט ?" אתה יודע, "אנשי כוכבים", מה אתם אומרים ? זה נשמע כמו מדע בדיוני משנות ה-50,כן,אנשי כוכבים.אבל מה שמעניין בקשר להבנות האלה,הוא שחלק מהתשובות או רוב התשובות הן כ"כ פשוטות ולעניין, כך שקשה בתור בן-אדם לקבל משהו פשוט

ביל:כן,אני חושב שאני מסכים איתך בקשר לזה.מילת המפתח היא 'אנשים'.

ג'ים:'אנשים'

ביל:כן,'אנשים'.

ג'ים: "אנשי כוכבים".אז,הבנתי למה הם התכוונו.הם החשיבו את עצמם כאנשים.וכשהם אמרו לי את זה בפעם הראשונה אני ירדתי עליהם חזק.

ביל:כן

ג'ים:בגלל שאני בן-אדם,אתם לא,אתה בן-אדם (מצביע על ביל),את בן-אדם (מצביע למצלמה),אתם לא.איך אתם מעיזים לקרוא לעצמכם אנשים! אבל במשך הזמן התחלתי להבין את המשמעות,שכן,הם מהכוכבים.הם מחשיבים את עצמם לאנשים,או בני-אדם,או ישויות, אבל הם פשוט משתמשים במונח "אנשים".והם נוסעים בזמן,הם עוברים בין מימדים,הם עושים את זה במשך עשרות אלפי שנים.ככה שאין להם כבר בסיס אמיתי,אם אפשר לומר ככה.לא שיש משהו רע בזה.זו היתה תשובה מושלמת.
 
טוב.עכשיו, קרה משהו עמוק ששינה את זה ל"השומרים".נסעתי מנפלס,פלורידה,לפורט מאייר ביץ',שם גרתי באותו הזמן,באמצע הדרך,ראיתי משהו יוצא דופן.שזה לא יוצא דופן לטכנולוגיה שיש להם.אבל ראיתי כלי טיס שנראה כמו מפרשית.כלומר,ראיתי מפרש,שחצה את הכביש,בערך חצי מייל או שלושת רבעי מייל ממני.עכשיו,בתקופה הזו חייתי באיזור שיש בו מים,וזה לא יוצא דופן לראות מפרשית.וכשראיתי את המפרש הזה,ונסעתי במורד הכביש,ואני רואה את המפרש חוצה את הכביש,הבנתי שאני מכיר את האיזור הזה ואין פה מים,אין גשר, ואני מסתכל על משהו שכאילו עובר דרך הכביש.זה היה בעצם הקצה של מה שאני מכנה חללית בצורת יהלום,שבחלקה העליון היא כמו פירמידה.אז שוב,זה לא משהו שאנחנו יכולים להסביר עם חוקי הפיזיקה שלנו.בגלל זה נדמה שחלק מהדברים האלו עוברים דרך חומר מוצק.הם נראים...יש דיווחים שהם עפים דרך הרי געש... ויש עוד כל מיני דברים מהסוג הזה.הם יכולים ליצור שדה.הם יכולים לעשות את זה.וזה מושך את תשומת ליבך.
 
 כשהבנתי מה אני רואה,זה התרומם מעל הכביש אל השמים,זה היה ענק,שקט,לא יכולת לשמוע כלום,וזה היה תלוי שם.ואני מסתכל על הדבר הזה ואז היה מסר טלפתי מאוד ברור:"השומרים,השומרים כאן כדי לקחת את האנשים שלהם הביתה למקום יותר טוב". עכשיו, כשהדברים האלו נאמרו,ראיתי תמונה מאוד ברורה מוקרנת בראש שלי,כי הם עושים דברים מהסוג הזה,בגלל שהם מסוגלים להעביר מחשבה,להעביר דימוי.ראיתי בפנים משהו שנראה כמעט כמו אטריום ואותם אוספים כל דגימה של חיים שאתה יכול לדמיין.זרע, ביצית, זרעים של צמחים, של חיות, דם, ומקטלגים את הכל ושומרים את זה בצורה היי-טקית.אז הם אוספים את הדברים האלו.עכשיו,למה הם מתכוונים ב"הם לוקחים את האנשים שלהם למקום טוב יותר" ?בכל אופן,הם מתייחסים לעצמם בצורה ברורה ומובחנת כ"השומרים".
 
 עכשיו,מה שאני מבין זה שהספינה הזו היא מעין תחנת ממסר.כלומר,יש ביקום את סביבת הגלקסיה,באופן כללי הם לא נלחמים אחד בשני. זה טלפתי.אפילו אם יש לך אג'נדה מסויימת,ולהם יש אג'נדה אחרת,אנחנו מדברים על התפתחות.אתה במסעות שלך כמין כלשהו (זן).נניח שאתה "האפור",ונניח שאני אהיה הבן-אדם במקרה הזה.המסע שלי הוא ביקום.אנחנו יכולים להיתקל בדרך בספינת חלל,ואנחנו לא יודעים מה היא עושה.אז כשהספינה הזו,שהיא כמו ספינה רובוטית,אם אפשר לומר ככה,כשהיא מזהה שמשהו מתקרב אליה,משהו שהוא חלק ממה שהיא עושה או לא,הוא מזהה את עצמו.וכשהוא מזהה את עצמו,אז מי שנמצא ברכב הספציפי הזה,והוא יכול להיות מזנים שונים,יודע:היי,זו ספינת איסוף,זו ספינת רפואה ממוכנת.זו אוספת דגימות.אז הם יודעים מה זה והם יכולים להמשיך בדרכם.

לכן כשניתקלתי במפרש הזה,כשהתחלתי להבין במה מדובר,זה קלט ממני משהו,בגלל שהיתה לי אינטרקציה עם האפורים במשך 19 שנים. תמיד אמרתי שיש אפקט נוסף להמצאות בסביבתם -הטכנולוגיה,השדה,משהו שאני מקרין,משהו שיש בנו החטופים,משהו שקיים- זה קלט אותי כי לא היה לו מושג מי אני.

ביל:אבל הם נהגו באופן שגרתי להזדהות לפנייך

ג'ים:נכון.

ביל:מדהים.

ג'ים:כן,אז הם קוראים לעצמם "השומרים".עכשיו,מה שמעניין שבגלל זה קראתי לספר "השומרים".העובדה המעניינת היא שאחרי האירוע הזה היו שבועות של חטיפות רבות ותצפיות,בצורה יוצאת דופן,ועם אנשים אחרים שאני אפילו לא הכרתי.זה באמת הדהים אותי,כי דבר אחד לגבי העסק הזה,אם אתה מוכן לקרוא לזה עסק,זה שהכל מבוסס על דיבורים.כשזה מגיע ל...בוא נהיה מציאותיים,זה הכל דיבורים.

ביל:תה לא יכול להוכיח שום דבר

ג'ים:נכון.בכל אופן,כשאתה נמצא על החוף,והדבר הזה מופיע בשמים,וישנם הרבה אנשים מסביב,וזה מעל המים ואנשים קופצים בהתלהבות,ואנשים אחרים מפחדים,כל זה קרה ועוד כמה מקרים אחרים בתקופה של שלושה שבועות.אז השם נתקע אצלי בגלל כמות האירועים שקרתה מייד אח"כ,"השומרים".אז הם מתייחסים לעצמם כ"השומרים"

ביל:מאוד מרשים.מאוד הולם.לאן זה מוביל, והאם יש איזו תוכנית על הפרק ? מנקודת הראות שלהם,אם היית מנהל הפרוייקט שלהם, האם היית מרגיש, טוב,אנחנו בסדר פה ? או האם אתה חושב שהפלנטה הזו בצרות,ושהם באמת צריכים לעשות דברים בכוח כדי להשלים את מה שהם צריכים ? מה אתה חושב מבחינת איך שהולך להם ?

ג'ים:באופן כללי, בלי להיות ספציפי, ולא מעורפל מדי אבל גם ספציפי

ביל:לאן אתה מרגיש שזה מוביל ? ולמה ?

ג'ים:למה? טוב (צוחק).שוב,יש פה יצורים,או יישויות אינטיליגנטיות לא -אנושיות,שמקדימים אותנו,שוב,בעשרות אלפי שנים,אם לא מאות אלפי שנים.איפה הם יהיו,אם אפשר לומר ככה,מבחינה חברתית,ואיך הם מתנהגים,ואיך הם קשורים למקום שבו אנחנו נמצאים.יש להם טכנולוגיה שיכולה לקחת אותם לעבר,שיכולה לקחת אותם לעתיד.מה שאני רוצה להגיד, בגדול,זה שאנחנו מגיעים לנקודה,מאחר ואני לא רוצה להיות זה שמדבר על אחרית הימים וכל זה לומר שמגיע סוף העולם,אני מתרחק מזה.

ביל:אבל אתה גם בן-אדם מאוד ישר שמדווח בנוגע למה שהוא קולט

ג'ים:אנחנו כן בשלבי התפתחות...

ביל:או.קי

ג'ים:... כמין. אנחנו כן מתקדמים בהמון דברים,בייחוד בנושא המוות.אנחנו כן משתמשים בכלים בשביל לנסוע בזמן.אנחנו כן מתפרשים במרחב כדי להגיע מנקודה א' לנקודה ב',בלי שיחלוף זמן.החדשות הטובות הן שאנחנו כן מתפתחים.החדשות המצערות הן שרק קומץ מאיתנו יישרוד לפני שאנחנו מתרבים מחדש ומתפתחים.

ביל:יישרוד את מה ?

ג'ים:טוב, יש לי חשש גדול שמאחר ותשומת הלב של כמעט כל גזע אינטיליגנטי חוצני לא-אנושי הוא על הסביבה שלנו,אני חושש שמשהו רע עומד לקרות כאן.בכל מקרה,המאמץ מהעתיד בקשר לעכשיו הוא להביא את כל ששת המיליארדים,בנקודה הזו קרוב לשמונה מיליארד מאיתנו,לשרוד ולהתפתח בעתיד,ולהצטרף לחברה הגלקטית.זה יכול להשתנות

ביל:באיזו נקודה?אמרת בנקודה "הזו",שמונה מיליארד.איזו נקודה ?

ג'ים:איזו נקודה באיזה מובן ?

ביל:האם התכוונת בשנה מסויימת? או במצב מסויים?

ג'ים:או.קי הנה משהו חכם

ביל:או.קי

ג'ים:משהו מאוד מאוד חכם.זה מגיע מניסיון אישי שלי,וזה בא מזה שראיתי את ה"חבר'ה" האלה בפעולה,אם אפשר לומר כך.אין דבר יותר גרוע, ואני לא דתי,ואין דבר יותר גרוע מנביאי שקר,אם אפשר לומר כך.אפילו אם יש מישהו שראה את העתיד - ואני ראיתי - והדרך שבה הם תיארו את זה,היא כזו שאני לא יכול להגיד מתי ובאיזה זמן זה יקרה.יש פה פרדוקס.אבל עכשיו אני מבין שבשנים הראשונות הייתי תמיד מקבל את ההולוגרמות של זמנים ומקומות שונים,בלי שהבנתי מה אני רואה.עכשיו 19-18שנים מאוחר יותר,אני מבין שלא יכולתי לדעת מה אני רואה ומתי,בגלל שהשפעתי על זה.הייתי משפיע על המקום שבו אני נמצא בדבר הזה. וככה גם חטופים אחרים.

ביל:אנחנו רוצים לקחת עמדה אחראית כשאנחנו מציגים לאנשים את המידע הטוב ביותר שקיים,מעדויות של אנשים,כך שאלו שמסוגלים לשמוע,ישמעו.אלו שלא יכולים לשמוע,לא חשוב מה נעשה,ואולי יהיו אנשים שיוכלו לעורר אותם כדי לנקוט בפעולה אחראית

ג'ים:טוב

ביל:אנחנו לא רואי שחורות,אנחנו לא סוחרים בנבואות על אבדון, אנחנו לא מנסים להפחיד אף אחד

ג'ים:נכון

ביל:אנחנו מסכימים איתך. אנחנו רוצים שכל האנושות תעבור את זה בשלום.אבל אם יש מישהו שצופה עכשיו בוידאו הזה,שאומר,"אלוהים, אתם יודעים מה,אני חושב שכדאי שאני אשים לב לדברים שלא שמתי לב אליהם קודם",אז עשינו את העבודה שלנו.

ג'ים:אני יודע מה לעשות,במובן הראשוני של זה.שני דברים:אחד זה חנינה עכשיו,זה לא מגיע מג'ים ספארקס.זה מגיע מהאינטרקציה עם היישויות האלו במשך הרבה שנים.בחנינה הכוונה לזה שיש סוכניויות רשמיות או מאחורי הקלעים,שבד"כ קוראים להן "בלאק אופס",ממשלות חשאיות,אירגונים סודיים,תקרא להן איך שאתה רוצה.ויש להן אינטרקציה שמבוססת על הסכמים של בני-אדם עם מינים אינטיליגנטיים לא אנושיים,שפיתחו ביחד עם היישויות האלו טכנולוגיות כמו אנרגיה חופשית.
אני לא רוצה להשמע כמו שוטה בסדר ? אני לא אומר בואו נחזיק ידיים ונקנה אחד לשני קוקה-קולה,והעולם הוא יפה ויש שלום,ובואו כולנו נשיר ביחד.אני רוצה להיות מעשי ככל שאפשר.אין שום דבר רע עם זה,אבל אני רוצה להיות מעשי.יש טכנולוגיות שישנו את פני כדור הארץ כמו שאנחנו מכירים אותו.ופעם הראשונה בהיסטוריה של המין האנושי נוכל להתפתח.
הבעיה שיש לנו,אני יודע כי ראיתי את זה בעצמי,זה שאנחנו מסתמכים יותר מדי על השפעה חיצונית או מקור חיצוני שיציל אותנו.כמין יש לנו קושי מאוד גדול להסתכל פנימה לתוכנו ולהגיד "זה לא יהיה אלוהים שיציל אותנו".זה לא יהיה... אני לא אומר שאין אלוהים,אני לא אומר שזו לא תהיה רוח גדולה שתעשה את זה בשבילנו.זה לא יהיה כל הכוחות החיצוניים האלו.זה אנחנו שמתמודדים עם עצמנו בפעם הראשונה ועושים את הדברים בעצמנו בשביל להצטרף לחברה הגלקטית.

ביל:אנחנו צריכים להיות המבוגרים ולנקות את הבית של עצמנו

ג'ים:אנחנו צריכים לעשות את זה.קיימות שם בחוץ טכנולוגיות סודיות,אנרגיה חופשית,כך שאנחנו לא צריכים לנצל כ"כ הרבה משאבים מהסביבה שלנו.והטכנולוגיות האלו נמצאות תחת ידיהם של האירגונים החשאיים האלו,שמנקודת ראות שלהם,בעיניים שלהם,רשמיים או לא רשמיים - רובם לא רשמיים,הם עושים את זה בשביל להגן ולשמור על האומה שלנו,ואומות חופשיות אחרות.אני לא סתם אנוכי ואומר ארה"ב,למרות שאנחנו כן,אנחנו נמצאים במקום די גבוה עם הדברים האלו,טוב ?

והגיע הזמן לשחרר את הידע הזה החוצה כי יש את ההתחממות הגלובלית.יש בעיות עם יערות הגשם.יש בעיה עם הזיהום של האוקייאנוס. ואני יכול להמשיך עוד ועוד עם הבעיות הסביבתיות.אז הדברים האלו צריכים להתנקות.עכשיו, מנקודת ראות של הייצורים האלו שהם מאוד אינטיליגנטיים ויש להם הרבה ניסיון והם מבהירים משהו בדרך מאוד ברורה.צריך ליצור כלי עזר ולאפשר לאנשים לצאת החוצה ולהתוודות בגלל שיש רוב הולך וגדל באותם אירגונים סודיים או מבין האנשים של הממשלה החשאית שרוצים לצאת עם האינפורמציה הזו והטכנולוגיות האלו.בכנות,הם לא רוצים למות בגלל שהם הוציאו את זה.הם לא רוצים להיות מוצאים להורג,הם לא רוצים להיות מואשמים.ולמרבה הצער העלילו עלילות על אנשים,חלק נרצחו או נפגעו,בשם הביטחון הלאומי,אזרחים תמימים ושומרי חוק,כי הרבה מהם יוצאים עם הדברים החוצה בייחוד ב 40-60 השנים האחרונות בכל צורה ודרך שהם יכולים.בוא נהיה פרקטיים בקשר לזה.

"אה,אתה אחראי למוות של אבי"."אה,אתה אחראי למוות של הדודה שלי"."אה, אתה אחראי לזה וזה"..בגלל שכל הדברים האלו חייבים לצאת החוצה יחד עם זה.אי-אפשר לגעת באנשים האלה.הם צריכים להיות מסוגלים ל... הם יצטרכו למצוא דרך לחשוף את עצמם ב-100% ואני שונא להשתמש במילה "לסלוח",אבל נצטרך לסלוח להם ולשכוח את מה שהם עשו,כדי שהטכנולוגיות האלו יוכלו לצאת
החוצה ולהציל אותנו,ולעזור לנו להציל את עצמנו מכל מה שעשינו לפלנטה הזו.

 פרוייקט רלוונטי אחד שהוא במיוחד...זה מעין משימה בשבילי ובשביל האחרים,אבל בשבילי במיוחד זה הפרוייקט של יערות הגשם.
 עכשיו למה אני אומר יערות הגשם? הם הריאות של כדור הארץ,הם האיברים הפנימיים שלו.ככה הוא יכול להתנקות ולמחזר את עצמו. וגרמנו לו הרבה נזק. ועכשיו אנחנו פוגעים באיברים הפנימיים.התחממות גלובלית זה רק חלק מזה.אבל יערות הגשם חשובים במיוחד בגלל שזה משהו שאנחנו יכולים לראות,אנחנו יכולים לראות נסיגה או סטיה.אנחנו יכולים לראות את זה מתרחב ומתפשט שוב החוצה ובריא. פרוייקט רלוונטי בלי בסיס גלובלי שבו אנחנו ממש יכולים לראות מה אנחנו עושים,פרוייקט שבו כל העולם יהיה מעורב ושצריך להשלים אותו. ברגע שזה יושלם,אז כולנו נוכל לדעת בכל רחבי הגלובוס שיש משהו שאנחנו יכולים לעשות כמין,כמכלול,כל ששת המיליארדים שאנחנו,או כמה שיהיו מעורבים בכך כדי באמת לשנות משהו כל כך קיצוני כמו הכיוון שאנחנו הולכים אליו.וזה יהפוך את ההתמודדות עם האתגרים האחרים ליותר קלה.עכשיו,כמין,כשהם טסים למעלה ומתבוננים בנו למטה,מה שהם רואים זה קן צרעות.יש צרעות שיש להן תוחלת חיים מאוד קצרה,יש צרעות שאוכלות והורגות את האחרות.יש צרעות שנלחמות באחרות,ואתה מתבונן בצרעות שלא יכולות לעשות שום דבר ביחד ואף פעם לא עשו.

ביל:ונדמה שלגמרי לא אכפת להן מהקן.

ג'ים: והן לא מבינות.לכן הצרעות צריכות להתמודד מול עצמן.זה לא שהם לא רוצים לעזור.תיזכור, האנשים האלו,הייצורים האלו,הדברים האלו, וזו נקודה חשובה מה שאני אומר עכשיו,ניסו,בכל דרך אפשרית,במשך עשרות אלפי שנים,אם לא מאות אלפי שנים,לגרום לנו להתפתח.כל הקביעות, כל הרעיונות שכתובים בספר נוסו,כל מה שיש מתחת לשמש,מתחת לכוכבים.ואנחנו עדיין אותו הדבר,זה הטבע שלנו. אנחנו צריכים לעשות את זה בעצמנו.

ביל:האם העתיד קבוע, או האם אנחנו מדברים רק על הסתברויות ?

ג'ים:אם תיתן לנהר לזרום,הוא יזרום בנתיב שלו וזה קבוע.אתה יכול לשנות את הנתיב של הנהר,אבל ממה שלמדתי לאורך השנים,ודיברתי איתך על זה מקודם,זה שאני לומד לאורך הזמן, תיאוריית הפרפר לא יכולה להיות יותר הפוכה.אם אתה מתייחס לזמן כמו לנהר,למרות שזה יותר מעורפל ומורכב מזה,אבל אם אתה מתייחס לזה כמו לזרם חזק של נהר,בשביל לשנות נהר מאוד חזק ועוצמתי שאמור לזרום בנתיב שלו ואתה יודע לאן הוא אמור לזרום,נדרשת אנרגיה עצומה בשביל לעשות את השינוי הקטן ביותר.לכן אם אתה נותן לנהר לזרום בטבעיות, גם הזרימה של הזמן תמשיך באופן טבעי.

ביל:לאן הנהר זורם כרגע ?

ג'ים:טוב, זה לא קו ישר

ביל:טוב,(צוחק) תשובה טובה.אבל האם הוא זורם בכיוון מסויים ?האם אתה אופטימי ?

ג'ים:אני יודע שאני אופטימי בקשר למה שאמרתי קודם,שרק קומץ של אנשים ביחס לאוכלוסיה הנוכחית של כדה"א,ישרדו את כל ה"זבל" הסביבתי שיבוא.רק קומץ,באופן יחסי.ואז כשנעבור את זה,אנחנו נתפתח ונתרבה שוב.אני יודע שהטכנולוגיה,ואני לא טוען שאני יכול לבנות מכונת זמן,אבל ראיתי את הטכנולוגיה מספר פעמים,יותר מפעם אחת,והתנסיתי בטכנולוגיה שלהם כמה פעמים,יותר מפעם אחת,בהרבה דרכים שונות,פנים מול פנים,וממש ראיתי מול העיניים שלי אותנו חוזרים מהעתיד.זה פשוט מדהים איך הדבר הזה התפתח מהזוועה של שש השנים הראשונות שלי,ואז קרתה אינטרקציה פנטסטית.

אף על פי כן, וזה אותו הדבר:כן,אנחנו נצליח,אבל לא כולנו לפני שנגיע לשם.מה אנחנו רוצים לראות ?אנחנו רוצים לראותאת כולם,
אם לא את רובנו,לפחות עוברים את הנקודה הזו.זה משהו שמאוד קשה לעשות בגלל שא',קשה לשנות את נהר הזמן.הוא חזק,הוא גמיש, הוא רוצה להשבר חזרה.זמן, ברגע שקובעים אותו,רוצה להשאר שם..אבל הוא יכול (להשתנות).ככה שלמרבה הצער אנחנו על מסלול די דפוק,שהוא הרס עצמי יחד עם הפלנטה שלנו.

ביל:האם הראו לך עתיד אפשרי או סבירות של עתיד בתור סוג של אזהרה? משהו כמו,אתה יודע,זה המקום שאליו נגיע אם לא נשנה את הנהר.האם הראו לך דבר כזה ?

ג'ים:בלי להכנס ליותר מדי פרטים ... אחרי שנשדרג את עצמנו כמין,ואני חושב ששם אני רוצה להיות עכשיו,שזה,כמו שאנחנו מבינים דברים עכשיו,כמו שאנחנו רואים דברים עכשיו,זה יהיה פנטסטי.אנחנו לא יכולים פשוט להשען אחורה ולהגיד "ואו, אנחנו באמת מתפתחים" בגלל שאנחנו מתרבים שוב,ומתקבצים מחדש ועוד. הדחף הוא להצליח להביא לשם את רובנו אם לא את כולנו.

ביל:זה נהיה יותר גרוע לפני שזה נהיה יותר טוב, ואנחנו צריכים להתעלות ולהתמודד עם האתגר

ג'ים:זה יהיה,אין ספק שזה יהיה.אה אבל מתי זה יהיה ואיך זה יהיה,לא נדרש לזה הרבה דמיון.אתה יודע,אם אתה מתחיל להסתכל על הרמות של הCO2,אם אתה מתחיל להסתכל על המצב של יערות הגשם...אני יכול להמשיך עוד ועוד עם העניינים הסביבתיים. הדרך לפיתרון היא העובדה שיש לנו את כוח המוח,יש לנו את המשאבים הגולמיים,יש לנו את הטכנולוגיות שמסתירים מאיתנו,לרוב מסיבה טובה מאוד.אבל מהמקום שבו אנחנו נמצאים כרגע,הדברים האלו צריכים לצאת החוצה,והם צריכים לצאת החוצה ולשנות את פני כדור הארץ כמו שאנחנו מכירים אותם.

ביל:איזה מסר היית רוצה להשאיר לצופים אם היית בעמדה שבה אתה יכול להגיד משהו שכל אחד יזכור וישים לב אליו, או יפעל לפיו ? (ג'ים צוחק) מה זה יהיה?

ג'ים:התבוננו פנימה ובאמת באמת תראו איפה אנחנו נמצאים.דמיינו בראש שלכם,דמיינו בלב שלכם,דמיינו בנשמה שלכם את הזוהר.דמיינו את כולנו שם,ראו אותנו כמין מתפתח ואז חישבו מהמקום שבו אתם נמצאים עכשיו על היכן אתם רואים אותנו מתפתחים עם כל הדברים הנפלאים שכרגע אמרתי.איזה צעדים נדרשים כדי להביא אותנו לשם,או להביא אותי לשם,ואיך אני יכול להשתתף בלהביא אותנו לשם כמין


ביל:יש לנו פה קטע וידאו קצר שהקלטנו לא מזמן, ממישהו שהשיג דגם של "אפור". היינו רוצים לדעת מה התגובה שלך לזה. וזה לא משהו מתכונן, זה חי, אלו התגובות הספונטניות שלך... ורק תגיד לנו מה התגובה שלך לזה

ג'ים:(מתבונן במסך המחשב הנייד) בתור התחלה, היתה בינינו שיחת טלפון ושוחחנו על מר ביל הולדן בקצרה אבל עם מעט מאוד פרטים בנוגע לרקע שלו.ואני שאלתי אותך במהלך השיחה בינינו אתמול,אם היתה לו אינטרקציה במציאות עם חוצנים.האם הוא בכלל ראה אותם? ודברים מהסוג הזה ..בטלפון הזכרת את זה שהוא היה באייר פורס 1 (כינוי למטוסו של נשיא ארה"ב).אני מאמין שהוא סיפר על היותו דייל. אני גם מאמין שהוא אמר,אם אני זוכר נכון,שהיה לו קשר עם הנשיא קנדי וכמו שגם אתה הזכרת,הנשיא קנדי הודה בפניו שהוא מודע קיומם של חייזרים ועב"מים ולא פירטת מעבר לזה.
אח"כ הזכרת בקצרה שמעורבותו של מר הולדן השתנתה לאורך השנים:היה לו אישור ביטחוני מסוג כלשהו,ושייתכן והיו לו תמונות,או שהיו לו התנסויות עם עב"מים,עם כלי הטיס עצמם,וחוצנים עומדים לידם.ואז שאלתי אותך,האם הוא יכול לתאר איך הם נראו,או האם אתה יכול להגיד לי מה הוא אמר לך ? ואז סיפרת לי בהקשר לזה שהוא מסתובב עם דגם,ראש,שהוא אומר שהוא מצא באיזה שוק פשפשים או משהו בסגנון, או...

ביל:הוא בעצם מצא אותו

ג'ים:משהו כזה. כיוון שזה היה דומה מאוד למה שהוא ראה נכון ?

ביל:כן, יש מאפיינים מסויימים בדגם הזה שהוא מבין שהם מדוייקים. זו ההבנה שלו. ובגלל הניסיון הייחודי שלך, היינו רוצים להראות את זה גם לך.

ג'ים:זו תגובה אמיתית וישרה,וראיתי במחשב הנייד את הגירסה הספציפית הזו.אחד הדברים,שבלטו לי,כשדיברנו בטלפון,שהיה בדיוק מה שהתחלת להגיד.וזה שהוא אמר שזה העתק מאוד מדוייק,אבל האף והפה היו קצת פחות מוגדרים על החוצן לעומת הדגם הזה.הדבר הראשון שהבחנתי בו ברגע שהתיישבתי הוא שהדבר הזה דומה מאוד למין שאני ראיתי. ממש דומה,אחד לאחד.

אז התגובה הראשונית שלי לזה היתה שיש פה משהו אותנטי.אח"כ כשהסתכלתי יותר מקרוב,כמו שאני מסתכל עכשיו,זה אחד הדברים הראשונים:האף לא נכון. האף קצת יותר מדי בולט בדגם הזה.וגם הצורה שהפה מודגש פה.יש שוני.עכשיו,משהו שבולט לי בקשר לזן הסצפיפי הזה של ה"אפורים",בגלל שזה היה מצב שבו הפנים הם מאוד... הפנים נשארו חקוקות בראש שלי,וזה משהו שאני לא יכול לשכוח
לפנים שלהם יש מרקם של עור (של בע"ח), ואתה יכול לראות משהו שמזכיר קמטים,שמבדיל בין הפרטים השונים,כלומר אני ראיתי אותם והם בערך בגובה מטר,פחות או יותר.ראשים ענקיים, עיניים ענקיות בצבע תה,צווארים דקים ועוד.והם "נמלים פועלות" ואני מאמין שהם חצי ביולוגיים וחצי רובוטים.הם קיימים רק בשביל לבצע משימות.האם זו תבונה מלאכותית ?אני לא חושב כך,בגלל ההיבט הביולוגי.אף על פי כן,מה שהייתי קורא לו המין האמיתי,או החוצנים האמיתיים,הם אלו ששולטים,"מנהלי העבודה". הדגם נראה כמו "מנהל עבודה"-זה נראה כמו מה שהייתי קורא לו חוצן אמיתי.

ביל:מה שביל (הולדן)אמר זה שיש מערכת שרירים מאוד יוצאת דופן ומודגשת בחלק האחורי של הראש, ושבשבילו זה מצביע על כך שמי שלא יצר את הדגם הקטן ידע בדיוק מה הוא עושה, ואו שהיה לו ניסיון, או עדות מאוד מדוייקת שעל פיהם הוא עבד.

ג'ים:(מצביע על מערכת השרירים שנראית על המסך) יותר מדי מודגש... הייתי אומר שזה יהיה... רואה את החריצים פה ? מה שאני רואה זה... אני לא אומר שזה לא אותנטי,אני רק אומר מה שאני יודע.

ביל:ברור

ג'ים:(עדיין מצביע על הראש) החלק הזה פה לא יהיה כ"כ משוקע,כ"כ מודגש,זה יהיה יותר... המתאר יהיה יותר חלק.היוצא מן הכלל שאני נהנה ממנו כאן הם המאפיינים האלו פה,היכן שאתה רואה את החריצים העמוקים האלו ?(עדיין מצביע על אותו איזור) שוב,לפנים של המין הספציפי שאני רואה ושהיתה לי אינטרקציה קרובה איתו,יש מרקם של עור (של חיה).בקשר להיבט הזה של הראש,זה יהיה יותר מעודן,קו יותר עדין.אני פשוט אומר לך את מה שעולה לי בראש ואת תחושת הבטן שלי ברגע שאני מסתכל על זה עכשיו.זה נראה כמו דגם שנעשה לפי חוצן מת

ביל:אה!כן.

ג'ים:זו רק תחושת הבטן שלי,וזה "ככה זה".אבל מוצא חן בעיניי שזה לא מתאר את הפנים הטיפוסיות בצורה חלקה,עם עיניים גדולות,השפתיים הקטנות והדקות,וכולם נראים בערך אותו הדבר. מה שאתה רואה פה זה ללא ספק יצור שיש בו מאפיינים מסויימים מודגשים כדי להבדיל אותו,כמו שמבדילים ביני לבינך או בינך לביני.עכשיו הפנים,אני מתרשם מהעיניים.תמיד אמרתי,אם קראת את העבודה שלי,בראיונות אחרים ובכל הזדמנות שדיברתי בהרצאה,שזה מה שהייתי קורא חוצן אמיתי,כשאני אומר שאני מבדיל אותו מהיצורים הרובוטים.כשאני אומר אמיתי,בגזע הזה,העיניים לא מתקרבות בגודל לעיני התה הענקיות של ה"פועלים השחורים",אבל בלי כל ספק הם יותר גדולות משלנו.אז מה שאני רואה פה בפנים זה שהעיניים עשויות מאוד מאוד טוב,ממה שאני מצליח לראות.האף לא מדוייק,וזה מרתק בעיניי שהוא הזכיר את זה לך וגם אני.ואותו דבר עם הפה.שוב,אני רואה את המרקם של הפנים שדומה לעור,עם הקמטים יותר מעודנים.

ביל:ג'ים,זה ללא ספק נפלא.תודה רבה לך.אתה המומחה הגדול פה בסביבה

ג'ים:או,מצויין! (צוחקים)
.                                                                             תמוך בפרויקט קמלוט באמצעות תרומה

Donate

אנו מודים לך על תרומתך
 נדיבותך מסייעת לנו להמשיך בעבודתנו

ביל רייאן

bill@projectavalon.net


unique visits