Szukaj

__________________________________________________________


Witajcie w polskim Projekcie Avalon

Avalon polska drużyna tłumaczeń wita Was serdecznie.

Znajdziesz poniżej listę stron przetłumaczonych na polski. Proszę powracać tutaj często, aby sprawdzić czy pojawiły się nowe tłumaczenia. Jeżeli chciał/a/byś dołączyć do naszej drużyny, proszę . Jesteśmy otwarci na Twój udział. Naszym celem jest uczynić Project Avalon międzynarodowym projektem, włączającym wiele różnorodnych kultur z naszego świata.

Posiadane przez nas ważne informacje, które nie są dostępne w mainstreamowych mediach, muszą wyjść poza świat anglojęzyczny do całej ludzkości w tym czasie ogromnej zmiany. Każda kultura także ma wiele do zaoferowania ludzkości i mamy nadzieję, że Project Avalon może stać się miejscem dzielenia się takimi unikalnymi perspektywami. Wszystkie kultury, języki i tradycje są zmieniane oraz mogą ukształtować historyczną transformację, która dzieje się za naszego życia. Proszę dołączyć do nas w tym przebudzaniu ludzkości.


  O badaczach i świadkach :

My, Kerry Cassidy i Bill Ryan, niekoniecznie zgadzamy się lub aprobujemy ze wszystkie tutaj zaprezentowane opinie. To o co chodzi w Project Camelot i Project Avalon to badanie otaczających nas tajemnic. Wszyscy jesteśmy, w pewnym sensie, badaczami naszego świata. I podczas gdy my, indywidualnie, możemy nie zgadzać się ze wszystkim co jest zaprezentowane na naszej stronie, w pełni popieramy wolność myśli i mowy oraz Poszukiwanie prawdy.
31 grudnia 2008.

Raporty specjalne i rewelacje


Bob Dean: the Coming of NibiruBill Ryan

Misja Anglosaksońska
Luty 2010 (wideo z napisami PL)

Historycy mówią nam, że "Misja Anglo-Saksońska" oznacza rozprzestrzenianie się chrześcijaństwa w ósmym wieku. Jednakże ponad tysiąc lat później, jest inne, znacznie bardziej srogie znaczenie tej frazy. Otrzymaliśmy ostatnio 11 stron informacji od świadka, który był fizycznie obecny na spotkaniu Seniorów Masonów w City of London w 2005 roku. To o czym dyskutowano przeszywa do szpiku kości.

Ja (Bill) przeprowadziłem wywiad audio z naszym źródłem, Anglikiem, którego tożsamość zweryfikowaliśmy ze wszystkimi znanymi i potwierdzonymi detalami. Ten człowiek, tak jak wielu z którymi do tej pory rozmawialiśmy, nie potrafi już dłużej żyć ze swoim sumieniem lub utrzymywać te informacje w tajemnicy...

Wywiady


David Wilcock: The Road to Ascension
David Wilcock
David Wilcock :
2012: Powrót do Camelotu
Wrzesień 2008 (wideo z napisami PL)


O swojej własnej podróży samopoznania, o tym jak stał się świadomy swojego przeszłego życia jako Edgar Cayce, jak spotykał się z członkami towarzystwa Black Ops oraz ostatecznie zaznajomił się ze światem Illuminati, o swojej wiedzy na temat Prawa Jednego, materiału Ra i jego badaniach naukowych.


Jessica Schab
Kryształowe Dziecko
Grudzień 2008 (wideo z napisami PL)W tym pięćdziesięciominutowym wideo Jessica mówi otwarcie i emocjonalnie na temat swojej osobistej podróży, rodziny i niektórych zadziwiających doświadczeń. Jej słabościami są dysleksja oraz to, że jeszcze w pełni nie zintegrowała swoich wielu doświadczeń oraz percepcji; jej siłą jest otwartość, a także determinacja, aby przynieść wiadomość tym, którzy mogą ją od niej usłyszeć. Widzi siebie jako nowo powstałego nauczyciela i posłańca, prawdopodobnie ma rację w obu przypadkach.

Henry Deacon

rok 2006 (transkrypcja wywiadu)Spotkaliśmy się z nim osobiście we wrześniu 2006 roku. Ze zrozumiałych względów był trochę zdenerwowany i zarazem zdeterminowany z nami rozmawiać. W trakcie rozmowy kilkakrotnie reagował milczeniem i znaczącymi spojrzeniami lub enigmatycznym uśmiechem. Sprawiał wrażenie szczerego i czasami nie miał pewności, co może, a czego nie powinien mówić. Momentami czuliśmy, że ujawnianie pewnych tajemnic w sposób uniemożliwiający jego wytropienie, sprawia mu radość. Kilka dodatkowych szczegółów uzupełniliśmy na podstawie informacji, jakie przesłał nam już po rozmowie w e-mailach.
Bob Dean: the Coming of Nibiru
Ręce Boga

Znaczenie Symbolu

Myślałem o symbolu, który wiązałby się w jakiś sposób z polskim językiem lub w ogóle z kulturą środkowo-wschodniej Europy. Do głowy przyszło mi to czego uczyłem się już w pierwszych latach liceum: Bóg Świętowit, zwany także niepoprawnie Światowidem. Myślę, że tak jak Bóg Wisznu/Waheguru łączy Subkontynent Indyjski, tak Świętowit łączy ludy Słowiańskie. Zastosowany tutaj symbol znaleziono na popielnicy odkrytej w 1936 roku na stanowisku archeologicznym w Białej w województwie łódzkim.

Przepraszam tych Czytelników, którzy uważają się za ateistów. Chodzi mi nie tyle o promowanie konkretnej religii, co o zaznaczenie, że wszyscy pochodzimy jakoby od jednego Stwórcy, o czym świadczy Prawo Jednego, materiał do którego nawiązuje często David Wilcock na swojej stronie, do boskich mocy drzemiących w każdym z nas, o czym opowiada Bill Ryan w prezentacji "Anglo-Saxon Mission" oraz do tego, że wszystkie doświadczenia jakie nas spotykają są albo aspektami nas samych, albo efektami naszych własnych akcji, o czym mówi Jessica Schab w powyższym wywiadzie.

Symbol swastyki (po polsku: kołowrót) jest mi szczególnie bliski osobiście, ponieważ używano go do tej pory w Skandynawii oraz w Irlandii (krzyż św Brygidy), w krainach germańskich oraz na Subkontynencie Indyjskim; w wielu religiach (m. in. waisznawizm, dżinizm, chrześcijaństwo). Osobiście uważam, że swastyka jest tym co łączy cały kontynent euroazjatycki oraz sugeruje, że cała ludzkość to jedno. ("Traktujcie całą ludzkość jak jedną kastę" -- Guru Gobind Singh Ji).

Wiktor: Nizio
Wesprzyj Projekt Avalon - wykonaj dotację:

Donate

Dziękujemy za Twoją pomoc.
Twoja szczodrość pozwala nam kontynuować pracę.

Bill Ryan

bill@projectavalon.net


unique visits